azzie sub 18.9.2021 14:57

Danas sam kupio dvije igre za 10 eura "Deponia - Collection (UK)" i "Cuphead (ARG)" i prvi put da mi TunnelBear nije prosao kod registracije key-a. UK registracija mi je prosla bez problema ali na argentini mi je izbacivalo "wrong region error" pa sam probao sa drugim VPN-om i odmah je proslo . Tako da ako netkom slucajno TunnelBear ne bude radio u buducnosti neka proba sa nekim drugim VPN-om.

Dr.Feel ned 19.9.2021 19:01

Napisi u google igru i cheapest price i dobit ces vise stranica sa najnizih cijena i ocjenu koliko je pouzdana stranica. Sa ovih 5-6 poznatijih nikada nisam imao problema bilo za pc ili xbox digitalne igre. Dobro je da bra ili arg uvijek imaju 30-50% jeftinije igre pa sa vpn reedemas key.

Combustd pon 20.9.2021 17:57

Nabavio sam Series S prije tjedan dana u Mikronisu i odusevljen sam. Prva Xbox konzola ikad, dosad sam bio na PC i Playstationu. Za novce koje sam dao tesko da cu ikad nabavit bolji uredaj, omjer ulozeno dobiveno je abnormalan.

 

Konzolu ni ne cujem kad radi, potpuno identicno u meniju i kad igram najzahtjevnije igre. Koristim 1440p AOC ekran, sve igre koje sam dosad probao preko Game Pass izgledaju savrseno i vrte se takoder. Dashboard je lijep, pregledan i lagan za koristenje sad kad sam ovladao shortcutima, app na mobitelu jedina zamjerka sto se ne moze u store pristupit, inace sve savrseno. Pokretanje igara s moba iz druge prostorije, instaliranje, shareanje snimki i screenshotova koji se uploadaju zacas i moze ih se gledat preko mobitela. Remote play preko kucnog wifija radi savrseno.

 

Quick resume, tabovi s achievementsima, fps boost na igrama, tako lagano updateanje u pozadini..prekrasnan uredaj i tako simpaticno malen. Preporuka svakom tko razmislja uzet.

 

Na PC-u sam odradio upgrade na Game Pass Ultimate prije setupa uredaja, samo se ulogirao i sve tece glatko preko Paypala. Kupio sam sinoc prvu igru, AC Odyssey optimiziran za Series X/S vrti se u 1440p 60 fpsova smooth.

 

Svida mi se kontroler nema ugradenu bateriju, nabavio sam punjac s 4 AA Duracell baterije i samo cu promjenit po potrebi, dopunit.

millo uto 21.9.2021 14:20

Ako već moram platiti gotovo skalpersku cijenu za svoju konzolu, onda nek bude barem "Halo Infinite Limited Edition".

Navodno bi trebala biti dostupna 15.11. po cijeni od 5365 kuna u prednarudžbi.
E sada, cijena hm....neću komentirati. Daj Bože da dođe da dostojno mogu umiroviti svoj ONE X.
Cansee uto 21.9.2021 14:38
Combustd kaže...

Nabavio sam Series S prije tjedan dana u Mikronisu i odusevljen sam. Prva Xbox konzola ikad, dosad sam bio na PC i Playstationu. Za novce koje sam dao tesko da cu ikad nabavit bolji uredaj, omjer ulozeno dobiveno je abnormalan.

 

Konzolu ni ne cujem kad radi, potpuno identicno u meniju i kad igram najzahtjevnije igre. Koristim 1440p AOC ekran, sve igre koje sam dosad probao preko Game Pass izgledaju savrseno i vrte se takoder. Dashboard je lijep, pregledan i lagan za koristenje sad kad sam ovladao shortcutima, app na mobitelu jedina zamjerka sto se ne moze u store pristupit, inace sve savrseno. Pokretanje igara s moba iz druge prostorije, instaliranje, shareanje snimki i screenshotova koji se uploadaju zacas i moze ih se gledat preko mobitela. Remote play preko kucnog wifija radi savrseno.

 

Quick resume, tabovi s achievementsima, fps boost na igrama, tako lagano updateanje u pozadini..prekrasnan uredaj i tako simpaticno malen. Preporuka svakom tko razmislja uzet.

 

Na PC-u sam odradio upgrade na Game Pass Ultimate prije setupa uredaja, samo se ulogirao i sve tece glatko preko Paypala. Kupio sam sinoc prvu igru, AC Odyssey optimiziran za Series X/S vrti se u 1440p 60 fpsova smooth.

 

Svida mi se kontroler nema ugradenu bateriju, nabavio sam punjac s 4 AA Duracell baterije i samo cu promjenit po potrebi, dopunit.

 

ovo stvarno zvuči dobro, ja isto kao ti sam dosad uvijek bio za sony i PC, al moram priznati da taj xbox zvuči sve privlačnije.

 

Jel netko zna jel original trilogija gears of war na gamepasssu? I jel to mogu igrati na tom series S?

MEGATAMA uto 21.9.2021 14:43
Cansee kaže...
Combustd kaže...

Nabavio sam Series S prije tjedan dana u Mikronisu i odusevljen sam. Prva Xbox konzola ikad, dosad sam bio na PC i Playstationu. Za novce koje sam dao tesko da cu ikad nabavit bolji uredaj, omjer ulozeno dobiveno je abnormalan.

 

Konzolu ni ne cujem kad radi, potpuno identicno u meniju i kad igram najzahtjevnije igre. Koristim 1440p AOC ekran, sve igre koje sam dosad probao preko Game Pass izgledaju savrseno i vrte se takoder. Dashboard je lijep, pregledan i lagan za koristenje sad kad sam ovladao shortcutima, app na mobitelu jedina zamjerka sto se ne moze u store pristupit, inace sve savrseno. Pokretanje igara s moba iz druge prostorije, instaliranje, shareanje snimki i screenshotova koji se uploadaju zacas i moze ih se gledat preko mobitela. Remote play preko kucnog wifija radi savrseno.

 

Quick resume, tabovi s achievementsima, fps boost na igrama, tako lagano updateanje u pozadini..prekrasnan uredaj i tako simpaticno malen. Preporuka svakom tko razmislja uzet.

 

Na PC-u sam odradio upgrade na Game Pass Ultimate prije setupa uredaja, samo se ulogirao i sve tece glatko preko Paypala. Kupio sam sinoc prvu igru, AC Odyssey optimiziran za Series X/S vrti se u 1440p 60 fpsova smooth.

 

Svida mi se kontroler nema ugradenu bateriju, nabavio sam punjac s 4 AA Duracell baterije i samo cu promjenit po potrebi, dopunit.

 

ovo stvarno zvuči dobro, ja isto kao ti sam dosad uvijek bio za sony i PC, al moram priznati da taj xbox zvuči sve privlačnije.

 

Jel netko zna jel original trilogija gears of war na gamepasssu? I jel to mogu igrati na tom series S?

 Mislis x360 verzije?

Mislim da je,provjerit cu kasnije.

Naravno da mozes igrat na XSs ako je na passu dostupno.

Combustd uto 21.9.2021 14:52

Ja placam Game Pass Ultimate i ove su dostupne

 

Edit: Na PC se preko Game Pass moze igrat Gears Tactics, Gears of War 4 i Gears 5. Ove s oznakom Xbox 360 su dostupne samo na konzoli uz prije navedene, dakle za cijeli paket je potrebno imat konzolu

juice21 uto 21.9.2021 22:53

Pozdrav svima,

 

prodao sam svoju series X konzolu, jer sam si uzeo S.

 

Na koji način spremiti save game u "oblak", kako bih ga mogao imati na S konzoli?

 

S konzola mi još nije stigla.

 

Hvala unaprijed

marushin uto 21.9.2021 22:57
juice21 kaže...

Pozdrav svima,

 

prodao sam svoju series X konzolu, jer sam si uzeo S.

 

Na koji način spremiti save game u "oblak", kako bih ga mogao imati na S konzoli?

 

S konzola mi još nije stigla.

 

Hvala unaprijed

 Kao potencijalni kupac koji se dvoumi između SX i SS konzole, mogu pitati zašto takav korak? Koliko si uštedio cca?

Hvala na odg..

itomic009 sri 22.9.2021 07:26

I da nam napišeš neke dojmove iz prve ruke na Series S, nakon što si igrao na Series X? Tipa, jel ima neke bitne razlike u realnom gamingu kad sjediš 2 metra ispred TV-a a ne 35 cm na freez kadru i cjepidlačiš?  Znamo da nije isto i da je jedna "duplo" jača, ali ako se igre fino vrte i ne izgledaju u realnom gamingu dramatično lošije, onda je to ok.

juice21 sri 22.9.2021 08:32

Nisam se zabunio... zašto downgrade pitate?

 

Zato što sam se počeo bavit home breewingom i nisam konzolu upalio ima dobra 3 mjeseca.

 

Za povremeni gaming biti će dobra i S verzija.

 

Za razliku u novcima sam si uzeo kvalitetan blender koji mi treba.

 

Otišla je u zamjenu za novu S konzolu i novi blender (2000 kn).

 

Series X konzolu sam kupio staru 2 dana za 3500 kn jer se okorjeli PS fan "zaletio" s kupnjom.

 

Dodatni kontroler mi ostaje za S konzolu :)

 

Sve u svemu, ajmo reći da sam dobro prošao, a ukoliko vidim da mi S verzija nije dovoljna, uvijek mogu kupiti jaču konzolu, ali ne X, već njenu "nadogradnju" kad izađe ...

 

Nitko mi još nije odg na pitanje, kako save game staviti u cloud, lik mi dolazi za koji sat, trebam spakirati konzolu, a ne bih htio izgubiti save game -.-