MEGATAMA sri 15.9.2021 12:19

Nintendo stavlja najeftinije moguce oled panele pa se apsolutno moze ocekivat da ce se ikone igara "zapec" na njemu ali u biti tu se ne radi o tome da je to klasican burn in nego se pikseli trose pa ako imate konstantno na ekranu naprimjer u Mariu zvijezdice,mjesce itd taj dio ekrana ce se brze potrosit.

I nije bitno dali igrate 5 minuta po 5 minuta jer se to zbraja tojest stacka...

pqweasdyxc sri 15.9.2021 12:31
MEGATAMA kaže...

Nintendo stavlja najeftinije moguce oled panele pa se apsolutno moze ocekivat da ce se ikone igara "zapec" na njemu ali u biti tu se ne radi o tome da je to klasican burn in nego se pikseli trose pa ako imate konstantno na ekranu naprimjer u Mariu zvijezdice,mjesce itd taj dio ekrana ce se brze potrosit.

I nije bitno dali igrate 5 minuta po 5 minuta jer se to zbraja tojest stacka...

 A ti radiš u Nintendu pa znaš?

 

EDIT: Burn in već godinama nije veliki problem. 

MEGATAMA sri 15.9.2021 12:44
pqweasdyxc kaže...
MEGATAMA kaže...

Nintendo stavlja najeftinije moguce oled panele pa se apsolutno moze ocekivat da ce se ikone igara "zapec" na njemu ali u biti tu se ne radi o tome da je to klasican burn in nego se pikseli trose pa ako imate konstantno na ekranu naprimjer u Mariu zvijezdice,mjesce itd taj dio ekrana ce se brze potrosit.

I nije bitno dali igrate 5 minuta po 5 minuta jer se to zbraja tojest stacka...

 A ti radiš u Nintendu pa znaš?

 

EDIT: Burn in već godinama nije veliki problem. 

Da za novije panele a Nintendo koristi one stare rigid.

Googlaj.

pqweasdyxc sri 15.9.2021 12:50
MEGATAMA kaže...

Da za novije panele a Nintendo koristi one stare rigid.

Googlaj.

 Sve o vrsti panela su glasine. Vidjet će se tek kad naprave teardown. Možda ekran bude najveće smeće ikad, ali mislim da Nintendo zna što radi. Pogotovo kad je u pitanju kvaliteta izrade. 

MEGATAMA sri 15.9.2021 12:55
pqweasdyxc kaže...
MEGATAMA kaže...

Da za novije panele a Nintendo koristi one stare rigid.

Googlaj.

 Sve o vrsti panela su glasine. Vidjet će se tek kad naprave teardown. Možda ekran bude najveće smeće ikad, ali mislim da Nintendo zna što radi. Pogotovo kad je u pitanju kvaliteta izrade. 

Zezas me.....pa nedavno sam kupio novi set joycona jer su stari prodriftali a da sam nesto puno igrao i nisam vecinom zadnjih mjeseci igra moja kcer od 4 godine.

Kupio sam uz NS i 2x one Pro gamepadove oni su fantasticno izradjeni i baterija traje nenormalno dugo.

pqweasdyxc sri 15.9.2021 13:05
MEGATAMA kaže...

Zezas me.....pa nedavno sam kupio novi set joycona jer su stari prodriftali a da sam nesto puno igrao i nisam vecinom zadnjih mjeseci igra moja kcer od 4 godine.

Kupio sam uz NS i 2x one Pro gamepadove oni su fantasticno izradjeni i baterija traje nenormalno dugo.

 Drift je veliki problem, ali i drugi kontroleri driftaju samo manje zbog nekog razloga. Imao sam wii u i 3ds i obje konzole su baš odlično napravljene i nikad nije bilo problema. 

MEGATAMA sri 15.9.2021 13:07
pqweasdyxc kaže...
MEGATAMA kaže...

Zezas me.....pa nedavno sam kupio novi set joycona jer su stari prodriftali a da sam nesto puno igrao i nisam vecinom zadnjih mjeseci igra moja kcer od 4 godine.

Kupio sam uz NS i 2x one Pro gamepadove oni su fantasticno izradjeni i baterija traje nenormalno dugo.

 Drift je veliki problem, ali i drugi kontroleri driftaju samo manje zbog nekog razloga. Imao sam wii u i 3ds i obje konzole su baš odlično napravljene i nikad nije bilo problema. 

Meni je na New 3ds XL otisao analogni.

Na Nintendu 64 je bila klasika da odu brzo analogni,ako si ga imao onda si sigurno prosao kroz to ja jesam.

ToniCRO_96 sri 15.9.2021 13:11
MEGATAMA kaže...
pqweasdyxc kaže...
MEGATAMA kaže...

Da za novije panele a Nintendo koristi one stare rigid.

Googlaj.

 Sve o vrsti panela su glasine. Vidjet će se tek kad naprave teardown. Možda ekran bude najveće smeće ikad, ali mislim da Nintendo zna što radi. Pogotovo kad je u pitanju kvaliteta izrade. 

Zezas me.....pa nedavno sam kupio novi set joycona jer su stari prodriftali a da sam nesto puno igrao i nisam vecinom zadnjih mjeseci igra moja kcer od 4 godine.

Kupio sam uz NS i 2x one Pro gamepadove oni su fantasticno izradjeni i baterija traje nenormalno dugo.

 Čitao sam da NS Pro kontroler ima problema sa D-Pad pa me zanima imaju li sada probleme sa D-Pad

MEGATAMA sri 15.9.2021 13:13
ToniCRO_96 kaže...
MEGATAMA kaže...
pqweasdyxc kaže...
MEGATAMA kaže...

Da za novije panele a Nintendo koristi one stare rigid.

Googlaj.

 Sve o vrsti panela su glasine. Vidjet će se tek kad naprave teardown. Možda ekran bude najveće smeće ikad, ali mislim da Nintendo zna što radi. Pogotovo kad je u pitanju kvaliteta izrade. 

Zezas me.....pa nedavno sam kupio novi set joycona jer su stari prodriftali a da sam nesto puno igrao i nisam vecinom zadnjih mjeseci igra moja kcer od 4 godine.

Kupio sam uz NS i 2x one Pro gamepadove oni su fantasticno izradjeni i baterija traje nenormalno dugo.

 Čitao sam da NS Pro kontroler ima problema sa D-Pad pa me zanima imaju li sada probleme sa D-Pad

 Ja sam uzeo ova dva komada prije par godina ali nismo bas koristili d pad kada se skoro sve igra sa analogima ali mogu rec da nije nista stekalo isl.

imsonotgonnatellyoumyname čet 16.9.2021 18:52
ToniCRO_96 kaže...
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

To slušamo već 3 godine.

Isto su rekli i za GameBoy, pa još ništa od toga.

A da ovako dobro prodavana konzola nema pristup tisućama first-party igrama je suludo.

 Možda nas Nintendo iznenadi sa time da u NSO budu uključene GB i N64 igre.

 Mislim da ne pričamo o istoj firmi.

 Ako ikad dođe N64 onda će to biti u premium izdanju pretplate.

 Sve što su trebali napraviti je portati Wii Virtual Console na Switch ili napraviti noviji ekvivalent.

 Makar naplaćivali svaku (par desetljeća staru) igru zasebno.

pqweasdyxc pet 17.9.2021 12:35

Danas mi je stigao mail

 

Poštovani ,
ovim putem Vas želimo obavijestiti da su svi preorderi OLED konzola obustavljeni tj. anulirani. Oni budući te oni koji su već napravljeni na našim stranicama. Razlog tome je bezobrazna politika Nintenda koji nama (niti drugim trgovinama) ne dozvoljava naručivanje konzola bez da se naruči i poveći broj Switch konzola (napravljen je omjer koliko Switch konzola za koliko OLED). Taj omjer je smiješan i besmislen te mi, a kao što možete vidjeti i druge trgovine, smo prisiljeni anulirati sve preordere i maknuti općenito sve sa webshopa vezano uz OLED. Očito slaba prodaja Switch konzola u Hrvatskoj (po Nintendu) treba pasti na \”tuđa leđa\” te ovakvom poslovnom politikom, sa kojom se mi apsolutno ne slažemo, uništavaju sebi ,a i nama maloprodajnim trgovinama ugled. 

MEGATAMA pet 17.9.2021 12:44
pqweasdyxc kaže...

Danas mi je stigao mail

 

Poštovani ,
ovim putem Vas želimo obavijestiti da su svi preorderi OLED konzola obustavljeni tj. anulirani. Oni budući te oni koji su već napravljeni na našim stranicama. Razlog tome je bezobrazna politika Nintenda koji nama (niti drugim trgovinama) ne dozvoljava naručivanje konzola bez da se naruči i poveći broj Switch konzola (napravljen je omjer koliko Switch konzola za koliko OLED). Taj omjer je smiješan i besmislen te mi, a kao što možete vidjeti i druge trgovine, smo prisiljeni anulirati sve preordere i maknuti općenito sve sa webshopa vezano uz OLED. Očito slaba prodaja Switch konzola u Hrvatskoj (po Nintendu) treba pasti na \”tuđa leđa\” te ovakvom poslovnom politikom, sa kojom se mi apsolutno ne slažemo, uništavaju sebi ,a i nama maloprodajnim trgovinama ugled. 

Bas lose,Nintendo je zabrijao da su opet osamdesete i devedesete pa mogu vrsit teror na trzistu.

MEGATAMA pet 17.9.2021 12:49
pqweasdyxc kaže...
MEGATAMA kaže...

Bas lose,Nintendo je zabrijao da su opet osamdesete i devedesete pa mogu vrsit teror na trzistu.

 Mjesecima čekam novi switch i onda me tako lopatom udare po glavi. Baš sam jako razočaran. 

 Amazon.de ti nije opcija?