_itsmoriarty uto 8.11.2022 21:45
MEGATAMA kaže...
hummer0 kaže...

Još malo.

Za digitalnu se mora cekat?

Ja sam skinuo day one patch i krenuo igrat.

 preko kakve veze si nabavio ovaj GOW ?

 

sluzbeni release je sutra kao i prodaja, ali nema sto, svaka cast. lol. 

MEGATAMA uto 8.11.2022 21:50
_itsmoriarty kaže...
MEGATAMA kaže...
hummer0 kaže...

Još malo.

Za digitalnu se mora cekat?

Ja sam skinuo day one patch i krenuo igrat.

 preko kakve veze si nabavio ovaj GOW ?

 

sluzbeni release je sutra kao i prodaja, ali nema sto, svaka cast. lol. 

Otisao u Saturn i kupio,imaju hrpu primjeraka.

 

Inace....igra je kaos,Kratos je najbrutalniji lik ikad u gamingu i svakom novom igrom nas podsjete na to.

Igra se otvara brutalno i iz brutalnog ide u brutalno,ali boome je tesko.

Ali nema odustajanja,ponavljat cu borbe koliko god treba ili dok se ne raspadnu gamepadovi 🤣

MEGATAMA čet 10.11.2022 07:58

Igra se i dalje drzi na 94% sa 126 recenzija,mislim da je to jedinstveni primjer u svijetu gaminga.

 

Ja sam sad 7 sati u igri,igram na nacin da istrazujem svaki kutak svijeta i pokupim sve sto vidim.

Moja apsolutna preporuka je da rijesavate sve a ne samo main story jer ima nevjerovatnih stvari koje su pod sporednim sadrzajem.

Ragnarok je izuzetno ispoliran naslov,do sada nisam naisao niti na jedan glich,bug ili nesto slicno.

Vizuali su fantasticni ali su vise evolucija onih u prethodnoj igri nego nextgen revolucija,performanse su revolucija jer sam jedinicu igrao pri izlasku na Ps4 Pro u 30fps ako se dobro sjecam a Ragnarok u zoni 80fps sto je ogromna razlika na dojam fluidnosti,igrivosti,reakcije.

Zvukovi i muzike su takodje izvrsni i itekako pridonose imerzivnosti.

 

vax čet 10.11.2022 09:19

Pozdrav, kao mali sam igrao igricu na PS2 mislim prva 3 dijela nakon toga više nisam kupovao PS i samim tim sam prestao igrati igricu. Nedavno sam kupio 2018 PC verziju i oduševljen sam...vidim da je ragnarok još i bolji pa me zanima znate li da li će i on u bližoj budućnosti doći PC verzija?

Cansee čet 10.11.2022 09:27
vax kaže...

Pozdrav, kao mali sam igrao igricu na PS2 mislim prva 3 dijela nakon toga više nisam kupovao PS i samim tim sam prestao igrati igricu. Nedavno sam kupio 2018 PC verziju i oduševljen sam...vidim da je ragnarok još i bolji pa me zanima znate li da li će i on u bližoj budućnosti doći PC verzija?

 

to bi svi htjeli znati, ništa još nije potvrđeno, ali možemo biti sigurni da će kad tad izaći za PC, pošto je prvi dio imao toliki uspjeh, ali vjerujem da će trebati najmanje 2 godine za to. Najmanje.

Hexfire čet 10.11.2022 09:28
vax kaže...

Pozdrav, kao mali sam igrao igricu na PS2 mislim prva 3 dijela nakon toga više nisam kupovao PS i samim tim sam prestao igrati igricu. Nedavno sam kupio 2018 PC verziju i oduševljen sam...vidim da je ragnarok još i bolji pa me zanima znate li da li će i on u bližoj budućnosti doći PC verzija?

 Rekli su da će sve ekskluzive ubuduće dolaziti na PC, ali minimalno godinu dana kasnije. Znači trebao bi doći, ali pitanje je kad točno. Pretpostavljam 2024.

NathanDrek čet 10.11.2022 09:34
vax kaže...

Pozdrav, kao mali sam igrao igricu na PS2 mislim prva 3 dijela nakon toga više nisam kupovao PS i samim tim sam prestao igrati igricu. Nedavno sam kupio 2018 PC verziju i oduševljen sam...vidim da je ragnarok još i bolji pa me zanima znate li da li će i on u bližoj budućnosti doći PC verzija?

 Ne u bližoj budućnosti. Prvo se mora prodati na PS4 / PS5 oko 15-20 milijuna primjeraka, onda će ga staviti na PS pretplatu, a onda tek na PC. Doći će sigurno jer su ubrali lijepo vrhnje sa prvim dijelom, ali najranije što ga vidim na PC-u je za 2-3 god.

NathanDrek čet 10.11.2022 09:48

Uspio sam odigrati 3,5 sata jučer. Odlična je igra, izgleda fantastično i izvodi se fantastično. Igram na C1 i otključani quality mode i performance mode po meni i više nego dovoljno fluidni, sviđaju mi se oba. Igram na Give Me No Mercy i zasad uživancija. Došao do patuljkove kuće, pali prvi upgradei i sad se valjda zahuktava. Nemam nikakvu zamjerku zasad.

MEGATAMA čet 10.11.2022 11:22
NathanDrek kaže...

Uspio sam odigrati 3,5 sata jučer. Odlična je igra, izgleda fantastično i izvodi se fantastično. Igram na C1 i otključani quality mode i performance mode po meni i više nego dovoljno fluidni, sviđaju mi se oba. Igram na Give Me No Mercy i zasad uživancija. Došao do patuljkove kuće, pali prvi upgradei i sad se valjda zahuktava. Nemam nikakvu zamjerku zasad.

Quality mode mi ne djeluje fluidno kao naprimjer u Spidermanu ali je zato performance nevjerovatan.

Jedino cemu se nadam je da igra nije kratka,sve ostalo je vrh vrhova za sad.

MEGATAMA čet 10.11.2022 18:13

Sto dalje idem ovo je sve bolje i bolje,karakterizacija likova je apsolutno fantasticna i todaje uvjerljivost i zivost igri.

Apsolutno nemam ideje kako ce ovo zavrsit ali drago mi je da su se odlucili zakljucit ovu pricu sa dva nastavka a ne da moramo opet cekat 4 godine da vidimo kraj.

U prvom djelu su mi falile mislim 2 ptice i 3 blaga za platinu...nikad to nisam pronasao,nadam se da ce mi ovo bit prva platina.Inace ne lovim trofeje ali ako vec zaradim platinu onda neka bude na postenoj igri 🥂

Nedavno sam odigrao Plague Tale na XsX i igra je meni skoro pa remek djelo,sad uzivam u Ragnaroku...i onda kad citam kuknjavu kako su nekad "igrice" bile bolje i kako danas nema vrhunskih igretina....smijeh.

 

 

MEGATAMA čet 10.11.2022 18:49
vax kaže...

Pozdrav, kao mali sam igrao igricu na PS2 mislim prva 3 dijela nakon toga više nisam kupovao PS i samim tim sam prestao igrati igricu. Nedavno sam kupio 2018 PC verziju i oduševljen sam...vidim da je ragnarok još i bolji pa me zanima znate li da li će i on u bližoj budućnosti doći PC verzija?

Sony se apsolutno posvetio i PC platformi i to je donjelo plodove...igraci u globalu dobiju vrlo dobre verzije na kompu a Sony dobije milijune prodanih primjeraka.

Godina dana ekskluzivnosti na PS5 bi bila sasvim dovoljna da se Playstation ekipa ne osjeca "izdano" a da se PC ekipa ne osjeca "zakinuto" jer cekaju predugo.

2-3 godine cekanja bi bilo suludo,Sony treba plasirat te naslove dok su jos u vrhu vizuala i techa a ne kada to lagano zastari....barem ja tako mislim.

picajzla0707 čet 10.11.2022 19:06
MEGATAMA kaže...

...da se Playstation ekipa ne osjeca "izdano" ...

 to je takva bedastoća da je to teško riječima opisat, psihijatrija čak

 

krivo im je što i netko treći na bilo čemu igra igricu koju je također platio?

nek se odu liječit, jebeni bolesnici u mozak

MEGATAMA čet 10.11.2022 19:44
picajzla0707 kaže...
MEGATAMA kaže...

...da se Playstation ekipa ne osjeca "izdano" ...

 to je takva bedastoća da je to teško riječima opisat, psihijatrija čak

 

krivo im je što i netko treći na bilo čemu igra igricu koju je također platio?

nek se odu liječit, jebeni bolesnici u mozak

Wow ti si danas dosao na forume....pa ovdje pohvalis ili pokudis...Nvidiu,Sony,Nintendo,AMD,Microsoft.....odgovor stize instant od  "tabora" branda koji si spomenuo.

To je potpuno normalno i ocekivano ponasanje od ljudi koji su zaljubljeni u to jedno sto imaju.

 

Ali da nejdemo u oftopic posto nismo rekli nista novo......

antimadridista čet 10.11.2022 19:48

Nema to veze s time da se ekipa ne osjeća izdano nego drže kao ekskluzive što je dulje moguće da se proda što više hardvera. Jer dobro je poznato da igre prodaju hardver. Recimo sad zbog novog God of Wara je tisuće i tisuće ljudi kupilo PlayStation konzolu. Poslije kad taj momentum padne, onda igre dolaze na PC da se pobere ostatak para. Jednostavna logika.

picajzla0707 čet 10.11.2022 20:29
MEGATAMA kaže...

To je potpuno normalno i ocekivano ponasanje od ljudi koji su zaljubljeni u to jedno sto imaju.

potpuno normalno ponašanje ljudi da se zapjene kad neka igrica izađe i na drugoj platformi?

to su idioti, ne ljudi

 

MEGATAMA čet 10.11.2022 20:51
picajzla0707 kaže...
MEGATAMA kaže...

To je potpuno normalno i ocekivano ponasanje od ljudi koji su zaljubljeni u to jedno sto imaju.

potpuno normalno ponašanje ljudi da se zapjene kad neka igrica izađe i na drugoj platformi?

to su idioti, ne ljudi

 

Da potpuno "normalno" ponasanje naseg drustva....Dinamo vs Hajduk....Vakseri vs Antivakseri....samo primjeri.

 

Da se vratimo na igru.....

 

Opet su tu vrane za skupljanje....mozda mi se ovaj put posreci pa nadjem sve u prvom prolazu.

U jedinici su mi bile genijalne one Valkire...jedva sam pobjedio njihovu kraljicu na najvisoj tezini igre....bas jako tesko.

picajzla0707 čet 10.11.2022 21:01
MEGATAMA kaže...

Da potpuno "normalno" ponasanje naseg drustva....Dinamo vs Hajduk....Vakseri vs Antivakseri....samo primjeri.

 potpuno kriva usporedba, eventualno bi usporedba bila sa starletama koje kupe unikatnu haljinu i onda na dodjeli oscara popizde kad vide još jednu koja nosi istu takvu

iako mi je i takva situacija smiješna, donekle je i razumijem jer ako je platila unikat, onda to i treba biti unikat

 

međutim, igrice na ps igraju milijuni ljudi i nikom ništa - nikad nije niti bila unikat, kad odjednom ta igrica bude dostupna za pc, da je može igrat još nekoliko milijuna ljudi - odjednom je to katastrofa, nedopustivo, umjesto da im bude ok da i drugi vide kako je ta ili neka druga igra dobra, da i drugi uživaju u njoj

 

pjenit se radi toga što neka igrica izađe na pc spada u razinu, ne dječjeg vrtića ili osnovne škole, nego idiotizma i nikakve to veze nema s uobičajenim antagonizmima

 

Cansee pet 11.11.2022 09:31
MEGATAMA kaže...
NathanDrek kaže...

Uspio sam odigrati 3,5 sata jučer. Odlična je igra, izgleda fantastično i izvodi se fantastično. Igram na C1 i otključani quality mode i performance mode po meni i više nego dovoljno fluidni, sviđaju mi se oba. Igram na Give Me No Mercy i zasad uživancija. Došao do patuljkove kuće, pali prvi upgradei i sad se valjda zahuktava. Nemam nikakvu zamjerku zasad.

Quality mode mi ne djeluje fluidno kao naprimjer u Spidermanu ali je zato performance nevjerovatan.

Jedino cemu se nadam je da igra nije kratka,sve ostalo je vrh vrhova za sad.

 

zanimljivo je koliko je performance mode bolji, grafički uopće i ne primjetim razliku, a ide baš lijepo i glatko. Quality mode me razočarao, bolje mi izgleda God of War (2018) na PC-u

MEGATAMA pet 11.11.2022 11:24
Cansee kaže...
MEGATAMA kaže...
NathanDrek kaže...

Uspio sam odigrati 3,5 sata jučer. Odlična je igra, izgleda fantastično i izvodi se fantastično. Igram na C1 i otključani quality mode i performance mode po meni i više nego dovoljno fluidni, sviđaju mi se oba. Igram na Give Me No Mercy i zasad uživancija. Došao do patuljkove kuće, pali prvi upgradei i sad se valjda zahuktava. Nemam nikakvu zamjerku zasad.

Quality mode mi ne djeluje fluidno kao naprimjer u Spidermanu ali je zato performance nevjerovatan.

Jedino cemu se nadam je da igra nije kratka,sve ostalo je vrh vrhova za sad.

 

zanimljivo je koliko je performance mode bolji, grafički uopće i ne primjetim razliku, a ide baš lijepo i glatko. Quality mode me razočarao, bolje mi izgleda God of War (2018) na PC-u

Mislim da je quality lockan na max 40fps...nisam siguran,a unlockani performance je 80-90fps prosjecno...velika razlika u osjecaju fluidnosti i input lagu.

Mene je iznenadilo koliko je performance mode bistar tojest koliko je slika cista,quality mode radi u visoj rezoluciji ali u pokretu je bitna motion rezolucija a ne staticna tojest dojam slike u pokretu.

 

Jucer pisem kako je igra savrseno ispolirana i nema glicheva i onda mi se sinoc zbrejka npc/neprijatelj tolikoda sam morao restartat poziciju jer ga nisam mogao ubit...postao otporan na moje udarce 🤣

NathanDrek pet 11.11.2022 11:58
Cansee kaže...
MEGATAMA kaže...
NathanDrek kaže...

Uspio sam odigrati 3,5 sata jučer. Odlična je igra, izgleda fantastično i izvodi se fantastično. Igram na C1 i otključani quality mode i performance mode po meni i više nego dovoljno fluidni, sviđaju mi se oba. Igram na Give Me No Mercy i zasad uživancija. Došao do patuljkove kuće, pali prvi upgradei i sad se valjda zahuktava. Nemam nikakvu zamjerku zasad.

Quality mode mi ne djeluje fluidno kao naprimjer u Spidermanu ali je zato performance nevjerovatan.

Jedino cemu se nadam je da igra nije kratka,sve ostalo je vrh vrhova za sad.

 

zanimljivo je koliko je performance mode bolji, grafički uopće i ne primjetim razliku, a ide baš lijepo i glatko. Quality mode me razočarao, bolje mi izgleda God of War (2018) na PC-u

 Mogu bez problema igrati na oba moda, Quality na 40FPS (ako imate displey za to) ili Performance. Quality na 30 FPS je najslabija opcija, ali nije loša ko npr. u Shadow of the Colossus ili Elden Ring gdje slika doslovno trza na Quality (puno je čimbenika koji utječu na to kako neka igra djeluje na 30 FPS). A razlika u preformance modu između 60 FPS ili 80-90 FPS mi je totalno nebitna, pogotovo za igru ovog tipa. Kako si Cansee spomenuo, razlika u grafici mi je premalena i Preformance je i po meni najlogičniji izbor.

BeLLicus pet 11.11.2022 12:04

Šta će Sony nakon ove igre, Uncharted gotov, TLOU ako i iziđe to je daleka budućnost, GOW će se nastaviti isto ali tek za 4 do 5 godina, Horizon treći nastavak isto će proći 4 do 5 godina. Nekako mi miriši na veliki manjak tih vrhunskih ekskluzivnih naslova u budućnosti. 

Jarvan pet 11.11.2022 12:35

Iskreno, velikoj većini ljudi to nije problem, meni na lageru stoje neki naslovi još od 2015. koje nikako da krenem igrati, što na plejki što na PC.

Preskočio sam Ragnarok hajp, pošto tek prije mjesec-dva sam završio GoW, sad mi preostaje samo paziti da ne naletim na koji spoiler dok ne dođe i Ragnarok na red.

Cansee pet 11.11.2022 13:06
BeLLicus kaže...

Šta će Sony nakon ove igre, Uncharted gotov, TLOU ako i iziđe to je daleka budućnost, GOW će se nastaviti isto ali tek za 4 do 5 godina, Horizon treći nastavak isto će proći 4 do 5 godina. Nekako mi miriši na veliki manjak tih vrhunskih ekskluzivnih naslova u budućnosti. 

 

ja se nadam da imaju u rukavu nešto što još nije objavljeno, nešto što bi baš bilo isključivo za PS5 i pokazalo puni potencijal konzole i kontrolera. Ali eto, to je samo nadanje