SimeKZ uto 28.7.2020 23:00
AFARON kaže...
SimeKZ kaže...

Doso volan. Za sad, prvi utisak je onak... nista spektakularno mogu rec'. Pedale me najvise smetaju jer u GT Sportu uopce nemam osjecaj za kocnicu. Sa druge strane u F1 nemam tih problema. Kaj se tice vremena, za sada sam tu negdje sa DS4, mozda 0.100, 0.200 brzi na odredenim stazama. 

Volan je dosao u fenomenalnom stanju, doslovno ne koristen. 600kn. 

Namontiran na stol stoji ko kamen. Ne mrda nikud. FFB je u F1 dosta dobar, lakse ispravljam bolid ( nije vise na vizualne pokazatelje destabilizacije bolida ). Kaj se tice GT Sporta. Malo mi je dalo drugu dimenziju te igre. No, opet kazem... pedale su... uhh... bas ce bit learning curve za kocnicu. Mislim, nema otpora ni DS4... al' nakon 2g igranja se naucis :D 

 

U GT sport obavezno uključi ABS...nemoguće je bez njega

 Bas cu probat sutra. Hvala na info.

Santana sri 29.7.2020 03:13
SimeKZ kaže...
AFARON kaže...
SimeKZ kaže...

Doso volan. Za sad, prvi utisak je onak... nista spektakularno mogu rec'. Pedale me najvise smetaju jer u GT Sportu uopce nemam osjecaj za kocnicu. Sa druge strane u F1 nemam tih problema. Kaj se tice vremena, za sada sam tu negdje sa DS4, mozda 0.100, 0.200 brzi na odredenim stazama. 

Volan je dosao u fenomenalnom stanju, doslovno ne koristen. 600kn. 

Namontiran na stol stoji ko kamen. Ne mrda nikud. FFB je u F1 dosta dobar, lakse ispravljam bolid ( nije vise na vizualne pokazatelje destabilizacije bolida ). Kaj se tice GT Sporta. Malo mi je dalo drugu dimenziju te igre. No, opet kazem... pedale su... uhh... bas ce bit learning curve za kocnicu. Mislim, nema otpora ni DS4... al' nakon 2g igranja se naucis :D 

 

U GT sport obavezno uključi ABS...nemoguće je bez njega

 Bas cu probat sutra. Hvala na info.

 Cekaj ti si igro bez ABS-a cijelo vrijeme ?

Pusio si 100% zbog toga.


Inace pravi GT3 auti koriste i ABS i TC dizajnirani su u skladu s tim tehnologijama, pa nije nit sramota to koristit u igri cak je i realnije... Dobro TC u GT sport te uspori pa bolje igrat bez njega, ali ABS koristi svakako i udari po kocnici 100%. Tak je i kod pravih GT3 automobila.

nixass sri 29.7.2020 09:56
SimeKZ kaže...

Ja sam guro HC. Niti u F1 nemam ABS. Sad cu ja to popalit. 

npr u assetto corsi se moze dosta lagano igrati sa ABS off, igra ima nevjerojatno dobar FFB (najbolji??) i detaljni setup svih opcija na volanu/pedalama.

GTS je tu malo zaostao, zato ABS on i ne brini previse. ako imas grid start onda roknes TC +1 na startu (osim ako si stvarno njezan :D), kad dodjes do druge brzine natrag na TC 0 i uzivas :)

 

nego, jel tu tko vozi daily races (ili bilo kaj online) ili samo naklapamo? 🤓

SimeKZ sri 29.7.2020 11:08
nixass kaže...
SimeKZ kaže...

Ja sam guro HC. Niti u F1 nemam ABS. Sad cu ja to popalit. 

npr u assetto corsi se moze dosta lagano igrati sa ABS off, igra ima nevjerojatno dobar FFB (najbolji??) i detaljni setup svih opcija na volanu/pedalama.

GTS je tu malo zaostao, zato ABS on i ne brini previse. ako imas grid start onda roknes TC +1 na startu (osim ako si stvarno njezan :D), kad dodjes do druge brzine natrag na TC 0 i uzivas :)

 

nego, jel tu tko vozi daily races (ili bilo kaj online) ili samo naklapamo? 🤓

 Daily vozim samo kad je odredena staza u pitanju. Jer ne volim da mi se rating rusi radi budala. 

nixass sri 29.7.2020 11:39

meni je na A/S skroz ok, pogotovo kad dodju A+ vozaci na grid, i pogotovo kad startam iz 1./2. reda, ovi se iza tamane, samo treba prezivjet prvi zavoj.

jos nisam nijednu FIA ili manufacturers vozio, previse vremena mi oduzme :(

SimeKZ sri 29.7.2020 12:04
nixass kaže...

meni je na A/S skroz ok, pogotovo kad dodju A+ vozaci na grid, i pogotovo kad startam iz 1./2. reda, ovi se iza tamane, samo treba prezivjet prvi zavoj.

jos nisam nijednu FIA ili manufacturers vozio, previse vremena mi oduzme :(

 Ja sam na pocetku krenuo jako dobro. Dobre bodove pokupio i onda kak su krenule obaveze nisam vozio vise. Za sada sam top 10 u RH. Valjda ce ostat tak.

Ma moze bit ko hoce od ratinga. Al uvijek netko zaboravi na hladne gume i proleti ko debil kroz sve nas. A pen sistem katastrofalan i za necije sranje ja popijem ban. 

Vandit pet 31.7.2020 10:11
SimeKZ kaže...

 Daily vozim samo kad je odredena staza u pitanju. Jer ne volim da mi se rating rusi radi budala. 

 Kad smo već kod ratina. Ovaj tjedan vozim Nurburgring pošto mi je to super staza. Jučer ratim iz S u D. Ne znam što su opet smrljati sa penalty systemom, ali u utrci dobiješ jedan SR down i padaš k'o kruška u ratingu. 

SimeKZ pet 31.7.2020 10:59
Vandit kaže...
SimeKZ kaže...

 Daily vozim samo kad je odredena staza u pitanju. Jer ne volim da mi se rating rusi radi budala. 

 Kad smo već kod ratina. Ovaj tjedan vozim Nurburgring pošto mi je to super staza. Jučer ratim iz S u D. Ne znam što su opet smrljati sa penalty systemom, ali u utrci dobiješ jedan SR down i padaš k'o kruška u ratingu. 

 Dosta su to sjebali. Jedan ''orange'' SR i vec ti trebaju 4 cista kruga da ponistis. 

nixass pet 31.7.2020 11:48

jedan SR- je 7 bodova dole, jedan clean race je +7 bodova..
takni nekog u utrci vise od jednom i najebo si :D

 

meni je daily race A sa mini cooperom sjebo rating dosta.. srecom pa sam brzo dosao natrag i u A+ lobby pa sam uspio (cak!!) imat 9 cistih utrka

Cobra_CROAT sri 17.2.2021 11:53

Lijepo molim pomoc. U online trkama samo me postavi na grid i nakon odbrojavanja utrka krece ali svi stoje na mjeat. Nakon kratkog vremena dobijem penality a nisam ni krenuo kao i svi ostali. Sve sam probao 100 puta ali uvijek isto. Pomagajte

bloodborne sri 17.2.2021 11:57
Cobra_CROAT kaže...

Lijepo molim pomoc. U online trkama samo me postavi na grid i nakon odbrojavanja utrka krece ali svi stoje na mjeat. Nakon kratkog vremena dobijem penality a nisam ni krenuo kao i svi ostali. Sve sam probao 100 puta ali uvijek isto. Pomagajte

 jel imas aktivnu PS+ pretplatu ? bez toga u 95% igara na playstationu ne mozes pristupiti online igranju.

 
 Link, na PS storeu ti je doduše nešto jeftinija.

Cobra_CROAT čet 18.2.2021 09:12

Ekipo hvala na pomoci, ali nista se ne mijenja. Imam jos vazeci ps+ i kako sam rekao ostvarene sve uvjete za utrke online. Nece svejedno. Prođem samo kvalifikacije, nađem se na gridu, odbrojavanje krene, ali nakon starta svi su i dalje na svojim mjestima, a meni slijedi penal. Bas me frustrira, a tako sam se veselio.

bloodborne čet 18.2.2021 09:22
Cobra_CROAT kaže...

Ekipo hvala na pomoci, ali nista se ne mijenja. Imam jos vazeci ps+ i kako sam rekao ostvarene sve uvjete za utrke online. Nece svejedno. Prođem samo kvalifikacije, nađem se na gridu, odbrojavanje krene, ali nakon starta svi su i dalje na svojim mjestima, a meni slijedi penal. Bas me frustrira, a tako sam se veselio.

 da se nadovezem na kolegu u postu iznad mozda je i do neta.

 da li ti MP normalno radi u ostalim igrama ako si isprobao ?

AFARON sub 20.2.2021 01:20
Cobra_CROAT kaže...

Ekipo hvala na pomoci, ali nista se ne mijenja. Imam jos vazeci ps+ i kako sam rekao ostvarene sve uvjete za utrke online. Nece svejedno. Prođem samo kvalifikacije, nađem se na gridu, odbrojavanje krene, ali nakon starta svi su i dalje na svojim mjestima, a meni slijedi penal. Bas me frustrira, a tako sam se veselio.

 

Reinstall