HBomb čet 16.4.2009 18:29

auuu...

crash bandicoot, spyro the dragon (dvojka i year of dragon), stara fifa 2000, tekken 3, wip3out, music 2000, final fantasy serijali, rayman, MGS, soul reaver, digimon world 2 i 3... ajoooj kad ih se samo sjetiiim Mršti se

ili jedna na kojoj sam proveo najviše vremena - harvest moon back to nature

Hyperion čet 16.4.2009 18:32
Point-X kaže...

Kako se zvala ona Star Wars igra di si na pocetku mogao birati cetri Jedija i onda se se soras po mapama protiv droida i drugih beštija?

 Jedi power battles.

E da puno vremena sam proveo uz digimon world 3, ali ga nisam uspio prećiMršti se
Point-X čet 16.4.2009 18:36
Hyperion kaže...
Point-X kaže...

Kako se zvala ona Star Wars igra di si na pocetku mogao birati cetri Jedija i onda se se soras po mapama protiv droida i drugih beštija?

 Jedi power battles.
 Thanks, tu sam brijem najvise igrao, onda sam jos bio nabrijan na Jedije i Star Wars

BTW: jos sam uvijek Smijeh
HBomb čet 16.4.2009 18:44
Hyperion kaže...
Point-X kaže...

Kako se zvala ona Star Wars igra di si na pocetku mogao birati cetri Jedija i onda se se soras po mapama protiv droida i drugih beštija?

 Jedi power battles.

E da puno vremena sam proveo uz digimon world 3, ali ga nisam uspio prećiMršti se
 
ja sam uspio proć... i to jedva... znam da sam se na zadnjoj borbi dosta namučio...al kad je to bilo... davne 2004 ili 2005 nemam pojma.... ali zato dvojku nisam prošo xD

Inferno kaže...

harvest moon!! najjača igra ikad.opet mi se igra

 
i meni se opet igra... neki dan sam na youtube-u pogeldao filmić.. joooooj kako bi ju opet zaigrao Smijeh
Hyperion čet 16.4.2009 18:49
Point-X kaže...
Hyperion kaže...
Point-X kaže...

Kako se zvala ona Star Wars igra di si na pocetku mogao birati cetri Jedija i onda se se soras po mapama protiv droida i drugih beštija?

 Jedi power battles.
 Thanks, tu sam brijem najvise igrao, onda sam jos bio nabrijan na Jedije i Star Wars

BTW: jos sam uvijek Smijeh
 Star wars bi bio drek da nema svjetlosnog mača i force-a.

Šta bih ja dao za jedan pravi svjetlosni mač, pa s tim bi mogao sve živo rezat kao maslac.
Point-X čet 16.4.2009 18:51

 Star wars bi bio drek da nema svjetlosnog mača i force-a.

Šta bih ja dao za jedan pravi svjetlosni mač, pa s tim bi mogao sve živo rezat kao maslac.
 U potpunosti se slazem sa tobom.

The force is strong within you come to the dark side!

gamer2400 čet 16.4.2009 19:06
netko_namo kaže...

Crash Bandicoot i Tekken 3

 slažen se ja sam svoj sony 1 kupio samo za tekken 3 igrao sam je najviše i još protiv frendova je bilo i bolje igrao sam je sve dok nisam dobio sony 2 kasnije sam igrao i tekken 5 za mene je tekken najbolja fighting, a Crash Bandicoot je bila luda igra super je igrao sam sva 3 djela na sony 1 nisam požalio