Mt00 sri 1.6.2022 18:54
Tvpronlem kaže...

ima ko preporuku koji charging dock da uzmem, pozeljno je da uz njega dolaze i baterije

jedan controllor je bijeli, drugi crni, pa bi bilo pozeljno da i baterije takve budu 

 ne znam zasto svi kupujete te dockove

uzmi iz ikee ladda 2450mah i traje tjedan dana 

100kn je punjac i 4 baterije 

Hexfire sri 1.6.2022 19:54

Jer mi je život s dockom jednostavniji. Dock je kraj konzole, dva kontrolera su uvijek na njemu i zdravo. Nit zajebancije sa mijenjanjem baterija, niti s razmišljanjem dal sam ih napunio, niti s kablovima. Ne kužim kako je ikome jednostavnije s baterijama.

forumaš sri 1.6.2022 20:07
Mt00 kaže...
Tvpronlem kaže...

ima ko preporuku koji charging dock da uzmem, pozeljno je da uz njega dolaze i baterije

jedan controllor je bijeli, drugi crni, pa bi bilo pozeljno da i baterije takve budu 

 ne znam zasto svi kupujete te dockove

uzmi iz ikee ladda 2450mah i traje tjedan dana 

100kn je punjac i 4 baterije 

 Igram se ko blesav i bez problema mi potraje jedno punjenje mjesec dana, četiri baterije, jedan gamepad i uvijek spreman za igru.

Vrhunske baterije praktički đabe.

Tvpronlem čet 2.6.2022 09:11
Mt00 kaže...
Tvpronlem kaže...

ima ko preporuku koji charging dock da uzmem, pozeljno je da uz njega dolaze i baterije

jedan controllor je bijeli, drugi crni, pa bi bilo pozeljno da i baterije takve budu 

 ne znam zasto svi kupujete te dockove

uzmi iz ikee ladda 2450mah i traje tjedan dana 

100kn je punjac i 4 baterije 

 jer je jednostavno, uredno i estetski puno privlacnije kada su kontrolori slozeni pokraj konzole na svoj dock 

error_666 sub 11.6.2022 18:13
Tvpronlem kaže...
Mt00 kaže...
Tvpronlem kaže...

ima ko preporuku koji charging dock da uzmem, pozeljno je da uz njega dolaze i baterije

jedan controllor je bijeli, drugi crni, pa bi bilo pozeljno da i baterije takve budu 

 ne znam zasto svi kupujete te dockove

uzmi iz ikee ladda 2450mah i traje tjedan dana 

100kn je punjac i 4 baterije 

 jer je jednostavno, uredno i estetski puno privlacnije kada su kontrolori slozeni pokraj konzole na svoj dock 

 

Prije imao charging dock od par dolara, radio je posao , uzeo nedavno venom-a, prezadovoljan i skroz druga dimenzija naspram ovog u svakom pogledu, od samog izgleda na stolu, kvalitete izrade, dugotrajnosti baterije pa nadalje.. Dođu u paketu coveri za baterije zasebno za XB1 i  za X/S i dvije baterije od 850 mAh. Izasao me  nekih tridesetak eura sa dostavom do bih , za Hr je vj manji shipping. ne  znam  .Ako ti se uklapa u budžet, preporuka 
MEGATAMA sub 11.6.2022 18:54

Zanima me sto dolazi ove godine,FH5 mi je prebrzo dosadila a Halo Infinite jos nisu niti dovrsili pogotovo online dio koji jako brzo dosadi jer nema sadrzaja.

Starfield ce vrlo vjerovatno bit genijalan ali tko zna kad dolazi,Forza 8 me apsolutno zanima ali opet tko zna kad dolazi.

Microsoft sad ima hrpu vrhunskih IPa ali nista nije spremno,bilo je glasina o Gears remasterima ali to me apsolutno ne zanima,prosao sam te igre jednom i to mi je dovoljno.

 

Kakve su sanse da pokazu Fallout 5......

 

antimadridista sub 11.6.2022 19:33

Nikakve. Eventualno nekakav teaser ali 99% ni to. Sumnjam da Fallout 5 dolazi u sljedećih 4-5 godina. Fokusirani su na Starfield a ne treba zaboraviti ni Elder Scrolls koji je teasan još prije valjda 3 godine a još ništa nismo vidjeli.

antimadridista sub 11.6.2022 20:19

Ovaj AC Origins izgleda brutalno dobro za igru koja je izašla prije skoro 5 godina. Probao malo sad na Gamepassu otkad je došao 60 fps update i igra se prilično dobro nosi čak i sa najnovijim igrama. Recimo daleko bolja od AC Valhalle primjerice, bar za mene. To je bila zadnja AC igra kojoj je posvećeno jako dosta detalja i baš se vidi da su uzeli pauzu prije izlaska te igre i posvetili joj se u potpunosti. AI je duplo pametniji nego u Valhalli, side questovi nemjerljivo bolji. Svijet prelijep.

DeniZg sub 11.6.2022 20:58

Meni je AC Odyssey bio čak i bolji od Originsa. Nekako veseliji i zabavniji.

A vezano uz vizualnu ljepotu starijih igara, bacite pogled na Jackfragsov video o Battlefrontu od prije par dana. Igra je i dan danas vrh što se tiče grafike i zvuka.

Santana sub 11.6.2022 22:08
azzie kaže...

Ja sam valjda jedini koji se vise veseli da vidim novi gameplay od Avowed i Hellblade 2 te datum izlaska nego Starfield gameplay-u.

 Ja se veselim da cu vidjet gameplay od Avowed ,al ne vjerujem da cu to vidjet. 

Nadam se da ce me iznenadit :)

Vidis moram odigrat Hellblade prvi dio

Dragonbane ned 12.6.2022 14:19

Da znate da će 14.6, dakle prekosutra u 19h biti još jedan Xbox event koji će trajati 90 minuta a gde će prikazati još gameplaya od igara koje budu najavili danas.

Logično je pretpostaviti da će danas najveću pozornost dobiti Starfield, a da ćemo od ostalih igara dobiti neke trejlere da bi gameplaye od istih videli za dva dana.