Igre - općenito

Armored Core VI Fires Of Rubicon

MEGATAMA ned 11.12.2022 19:24

Najnoviji nastavak serijala koji svoje pocetke ima u devedesetima.

Proizvodjac je danas izuzetno cijenjen From Software a izdavac From Software/Namco Bandai.

Igra izlazi 2023 za trenutacne i lastgen konzole te Pc.

Nadam se da ce FS uspijet ponovit svoju "magiju" i izvan Souls igara ❤️

 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://store.steampowered.com/app/1888160/ARMORED_CORE_VI_FIRES_OF_RUBICON/&ved=2ahUKEwiboauzlfL7AhWmXvEDHeYnArcQFnoECAwQAQ&usg=AOvVaw1nySJnW9tH64wZvskxeg_7

 

https://youtu.be/kKO1s-CUZvY

 

 

Hexfire pet 28.4.2023 09:02

Ne postoji loša From igra, ali bome ne postoji ni dobro optimizirana :).

Ne mogu reći da su mechovi nešto meni posebno drago, ali ovaj trailer mi je svakako podigao stupanj interesa za igru. Ali ima vremena. Još nisam probao ni Elden Ring.

Cansee pet 28.4.2023 11:16
Hexfire kaže...
Ne postoji loša From igra, ali bome ne postoji ni dobro optimizirana :).

Ne mogu reći da su mechovi nešto meni posebno drago, ali ovaj trailer mi je svakako podigao stupanj interesa za igru. Ali ima vremena. Još nisam probao ni Elden Ring.

 

 Na Bloodborne sam popizdio zbog toga iako jako volim tu igru, ali eto Elden Ring sam igrao day 1 i meni je sve radilo super, Čak sam se iznenadio koliko mi je dobro radilo od samog početka

MEGATAMA pet 28.4.2023 11:23
Cansee kaže...
Hexfire kaže...
Ne postoji loša From igra, ali bome ne postoji ni dobro optimizirana :).

Ne mogu reći da su mechovi nešto meni posebno drago, ali ovaj trailer mi je svakako podigao stupanj interesa za igru. Ali ima vremena. Još nisam probao ni Elden Ring.

 

 Na Bloodborne sam popizdio zbog toga iako jako volim tu igru, ali eto Elden Ring sam igrao day 1 i meni je sve radilo super, Čak sam se iznenadio koliko mi je dobro radilo od samog početka

Elden Ringu na Ps5 i XsX je jaaako pomogao VRR.

Cansee pet 28.4.2023 11:32
MEGATAMA kaže...
Cansee kaže...
Hexfire kaže...
Ne postoji loša From igra, ali bome ne postoji ni dobro optimizirana :).

Ne mogu reći da su mechovi nešto meni posebno drago, ali ovaj trailer mi je svakako podigao stupanj interesa za igru. Ali ima vremena. Još nisam probao ni Elden Ring.

 

 Na Bloodborne sam popizdio zbog toga iako jako volim tu igru, ali eto Elden Ring sam igrao day 1 i meni je sve radilo super, Čak sam se iznenadio koliko mi je dobro radilo od samog početka

Elden Ringu na Ps5 i XsX je jaaako pomogao VRR.

 

ja sam igrao na PC i sve je bilo odlično

NathanDrek pet 28.4.2023 12:28
SaintGriz kaže...

Kako funkcionira ovaj serijal, jel potrebno poznavanje lorea prethodnih igara ili su igre standalone?

 AC su mission based igre, možeš pogledati o čemu se radi u prošlim igrama, ali nisu lore heavy ko Dark Souls. Imaš X resursa da kupiš nadogradnje i posložiš svoj Mech i probaš proći misiju. Nema grindanja levela ako zapneš da si olakšaš, nema friške love dok ne prođeš misiju, možeš samo promjeniti nešto u customizaciji mecha, a info vučeš iz neuspjeha koje ćeš doživiti. Puno teže igre od Dark Soulsa, jer osim što trebaš biti brz na prstićima, trebaš složiti nešto što će te poslužiti u bitci, samo jedno od toga neće biti dovoljno.

Tako je barem bilo, ali sumnjam da je From Softvare promjenio formulu, jer nemaju nikog nad glavom, rade igre po svojem guštu i viziji iz vlastitih financija koje su im omogućile njihove uspješne igre, a AC je to započeo.

MEGATAMA sri 14.6.2023 20:53
NathanDrek kaže...
MEGATAMA kaže...
NathanDrek kaže...

Kaj velite na nove snimke? Meni djeluje fantastično.

Koje nove snimke?...

Sta nisi linkao ako si vidio nesto novo?

 

Edit

Evo

 

https://youtu.be/iAzAhYgE5vQ

 Tebi sam prepustio, znam da to voliš. Ne znam kopirati link s mobitela

 Aha,igra izgleda genijalno....vjerovatno je u pjtanju najbolji Mech naslov do sad.

Jelash13 sri 23.8.2023 21:00
MEGATAMA kaže...

Jos jedan genijalan naslov u nizu,samo se vise moram otkvacit od Diablo 4 i rijesit FF16,Rezi 4 itd da bih uopce razmisljao o necemu drugom.

 Kakav je FF16? Ja ga vjerojatno neću igrati jer po ovome što sam vidio mi izgleda kao DLC za Strangers of Paradise.

ph3nom_gamer pet 25.8.2023 12:47

Igra leti na pc-u bez ijednog stuttera, ajd da sam i to doživio od from softa. Navodno su keyboard + mouse isto dobra opcija za igranje, neki čak kažu i najbolja ali nisam još probao, zasada igram sa dualsensom. 

Turtorial boss me ubio jedno 5 puta dok nisam skužio da trebam biti super agresivan, mač je zakon.

NathanDrek pet 1.9.2023 11:48

11/10. Top topova. Iskreno se nadam da će nakon Elden Ring DLC-a i "Spellbounda" krenuti na AC7, ovaj serijal to zaslužuje. Prošao CH 1-2-3, pa se vratio da imam sve S rank u CH 1-2, sad preko vikenda krećem na CH 4-5, pa na S rank ponovno od CH 3. Kako replayam misije za S rank tako odmah kupujem po redu sve raspoložive djelove u Shopu. Izgleda fantastično, vrti se odlično na PS5, a o akciji da ne govorim.

 

Nisam taknuo Remnant 2 od kad je došao AC6, a on mi je desetka.