gamex1423 uto 28.9.2021 14:06

Upakovao oba dualsense, cekam dostavu pa da idu na servis/zamjenu. Kontao kako u medjuvremenu da igram i nasao sam optimalan nacin.

Remote Play na mobitelu i upalim TV na PS5 output. Eh sad posto bi kontrole bile problem na touch a igram Final Fantasy 7 Remake pa sam se sjetio da igra ima "classic" kontrole za combat. To je slicno necemu kao assisted, gdje likovi sami obavljaju osnovni dio borbe a ja preko mobitela mogu davati komande za napade i iteme 

EDIT: Ako nekome zatreba info da postoje nacini da se kontrole mapiraju na tastaturu i mis pa mozete preko PC igrati sa remote play i na taj nacin, bez kontrolera.

movie uto 28.9.2021 14:24
m77 kaže...
Je li dualshock 4 kompatibilan sa ps5?
Postoji li neka alternativa za ds5?...brine me ovo driftanje...

 Drifranje je gotovo jednako bilo zastupljeno na PS4 kao i sada na PS5 ali se o tome nikad nije toliko govorilo kao sada. Nisam imao problema prije, nemam niti sada a znam ljude koji s tim muku muče cijelo vrijeme. Stoga, uopće se ne zamaram time.

maxy0 uto 28.9.2021 16:54
Dwyane Wade kaže...

 FIFA 21. Traže 5200 kuna za konzolu od koje je prisilno napravljen bundle i onda još unutra stave prošlogodišnju FIFU. Tužno je što će se stvarno naći jadnici koji će reći da je to dobra prilika

 Uz to je digitalna verzija

hummer0 uto 28.9.2021 17:01
maxy0 kaže...
Dwyane Wade kaže...

 FIFA 21. Traže 5200 kuna za konzolu od koje je prisilno napravljen bundle i onda još unutra stave prošlogodišnju FIFU. Tužno je što će se stvarno naći jadnici koji će reći da je to dobra prilika

 Uz to je digitalna verzija

 maxy0

Kako digitalna kad uz nju dobiješ fizičke igre?

Što misliš da su za ukras?

Damir22 uto 28.9.2021 21:44
hummer0 kaže...
maxy0 kaže...
Dwyane Wade kaže...

 FIFA 21. Traže 5200 kuna za konzolu od koje je prisilno napravljen bundle i onda još unutra stave prošlogodišnju FIFU. Tužno je što će se stvarno naći jadnici koji će reći da je to dobra prilika

 Uz to je digitalna verzija

 maxy0

Kako digitalna kad uz nju dobiješ fizičke igre?

Što misliš da su za ukras?

 Na slici je digitalna verzija konzole.... kriva slika, ili kriva konzola, tko ce znati.....

hummer0 uto 28.9.2021 22:33
Damir22 kaže...
hummer0 kaže...
maxy0 kaže...
Dwyane Wade kaže...

 FIFA 21. Traže 5200 kuna za konzolu od koje je prisilno napravljen bundle i onda još unutra stave prošlogodišnju FIFU. Tužno je što će se stvarno naći jadnici koji će reći da je to dobra prilika

 Uz to je digitalna verzija

 maxy0

Kako digitalna kad uz nju dobiješ fizičke igre?

Što misliš da su za ukras?

 Na slici je digitalna verzija konzole.... kriva slika, ili kriva konzola, tko ce znati.....

 Damir22

Ja sam kupio taj komplet i plejka je sa BD pogonom.

mAa+_ sri 29.9.2021 09:45
maxy0 kaže...
Dwyane Wade kaže...

 FIFA 21. Traže 5200 kuna za konzolu od koje je prisilno napravljen bundle i onda još unutra stave prošlogodišnju FIFU. Tužno je što će se stvarno naći jadnici koji će reći da je to dobra prilika

 Uz to je digitalna verzija

 Zapravo nije u opisu piše BR optički i dimenzije odgovaraju onima za BR verziju, samo je kriva slika.

WadeWilson sri 29.9.2021 12:57
Dermentor kaže...

Evo napokon dočekao da TLOU 2 padne cijena ispod moje čarobne granice od 200kn da napokon odigram. 194kn trenutno na popustu😁

 Meni jedna od top5 igara sa PS4. Stvarno brutalno ispričana priča, igra nema respekta prema likovima, a i ne viđa se tolika količina nasilja u igrama često.

hummer0 sri 29.9.2021 16:36
zaki23 kaže...

A dali su kompatibilni s ps5? Ili sacekati da izadje gt7 pa mozda i kakav novi volan izabace za peticu

 Volan je super stvar ako ti stalno stoji na stolu ili imaš stalak.

Ako ga moraš stalno vaditi iz kutije dopizdi ti i ne da ti se i onda ide u prodaju. 

zaki23 sri 29.9.2021 18:13
hummer0 kaže...
zaki23 kaže...

A dali su kompatibilni s ps5? Ili sacekati da izadje gt7 pa mozda i kakav novi volan izabace za peticu

 Volan je super stvar ako ti stalno stoji na stolu ili imaš stalak.

Ako ga moraš stalno vaditi iz kutije dopizdi ti i ne da ti se i onda ide u prodaju. 

 A uzeo bi i neki playseat ima dobri sto se mogu jednostavno rasklopit i spremit

vsabljic sri 29.9.2021 19:05

Imam g29. Volan je solidan za početak. Pedale su mu najbolji dio. Thrustmaster ima navodno bolji osjećaj ali sam cuo horor price oko kvarova.

Playseat Challange je dobar izbor. Evolution je loš zbog centralnog nosača pa je tesko koristit lijevu nogu za kočenje.