Tincha uto 15.6.2021 20:22

Drži me ideja o streamanju, snimanju gameplay videa i sl. barem u slobodno vrijeme, pa ako bi to nekud išlo (€€€) možda i češće.

Kak je situacija s tim, jel se isplati to na npr. twitchu, yt? Gledajući neku ekipu vidio sam da se dosta keša ubire na donacijama, merchu i sl. pa reko zašto ne probat, igram iovak ionak..

Kao capture card gledam onaj elgato hd60s, ima li nešto bolje?

Q-Tip sri 16.6.2021 17:26
Tincha kaže...

Drži me ideja o streamanju, snimanju gameplay videa i sl. barem u slobodno vrijeme, pa ako bi to nekud išlo (€€€) možda i češće.

Kak je situacija s tim, jel se isplati to na npr. twitchu, yt? Gledajući neku ekipu vidio sam da se dosta keša ubire na donacijama, merchu i sl. pa reko zašto ne probat, igram iovak ionak..

Kao capture card gledam onaj elgato hd60s, ima li nešto bolje?

 

Ubire se keš ako imaš puno followera i ako puno ljudi gleda tvoje streamove. Imaš video clipove na Youtubeu koji prikazuju koliko ljudi zarade i što je potrebno da bi počeo zarađivati. Neki godinama streamaju i ne gleda ih ni 100 ljudi, moraš imati nekakav plan, kako ćeš privući ljude da te gledaju? Imaš li neku dodanu vrijednost, jesi li zaista dobar u tome što igraš? Jesi li smiješan, zabavan? Bitno je i što igraš, ako misliš zaraditi na igranju Lego Star Warsa, vjerojatno ti neće poći za rukom. 

 

Ni merch ti neće nitko slati ako imaš pet ljudi koji te gledaju, trebaš se probiti. Nije to tako jednostavno. Nije streamanje ja ću sad sjesti i igrati, a lova samo kapa...

Bitanga sri 16.6.2021 18:16
Q-Tip kaže...
Tincha kaže...

Drži me ideja o streamanju, snimanju gameplay videa i sl. barem u slobodno vrijeme, pa ako bi to nekud išlo (€€€) možda i češće.

Kak je situacija s tim, jel se isplati to na npr. twitchu, yt? Gledajući neku ekipu vidio sam da se dosta keša ubire na donacijama, merchu i sl. pa reko zašto ne probat, igram iovak ionak..

Kao capture card gledam onaj elgato hd60s, ima li nešto bolje?

 

Ubire se keš ako imaš puno followera i ako puno ljudi gleda tvoje streamove. Imaš video clipove na Youtubeu koji prikazuju koliko ljudi zarade i što je potrebno da bi počeo zarađivati. Neki godinama streamaju i ne gleda ih ni 100 ljudi, moraš imati nekakav plan, kako ćeš privući ljude da te gledaju? Imaš li neku dodanu vrijednost, jesi li zaista dobar u tome što igraš? Jesi li smiješan, zabavan? Bitno je i što igraš, ako misliš zaraditi na igranju Lego Star Warsa, vjerojatno ti neće poći za rukom. 

 

Ni merch ti neće nitko slati ako imaš pet ljudi koji te gledaju, trebaš se probiti. Nije to tako jednostavno. Nije streamanje ja ću sad sjesti i igrati, a lova samo kapa...

 

Da, da bi uopće imao pravo zarađivati moraš ispuniti neke uvjete, a to ne možeš samo igranjem (treba se angažirati oko videa i promocije).

Plus paziti da ni slučajno nemaš neki copyright content jer ti odmah flagaju video da ne može biti monetiziran. Npr, moraš pogasit mjuzu u igrama.

CROatVU pet 25.6.2021 19:28

Koliko se accounta za multiplayer uz svoj jos moze napraviti. Naime ne bih htio mjenjati account ali bi htio promjeniti nick a da ipak mogu igrati multiplayer ali pod drugim imenom.

Na sto trebam paziti ?

Hvala na pomoci

Psych0 uto 13.7.2021 12:00

Ekipica lijepi pozdrav.

Trebao bih smjernicu/uputu od nekog tko je u skorije vrijeme, i od kojeg dobavljaca kupovao novi Dualshock.

 

Sa rasponom varijacija u cijeni sam otprilike upoznat, pa ako postoji kakvo snizenje koje je u toku ili vaucher za iskoristiti- unaprijed sam zahvalan na uputi. :)

Psych0 čet 12.8.2021 23:04
Psych0 kaže...

Ekipica lijepi pozdrav.

Trebao bih smjernicu/uputu od nekog tko je u skorije vrijeme, i od kojeg dobavljaca kupovao novi Dualshock.

 

Sa rasponom varijacija u cijeni sam otprilike upoznat, pa ako postoji kakvo snizenje koje je u toku ili vaucher za iskoristiti- unaprijed sam zahvalan na uputi. :)

 

Neki friski info ekipica? 🤔

Dario7111979 ned 15.8.2021 12:59

Pozdrav gameri! Trebam pomoć!
Klinac dobio Speedlik Trailblazer racing wheel na poklon i ni za majku božju ga nemožemo spojit na PS4. Radimo kako piše u uputama, ali ništa, ps ga uopće ne prepoznaje/registrira i čak od you tubea nema pomoći.
Molim vas za savjet, samo me nemojte slati na speedlink support stranicu jer im server radi na dial up brzini

SimeKZ pon 16.8.2021 22:24
marxone kaže...

Pozdrav, gdje se najpovoljnije može uzeti Fortnite za PS4?

Bratić mali je kupio PS4 nedavno pa tražimo po Ps store ali ne možemo naći.

Hvala 

 Fortnite je besplatan. Upisi u store Fortnite i mora se pojavit.

MasterG uto 17.8.2021 07:23

ekipa, jel zna netko mogu li extractati saved files i data o progresu sa hard diska plejke preko PC-a?

Riknuo mi Ps4 (neki software issues, blue light of death)...pa ne mogu preko konzole.

 

hm jedino da prebacim kod nekog disk i onda prebacim na USB?

MasterG uto 17.8.2021 07:45
mAa+_ kaže...

Spojis se svojim acc na tuđu konzolu i podegneš s clouda na usb ?

 cloud nebi bio problem da sam ga imao...za cloud treba PS+?

Barem nisam mogao podić to sa clouda na PS5...moguće d ag anisam niti uključio na accountu?

mAa+_ uto 17.8.2021 07:49
MasterG kaže...
mAa+_ kaže...

Spojis se svojim acc na tuđu konzolu i podegneš s clouda na usb ?

 cloud nebi bio problem da sam ga imao...za cloud treba PS+?

Barem nisam mogao podić to sa clouda na PS5...moguće d ag anisam niti uključio na accountu?

 Ako ti nije aktivna pretplata onda ne, ako ti je bila onda ti fileovi jesu gore

 auto upload jel, na ps5 sam i ja malo mozgao dok nisam skuzio kako 

 poskidat s cloud-a save filove, ali nista strasnk treba bas uci u save file od

 igre i izabrati rucno koliko load profila zelis downloadati.

maniti uto 17.8.2021 10:18
MasterG kaže...

ekipa, jel zna netko mogu li extractati saved files i data o progresu sa hard diska plejke preko PC-a?

Riknuo mi Ps4 (neki software issues, blue light of death)...pa ne mogu preko konzole.

 

hm jedino da prebacim kod nekog disk i onda prebacim na USB?

 ako su ti fileovi u cloudu..nije problem..međutim disk će isključivo raditi sa tom plejkom na kojoj je kvar..ne možeš ga selit u drugi plej niti vadit preko pc..glupost znam..al tako je...najbolja varijanta je popravak pleja...tako sam ja napravio..

Lovac uto 17.8.2021 11:23

Ekipa, planiram prodati PS4 budući da ga palim doslovno 1x u 3 mjeseca i to dok gledam nešto na blurayu. Da li je ok 1000kn za 1Tb C chassis (prvi tihi) + 4 igre? Računam si ako su 4 igre 400kn rabljene, 600kn za plejku je pošteno

MasterG uto 17.8.2021 15:38
maniti kaže...
MasterG kaže...

ekipa, jel zna netko mogu li extractati saved files i data o progresu sa hard diska plejke preko PC-a?

Riknuo mi Ps4 (neki software issues, blue light of death)...pa ne mogu preko konzole.

 

hm jedino da prebacim kod nekog disk i onda prebacim na USB?

 ako su ti fileovi u cloudu..nije problem..međutim disk će isključivo raditi sa tom plejkom na kojoj je kvar..ne možeš ga selit u drugi plej niti vadit preko pc..glupost znam..al tako je...najbolja varijanta je popravak pleja...tako sam ja napravio..

 ne znam, piše ovdje da se može čak...Stellar Photo Recovery Software

mAa+_ sri 18.8.2021 08:23
Lovac kaže...

Ekipa, planiram prodati PS4 budući da ga palim doslovno 1x u 3 mjeseca i to dok gledam nešto na blurayu. Da li je ok 1000kn za 1Tb C chassis (prvi tihi) + 4 igre? Računam si ako su 4 igre 400kn rabljene, 600kn za plejku je pošteno

 Više nego okej cijena.