gamersject.com seVE! pon 16.1.2012 23:55

U nedostatku dobrog gaming sadrzaja na tv-u, jos od MODUL-a 8 :))), uvijek me zanimalo kakav sadrzaj bi dobro prosao kod samih gledatelja. Sada gaming tematike gotovo i nema, tu je playomania koja ima ideju ali bas i nema sadrzaj koji bi nas priljepio za ekrane, a nekakvi youtube kanali koji bi se bavili gamingom na domacoj sceni ne postoje, zanima me sto misle sami gameri. Kakav sadrzaj Vi ocekujete od gaming tv-a? Bilo da je to hardware recenzija, gaming izvjestaji.

Gamersject zajednica zeli pokusati napraviti nesto i trazimo Vas savjet. puno hvala! :)

Sale_ds uto 17.1.2012 00:06

Live lan natjecanja, recenzije hardvera te recenzije igara kao sto si i naveo. Nema se tu sta puno kemijat. A kad nemate nista za popunit program onda streamajte sebe kak igrate nes. A nebi bilo ni lose da se prelaze igre u djelovima, napravite kao serijal. Ima vec nesto slicno tome na jubitou. Ja bih gledao tako nesto jer na telki i ovak nis pametno, nisam je upalio vec god dana.. Lol

blackjobmamba uto 17.1.2012 00:09

gamersject.com seVE! kaže...
U nedostatku dobrog gaming sadrzaja na tv-u, jos od MODUL-a 8 :))), uvijek me zanimalo kakav sadrzaj bi dobro prosao kod samih gledatelja. Sada gaming tematike gotovo i nema, tu je playomania koja ima ideju ali bas i nema sadrzaj koji bi nas priljepio za ekrane, a nekakvi youtube kanali koji bi se bavili gamingom na domacoj sceni ne postoje, zanima me sto misle sami gameri. Kakav sadrzaj Vi ocekujete od gaming tv-a? Bilo da je to hardware recenzija, gaming izvjestaji.
Gamersject zajednica zeli pokusati napraviti nesto i trazimo Vas savjet. puno hvala! :)
 Kanal RoosterTeeth na youtubu bi vam trebao dat jako dobru ideju što raditi.

blackjobmamba uto 17.1.2012 00:33
gamersject.com seVE! kaže...

Roosterteeth izgleda odlicnO!

 

Zanima me da sto vise ljudi izrazi svoje misljenje tako da se moze nekakav program sastavit :)

 Pa uglavnom bi ti to bilo to.

 

Tajne u igrama, prohodi nekih težih stvari, savjeti, eventualno prohodi cijelih igara (u stilu "Let's Play" videa na youtubu), recenzije, malo machinime. vijesti sa natjecanja, i ostalo što je kolega gore napisao.

 

A nebi bilo zgorega ni malo vijesti iz svijeta tehnike ubacit, ali samo ono što se tiče "gaminga", dakle ne Apple tužba #49788 protiv AKAI tehnike...

 

I možda ako je ovo za ozbiljno, neki serijal napravit (tipa Red vs Blue).

 

 

pinky_dr- uto 17.1.2012 14:47

Gamereport je dosta zanimljiv , samo sto naravno treba napraviti nesto tako da se vrti recimo stalno , treba biti svega , gadgeta , igri , hadrvera .. 

 

Iako smatram da u hrvatskoj to bas ne prolazi , moze biti interesa ali ..