Mojpismonosa pon 7.9.2015 02:01

Ic ce fluidno i super na tom laptopu. Ako vec piratiziras, potrudi se sam nac, ima gdje god da se okrenes za skinut, igra je mega popularna. Savjetujem da kad je isprobas da razmislis o kupnji, multiplayer (koji se neda piratizirat nikak...) je super zabavan! Imas za manje od 250kn za kupit!

leo_91 čet 8.10.2015 04:36
Zin8 kaže...

Imam Acer V3 sa i3 4030u,840 2GB i 4GB ram memorije i zanima me igra li ko na toj ili sličnoj konfi?
Uzeo bi igru ako bi se dalo igrat

Klikni me.

Isprobaj, pa ako igra sljaka kako tebi pase, kupi :)

 

Edit: tek sad vidio da je post iz polovice devetog mjeseca..heh :D

Jim Carrey pon 28.12.2015 16:07

Da li netko zna koja je razlika između 3 igre gta 5 za ps4 osim virtualnog novca koji dođe s njima 

Grand Theft Auto V 300 kn

Grand Theft Auto V and Shark Cash Card Bundle 333 kn 1.75 milijuna 

Grand Theft Auto V and Great White Shark Cash Card Bundle 613 1.25 milijuna 

lobotomac90 uto 12.1.2016 00:16

Ekipa kako igrate GTA, sa uključenim autoaimom ili isključenim? Prešaltao se prije mjesec dana na ps 4 nakon 10 godina igranja isključivo na kompu, na kojemu sam naravno prešao GTA i sad mi malo bzveze kad sam nišani. I kako funckionira online to, jel se igra sa autoaimom ili bez? nemam trenutno PS plus pa ne mogu isprobati :D

Purger155 pet 22.4.2016 08:35

Vidim da se u zadnje vrijeme dosta priča o single player DLC-u gdje bi se navodno trebao pojaviti i novi proganonist Anthony Miller kao i "proširena" mapa...Znam da je igrica stara skoro 3 godine i vjerojatno ništa od toga, no svejedno...barem da izbace nešto

do izlaska RDR2 :)

 

Meni recimo Online nikako nije legao..

 

 

Mišljenja?

Kewin sri 10.8.2016 13:45

Story mode sam prešao i od onda igram online koji je odlićan pod uvjetom da imaš s nekim igrat ja smatram da vrijedi naših, to jest u mom slučaju 60 eura jel se dosta toga dobilo kroz online update. 

mp3david sri 22.2.2017 20:43

Ako itko igra GTA Online neka me doda expresso92 mi je nick, jer ja jos nisam shvatio kako dodat nekoga ko nije trenutno u igri pa da ga dodam preko mobitela.
Treba mi netko ko ima veci Raiting i ko zna vise o igrici, jer sam i ja tek poceo igrati Online.

Haremzg pon 27.2.2017 13:58

Zaimljivo nesto... Presao sam igru u 60 sati, polako sam prelazio sve istrazivao, i izgustao se kao ni sa nijednom igrom, savrsena igra pomeni prakticki... Ali nakon svih tih sati i prelaska glavne price vise nisam imao volje da ju upalim, par puta sam se vozikao radio gluposti i toeto... 

 

Mislim da sam u san andreasu, trojci proveo bar 100 sati. Fali mi nesto sto bi me osim price drzalo u tom svjetu, npr prvo sta mi pada napamet su bande i teritoriji kojih u petici nije bilo, bar ne dovoljno. Multi sam upalio dvaput ali preisprazan mi je bio, ako nemas par frendova nema zabave...

 

Nadam se da ce u novom nastavku dodatno napuniti svijet, vise bandi ratovi kvartova, mozda mogucnost da zaigras kao policajac i takve stvari...

Purger155 pon 27.2.2017 14:45
Haremzg kaže...

Zaimljivo nesto... Presao sam igru u 60 sati, polako sam prelazio sve istrazivao, i izgustao se kao ni sa nijednom igrom, savrsena igra pomeni prakticki... Ali nakon svih tih sati i prelaska glavne price vise nisam imao volje da ju upalim, par puta sam se vozikao radio gluposti i toeto... 

 

Mislim da sam u san andreasu, trojci proveo bar 100 sati. Fali mi nesto sto bi me osim price drzalo u tom svjetu, npr prvo sta mi pada napamet su bande i teritoriji kojih u petici nije bilo, bar ne dovoljno. Multi sam upalio dvaput ali preisprazan mi je bio, ako nemas par frendova nema zabave...

 

Nadam se da ce u novom nastavku dodatno napuniti svijet, vise bandi ratovi kvartova, mozda mogucnost da zaigras kao policajac i takve stvari...

 

 

Meni je trebalo dosta više, ali iz čistog razloga što sam htio 100% checklist....(znači pronaći sva pisma vezana za ubojstvo one ženske, pokupit sav otpad sa podmornicom, Michelov Epsilon misija,pobijediti u svim maratonim,trkama....komplet Strangers and freaks i sl)... Ima toga gro..