Šef ned 23.1.2011 22:01

Riječ je o strateškoj igri za Android i iOS, s 3 vrste (koje podsjećaju na SC vrste). Mapa je podijeljena na hexove, po kojima se krećete svojim jedincam, ratujete, blah blah bla.....

 

Ono bitno je multiplayer!

Možete pokrenuti igru s do 8 igrača na polju, a vrijeme za izvršavanje poteza možete postaviti na 24 sata, ali i na 3 minute.

Stoja i ja smo počeli sad jednu igru gdje je potez na 24 sata, a valjda ćemo je završit za mjesec-dva-tri... :)

 

Stojin nick je Stoja, a moj je bmarasovic, pa ako želite praviti neki rat, pozovite me. Možete odjednom voditi nekoliko ratova tj. bitki.

 

http://www.uniwar.com/home.page

 

Igra je, naravno dostupna na App Storeu, a za Android verziju ćete se morati "snaći" (hint: Applanet), pošto kod nas nema aplikacija koje se plaćaju... {#}

 

 

Nickovi:

 

 

deadman - ideadman

mind_challenge - krajinovic

tonihrvat - cro-toni

Sef - bmarasovic

Stoja - Stoja

jedan lik kojeg smo nasli u igri, Hrvat je - modulec

Šef ned 23.1.2011 22:43
Stoja kaže...

 

Uglavnom pozivamo da dođe još igraća da možemo nabaciti 2v2 ili veče bitke koje bi dugo trajale (inspirani zli_luđak vs james epic ww2 bitkom)

  Baš sam zato i krenuo u potragu za nekog hex-igrom...  {#}

Stoja pon 24.1.2011 08:06

Nisu jaci, mene je rus sa ljudima doslovce zgazio kad sam igrao sa titanom. Zato sam sad pokrenuo jos jednu partiju sa zergom(nemogu se sjetiti pravog imena) i jos veca mapa pa ce sigurno potrajati :D

tonihrvat pon 24.1.2011 22:56

počeo sam igrat i ja uniwar

zasad je dosta dobra

Hvala na preporuci.

 

pridružio sam se nekoliko igara i nijedna ne želi početi.

Da li radim nešto krivo.

Odem pod Join a game odaberem sobu i ništa

odabrao sam 4 sobe

Stoja pon 24.1.2011 23:04

Aj evo da ja završim za zujanjem na forumu, pa nastvljam sa warovima, za sada imam jednu sigurnu pobjedu, ali i jednu sa sigurnim porazom. A ostale se još nisu dovoljno razvile da bi vidio mogući ishod{#}

 

A u igri je jedno 15 partija hehe {#}

Šef uto 25.1.2011 22:14
mind_challenge kaže...
Šef kaže...
mind_challenge kaže...

evo i ja se javljam za igru

Nick?

krajinovic, tvoj?

Pise u prvom postu ;)

 

Poslao sam ti invite za game, pa odi tamo pod current games i prihvati

mind_challenge uto 25.1.2011 22:17
Šef kaže...
mind_challenge kaže...
Šef kaže...
mind_challenge kaže...

evo i ja se javljam za igru

Nick?

krajinovic, tvoj?

Pise u prvom postu ;)

 

Poslao sam ti invite za game, pa odi tamo pod current games i prihvati

evo prihvatio sam, kreni

edit: nema njega, ja odustajem.

Predlažem da se u prvi post napišu nickovi svih koji su se reggali, tako je preglednije

Stoja čet 27.1.2011 22:45

Ajde malo da zapaprimo temu, malo pišite koja klasa vam najdraža, koje taktike i koristite i tako. Evo ja da skupim screenshotova pa ću staviti par taktita koje mi se sviđaju{#}

 

Inače derem sa titanima sviđa mi se njihov stil igre, ali ovisi dosta o protivniku i mapi, negdje su doslovce najgora rasa za igrati, tako da sam forsiran i druge rase koristiti{#}

Šef čet 27.1.2011 23:04
Stoja kaže...

Ajde malo da zapaprimo temu, malo pišite koja klasa vam najdraža, koje taktike i koristite i tako. Evo ja da skupim screenshotova pa ću staviti par taktita koje mi se sviđaju{#}

 

Inače derem sa titanima sviđa mi se njihov stil igre, ali ovisi dosta o protivniku i mapi, negdje su doslovce najgora rasa za igrati, tako da sam forsiran i druge rase koristiti{#}

Ma ja uvijek forsiram Sapiense... 

 

 

 

...zato i popusim 80% bitki... {#}

Stoja čet 27.1.2011 23:18

Nijedna rasa nije ultimate u svim situacijama. Recimo ljudi su premoćni ako se ide na pomorske bitke, jer njihov brodić je najači, dok recimo titan rastura ako mu se da vremena da se ukopa i složi neprobojnu obranu.

 

Baš sam otkrio jednu zanimljivu taktiku sa titanima. Ako vidite da se titan ukopao u obrani, i vidite da par krugova nije napravio unita, onda je moguće da u pozadini štanca gomili mecha i onda će napraviti mass teleport u važu bazu. Zeznuto jer vas onda ta gomila(jedno 6-8 komada) totalno zaprepaste jer su u mogućnosti ukrasti baze ili oštetiti jake jedinice, pa se onda fokusirate na njih, a onda titan polako kreće prema naprijed. 

 

Upravo tu taktiku sam primjenio u trenutnoj 1v1 partiji (titan vs titan) i iznenadio sam se kako je dobro upalila, frajer sada štanca anti-infantry jedinice, a ja se polako mičem sa teškim oklopom(2 walkera, 3 plasma tenka) i sada mu cijelo vrijeme teleportiram meche da mu odvračaju pozornost, jer onog momenta kada počne se boriti sa tenkovima onda ću mu uhapsiti base i biti će GG{#}

 

Naravno taktika nemora uvijek upaliti, to je pokušao jedan koreanac na meni(od kojeg sam to naučio) ali na kraju sam ga uspio kontrirati i pobijediti, ali je bilo dosta neizvjesno do samog kraja{#}

Stoja čet 10.2.2011 23:29

Nezaboravi jedan zlatan savjet: u ljubavi i ratu nema pravila!{#}

 

A Titani su spremni učini sve kako bi postali dominatna rasa na ovoj planeti i lome sve što im stane na put. Ja te nisam upočetku napadao, a onda si ti krenuo, a sada si mi barijeru napravio da se nemogu ni micati prema crvenom i onda kažeš da ja lažem ovaj napaćeni narod!!! Stavljam i sliku kao dokaz da se vidi da nisam lažov, moji su zeleni a njegovi plavi, a crvenog ni ne vidim od njega{#}

Šef čet 10.2.2011 23:35

Đubre mućko!

Dogovor je bio da se necemo napadat nego cemo rijesit crvenog (Amerikanac koji se naljutio kad smo ga skupa napali) i ja krenem prema gore, ocekujuci da ces ti slijedit. Ali ne!
Otimas mi bazu koju sam ja vracao (jer ju je komunjara oteo) i ja moram svoje trupe koji su na pola puta do gore vracat nazad i borit se opet s tobom.

Tako je i Hitler izdao Staljina... pa vidi kako je zavrsio. Ne pise ti se dobro, povijest se ponavlja!
Izdajice uvijek lose prolaze!