Igre za mobitele

Templerun highscore (Andorid)

Hrvojestr uto 27.3.2012 14:05

Templerun ,jedna od najboljih igara za iOS sada je i na Androidu :) Da vidimo tko je najbolji . Sve što je potrebno je baciti SS rezultata i to je to...uvijek ću updatati prvi post s prvih top 10 rezultata.

 

Igru možete preuzeti ovdje 

 

ili

  

TOP 10:

1. Hrvojestr 144,755

2.

3.

.

.

.

.

 

 

 

 

virus_cleaner pon 2.4.2012 21:25

Evo i ja sam je neki dan instalirao na svoj mob i nekako puno sporije dolazim do skora...rekord mi je 180000 jedva jedvice,dok kod prijateljice na iOs-u dodem na 1M bez problema,sad neznam jel to ne/srica ili.... !?! BTW. Nemam SS :/

power_user pet 6.4.2012 13:35
virus_cleaner kaže...

Evo i ja sam je neki dan instalirao na svoj mob i nekako puno sporije dolazim do skora...rekord mi je 180000 jedva jedvice,dok kod prijateljice na iOs-u dodem na 1M bez problema,sad neznam jel to ne/srica ili.... !?! BTW. Nemam SS :/

Nisi otključao objective multiplier(npr. dodji do 500m bez coinova, predji 1M..., imas na glavnom meniju popis). Na pocetku je 1, a mislim da je 45max. Forumula za računanje rezultata je multiplie * (5 * coinovi + distance). Sad možeš vidjeti koliko pomaže.

virus_cleaner pet 6.4.2012 13:50
power_user kaže...
virus_cleaner kaže...

Evo i ja sam je neki dan instalirao na svoj mob i nekako puno sporije dolazim do skora...rekord mi je 180000 jedva jedvice,dok kod prijateljice na iOs-u dodem na 1M bez problema,sad neznam jel to ne/srica ili.... !?! BTW. Nemam SS :/

Nisi otključao objective multiplier(npr. dodji do 500m bez coinova, predji 1M..., imas na glavnom meniju popis). Na pocetku je 1, a mislim da je 45max. Forumula za računanje rezultata je multiplie * (5 * coinovi + distance). Sad možeš vidjeti koliko pomaže.

Kada sam piso taj post multiplier mi je bio 23 ja msn. a sada je solidnih 37 :) 

Mitsuoka pon 23.4.2012 23:30
power_user kaže...
Mitsuoka kaže...
power_user kaže...

http://www.bug.hr/forum/topic/igre-mobitele/temple-run-ios/136852.aspx

 

Mislim da bi se ove dvije teme mogle spojiti, ili bar povezati(iako mislim da je nepotrebno imati 2 teme za istu igru, bez obzira na platformu, score je isti)

Score nije isti.... 

Je, probaj izračunati, formula je tu http://en.wikipedia.org/wiki/Temple_Run ;)

Krivo se izrazih, ti si spominjao u onoj temi kako power up dobiješ svako 200m, ja odigram 6000m bez jednog power upa, tj. naletia mi je jedan koji san falija.