Xboxn00b sub 4.4.2020 23:11

Pozdrav, danas sam nakon dužeg vremena upalio PS4 i na neko cudo trazio me šifru od PSN, sifra je bila netocna a siguran sam da je tocna bila, ugl uspio sam resetirat sifru i sve OK,te upravo sam skuzio da mi je PLAY STATION LONDON skinuo sa kartice 349.00KN dana 20.3.2020. Dali je racun hakiran, kome se obratiti? dali postoji šansa da dobijem novac nazad ?

Luka123 ned 5.4.2020 07:11

Automatski ti je obnovio pretplatu 12 mj sa popustom 349kn.

Moraš se preko browsera logirati u psn account i maknuti kreditnu sa njega. Meni je netko dao link.. nemam ga više.

Što se tiče povrata 349kn ja bih se obratio podršci. Postoji šansa da ti vrate novce, samo moraš izmuljati da ti nije bila namjena obnavljati psn račun.

HunterXHunter ned 5.4.2020 08:23
Xboxn00b kaže...

Pozdrav, danas sam nakon dužeg vremena upalio PS4 i na neko cudo trazio me šifru od PSN, sifra je bila netocna a siguran sam da je tocna bila, ugl uspio sam resetirat sifru i sve OK,te upravo sam skuzio da mi je PLAY STATION LONDON skinuo sa kartice 349.00KN dana 20.3.2020. Dali je racun hakiran, kome se obratiti? dali postoji šansa da dobijem novac nazad ?

 Imas li ukljucen 2-Step Verification

Xboxn00b ned 5.4.2020 10:13

Racun je sigurno hakiran, u transaction history vidim 20tak neuspjesnih kupovina i jedan kupljeni je MLB 20 za 349KN, stavio sam strong sifru, odjavio karticu sa PSN i zatrazio povrat novaca od njih. 2-Step Verification sada sigurno stavljam ne samo na PSN nego sve sto koristi karticu. Kakve su sanse da dobijem povrat novaca pošto sam u opis reklamacije naveo da nisam ja kupio igricu i spomenuo jos tih dosta neuspjelih kupovina ?

Luka123 ned 5.4.2020 21:23
Marko :D kaže...
Xboxn00b kaže...

2-Step Verification sada sigurno stavljam ne samo na PSN nego sve sto koristi karticu.

 

2FA bi trebao imati uključen na svim važnim računima, nebitno koristili oni karticu ili ne.

 Ja imam skoro za sve... PayPal, Twitch etc.