lobotomac90 čet 7.4.2022 08:26

Ova igra je ogormna, imam oko 40 sati i 44% pređene igre, čini mi se duplo veća igra od prethodnika 

Iako mislim da mi se neće dati sve side questove obaviti i ganjati platinu, jer sam u zadnje vrijeme dosta open world igara odigrao, ali da je iga odlična, je 

Skillove ne stignem ni koristiti koliko ih ima, manje više non stop isto koristim jer ne mogu popratiti sve od količine, melee kombat su dosta popravili i ima se i tu što iskombinirati,  grafiku ne moram ni spominjati, boje, detalji, doslovno malo malo zastanem i kažem "wow". Po meni bi ovo mogla ladno biti igra godine ili eventualno da dijeli mjesto sa novim God of warom , ukoliko ga ne odgode. Jedina zamjerka je da od toliko sadržaja ponekad zaboravim što je uopće glavna priča 

Marcek555 čet 7.4.2022 20:45

I ja sam mislio da je igra preogromna dok nisam poceo elden ring igrat xd

Ali da , dosta je velika i zanimljiva, i grafika je nextgen, uzivao sam u njoj svake sekunde, ali cekamo GoW, mislim da ce izmedju njega i eldena biti borba za goty

lobotomac90 pet 8.4.2022 08:47

Elden Ring neću ni probati, jer želim sačuvati i ovo malo živaca što mi ostalo, vjerujem da je igra ogromna i odlična, ali Horizon je ipak igra za širu publiku po meni, ako se mene pita igra ima sve što jedna kvalitetna open world igra treba imati. 

Izzy pon 30.5.2022 22:19
Zec04 kaže...

ja ne stignem nikako igrat, lud sam malo vise. nisam play upalio vec tjedan i pol. vec sam zaboravio di sam

Evo ja sam igru pokrenuo večeras i to prvi put nakon 3.5. Duga pauza... Odlična je igra, da. Grafički, igrivošću, pričom, ali nije mi toliko napeta kao Zero Dawn. Nekako mi mapa djeluje veća u prvom dijelu, ali ovdje mi ide sve sporije. Nekako mi je zamorna zbog puno sadržaja. A Zero Dawn sam prešao sve u potpunosti. Platinum sam dobio.

Zec04 sri 1.6.2022 14:26
Izzy kaže...
Zec04 kaže...

ja ne stignem nikako igrat, lud sam malo vise. nisam play upalio vec tjedan i pol. vec sam zaboravio di sam

Evo ja sam igru pokrenuo večeras i to prvi put nakon 3.5. Duga pauza... Odlična je igra, da. Grafički, igrivošću, pričom, ali nije mi toliko napeta kao Zero Dawn. Nekako mi mapa djeluje veća u prvom dijelu, ali ovdje mi ide sve sporije. Nekako mi je zamorna zbog puno sadržaja. A Zero Dawn sam prešao sve u potpunosti. Platinum sam dobio.

ja nisam taknuo od kada sam napisao :( mislim prva je bila odlicna jer je otkrivalo puno toga, opcenito sta se dogodilo da je prethodilo. ovo mi je isto napeto, svaka main misija mi je odlicna. i meni isto mapa djeluje malo manje ali misija ima more, ja sad od kad ne igram ne znam di sam stao vise