Bombilakus pon 6.12.2021 12:25

Samo mali update, brazil gamepads i dalje radi uredno. Nakon kupovine ostavite regiju na brazilu ili stavite neku europsku zemlju di je gamepass podrzan da bi vam i dalje radio xbox app.

P. S. Prodajem ps5 😂😂

axest pon 6.12.2021 14:22

Pozdrav, novi sam u svijetu Xboxa, sve radi perfektno kako je objašnjeno na 74. stranici. Sad me zanima kako kupovati igrice, a da nije preko storea. Zanima me konkretno fifa 22 i koja je najjeftnija opcija, a da ne budem scaman. Hvala Vam puno.

x18x05x pon 6.12.2021 14:24
axest kaže...

Pozdrav, novi sam u svijetu Xboxa, sve radi perfektno kako je objašnjeno na 74. stranici. Sad me zanima kako kupovati igrice, a da nije preko storea. Zanima me konkretno fifa 22 i koja je najjeftnija opcija, a da ne budem scaman. Hvala Vam puno.

 cdkeys i eneba. Godinama kupujem i nikad problema.

MEGATAMA pon 6.12.2021 15:20
DeniZg kaže...

Koliko je samo sadržaja u tom Legendary Edition izdanju.

Baš zavidim ekipi koja to još nije zaigrala.

 

A vjerujem da će doći i na Gamepass iduće godine kroz EA play.

Ja sam odigrao prvi Mass kad je izasao na x360 pa sam vecinu zaboravio dok DLCove se uopce ne sjecam jesam li igrao.

Mass 2 i 3 ne znam na cemu sam zavrsio...mislim ps3.

Gogy7 uto 7.12.2021 15:12

Stigla S konzola, imam PS5 i nisam nikad imao Xbox, evo prvog utiska.
UI je dosta nepraktičan i nepregledan.
Konzola je tiha i jako lijepa.
Brinu me baterije u gamepadu, neznam koliko ce trajati ove sto imam a druge nemam. Mislim spojiti gamepad na externu bateriju i izvaditi baterije.
Gamepad je lijep, udoban, ima hrapavu teksuru s donje strane.
Dosta je glasan jer gljive udaraju u obrub oko njih.
Skidam Halo i Forzu pa javim poslije dojmove iz igara.
Gamepass je čudo

DeniZg uto 7.12.2021 15:57

Možeš ga spojiti kablom na konzolu, čak i ako baterije nisu u kontroleru i radit će.

Sad jel može biti spojen na utičnicu u zidu i komunicirati s konzolom, ne znam. Nisam probao. Vjerojatno može.

 

EDIT: Isprobao sam. Može i tako.

ansha uto 7.12.2021 16:04
Gogy7 kaže...
Stigla S konzola, imam PS5 i nisam nikad imao Xbox, evo prvog utiska.
UI je dosta nepraktičan i nepregledan.
Konzola je tiha i jako lijepa.
Brinu me baterije u gamepadu, neznam koliko ce trajati ove sto imam a druge nemam. Mislim spojiti gamepad na externu bateriju i izvaditi baterije.
Gamepad je lijep, udoban, ima hrapavu teksuru s donje strane.
Dosta je glasan jer gljive udaraju u obrub oko njih.
Skidam Halo i Forzu pa javim poslije dojmove iz igara.
Gamepass je čudo

U IKEA-i uzmes 4 one njihove bolje punjive baterije i punjac. To su u stvari prepakirane vrhunske Panasonic Eneloop..

x18x05x sri 8.12.2021 14:13
Ad4pt3r kaže...

Jel itko ima Elite controller? Isplati li se kupnja i je li zbilja toliko bolje u odnosu na defaultni?

 Imam Elit 2. Bolji je dosta, ona malo teži i ne škripi. Baterija je već u njemu samo ga staviš u njegovu kutiju i on se puni.

zviznemte sri 8.12.2021 16:01
ansha kaže...
zviznemte kaže...

Pozdrav, evo i mene u ovoj temi, danas mi stiže, narucen preko gamershopa 4499.00kn

Koliko je proslo od narudzbe do dostave u tom shopu?

 30.11 sam naručioo, potvrdili i poslali u ponedjeljak, danas došlo putem GLS-a

zviznemte sri 8.12.2021 18:00

izzy007 napisi da paze kod promjene regiona jer mogu samo jednom u 3 mjeseca mjenjati region (procitao na support stranicama). ja sam bio prosli mjesec promijenio jer mi je trebalo za tursku nesto, sad sam promijenio na uk i dalje mi pokazuje da je turska na redeem stranici, a naprimjer u microsoft store redeem pokazuje uk.

zontafer6 sri 8.12.2021 19:00
zviznemte kaže...

izzy007 napisi da paze kod promjene regiona jer mogu samo jednom u 3 mjeseca mjenjati region (procitao na support stranicama). ja sam bio prosli mjesec promijenio jer mi je trebalo za tursku nesto, sad sam promijenio na uk i dalje mi pokazuje da je turska na redeem stranici, a naprimjer u microsoft store redeem pokazuje uk.

Microsoft account regija i xbox account regija su dvije razlicite stvari. Na webu najcesce mijenjate microsoft account regiju jer je xbox account regija malo skrivenija na webu. Microsoft account regiju po dokumentaciji mozda mozes mijenjatinjednom u tri mjeseca (iako sam je ja prije 4 mjeseca uspjesno promijenio 3 puta u jednom danu), xbox regiju medutim mozes mijenjati koliko god puta hoces pogotovo na samom xboxu, odmah ti se promijeni store i kada se redeema neki kupon koristi se ta regija.

zviznemte sri 8.12.2021 22:45
zontafer6 kaže...
zviznemte kaže...

izzy007 napisi da paze kod promjene regiona jer mogu samo jednom u 3 mjeseca mjenjati region (procitao na support stranicama). ja sam bio prosli mjesec promijenio jer mi je trebalo za tursku nesto, sad sam promijenio na uk i dalje mi pokazuje da je turska na redeem stranici, a naprimjer u microsoft store redeem pokazuje uk.

Microsoft account regija i xbox account regija su dvije razlicite stvari. Na webu najcesce mijenjate microsoft account regiju jer je xbox account regija malo skrivenija na webu. Microsoft account regiju po dokumentaciji mozda mozes mijenjatinjednom u tri mjeseca (iako sam je ja prije 4 mjeseca uspjesno promijenio 3 puta u jednom danu), xbox regiju medutim mozes mijenjati koliko god puta hoces pogotovo na samom xboxu, odmah ti se promijeni store i kada se redeema neki kupon koristi se ta regija.

 Ja ne govorim tu na xboxu mjenjati regiju, to znam da mogu kolko god hocu puta mnjenjat, ja govorim o accountu bas, kao sto je objasnio izzy

izzy007 čet 9.12.2021 07:39
zviznemte kaže...

izzy007 napisi da paze kod promjene regiona jer mogu samo jednom u 3 mjeseca mjenjati region (procitao na support stranicama). ja sam bio prosli mjesec promijenio jer mi je trebalo za tursku nesto, sad sam promijenio na uk i dalje mi pokazuje da je turska na redeem stranici, a naprimjer u microsoft store redeem pokazuje uk.

 Riješeno. Znam da ima to ograničenje ali se nisam sjetio napisati. I ja, kad sam sa US mijenjao na UK, sam vidio negdje poruku da neću u iduća 3 mjeseca moći mijenjati.

zviznemte čet 9.12.2021 11:17
izzy007 kaže...
zviznemte kaže...

izzy007 napisi da paze kod promjene regiona jer mogu samo jednom u 3 mjeseca mjenjati region (procitao na support stranicama). ja sam bio prosli mjesec promijenio jer mi je trebalo za tursku nesto, sad sam promijenio na uk i dalje mi pokazuje da je turska na redeem stranici, a naprimjer u microsoft store redeem pokazuje uk.

 Riješeno. Znam da ima to ograničenje ali se nisam sjetio napisati. I ja, kad sam sa US mijenjao na UK, sam vidio negdje poruku da neću u iduća 3 mjeseca moći mijenjati.

 Sad sam kupio obican gamepass za konzolu na mjesec dana, i onda kad mi istekne ta 3 mjeseca cu izeti gold sa ultimateom