Igraće konzole

Igraća konzola za djecu

badger pet 4.5.2018 21:25

Pozdrav ljudi! Ovakvo je stanje, tata sam kćerki od 4 godine i želio bih s njom zaigrati nekakve dobre igre koje uključuju nekakvo kretanje/skakanje i sl. zabavne igre (može i kvalitetne druge logičke i sl. igre. Nisam dugo u konzolnim vodama, niti znam što se isplati nabaviti. Molio bih vas za pomoć što bi bilo isplativo nabaviti s time da igre nisu skupe.

Hvala!

meme3 pet 4.5.2018 21:35

Hm, što se tiče kretanja, tu prednjače Xbox s Kinect kamerom, PlayStation s Move controllerima ili Camerom i Wii (nisam sigurno koliko kretanja ima s novijim Nintendovim konzolama - Wii U i Nintendo Switch).  Mislim da najviše igara primjerenih za djecu imaju Nintendove konzole, a što se tiče same cijene igara, nisam uspoređivao pa ne znam koja konzola ima najjeftinije igre.

JozoBozo121 pet 4.5.2018 21:42
badger kaže...

Pozdrav ljudi! Ovakvo je stanje, tata sam kćerki od 4 godine i želio bih s njom zaigrati nekakve dobre igre koje uključuju nekakvo kretanje/skakanje i sl. zabavne igre (može i kvalitetne druge logičke i sl. igre. Nisam dugo u konzolnim vodama, niti znam što se isplati nabaviti. Molio bih vas za pomoć što bi bilo isplativo nabaviti s time da igre nisu skupe.

Hvala!

 Park, šuma, šetnja, puštanje zmaja,... 

 

Djeca su stalno u kući, treba ići malo van. Jednog dana će cijeniti te trenutke puno više od onih pred ekranom.

hummer0 pet 4.5.2018 21:49
JozoBozo121 kaže...
badger kaže...

Pozdrav ljudi! Ovakvo je stanje, tata sam kćerki od 4 godine i želio bih s njom zaigrati nekakve dobre igre koje uključuju nekakvo kretanje/skakanje i sl. zabavne igre (može i kvalitetne druge logičke i sl. igre. Nisam dugo u konzolnim vodama, niti znam što se isplati nabaviti. Molio bih vas za pomoć što bi bilo isplativo nabaviti s time da igre nisu skupe.

Hvala!

 Park, šuma, šetnja, puštanje zmaja,... 

 

Djeca su stalno u kući, treba ići malo van. Jednog dana će cijeniti te trenutkupe puno više od onih pred ekranom.

 Naravno Božo govori iz vlastitog iskustva, a ja potpisujem.

badger pet 4.5.2018 22:28
JozoBozo121 kaže...
badger kaže...

Pozdrav ljudi! Ovakvo je stanje, tata sam kćerki od 4 godine i želio bih s njom zaigrati nekakve dobre igre koje uključuju nekakvo kretanje/skakanje i sl. zabavne igre (može i kvalitetne druge logičke i sl. igre. Nisam dugo u konzolnim vodama, niti znam što se isplati nabaviti. Molio bih vas za pomoć što bi bilo isplativo nabaviti s time da igre nisu skupe.

Hvala!

 Park, šuma, šetnja, puštanje zmaja,... 

 

Djeca su stalno u kući, treba ići malo van. Jednog dana će cijeniti te trenutke puno više od onih pred ekranom.

 Ovoga ima i previše, svaki dan je vani po cijele dane. Ne morate brinuti. Konzolu tražim za poneka druženja kad smo zajedno u sobi dok pada kiša i sl.

CroVandal sub 5.5.2018 01:36

Najbolje ti je nabaviti nintendo wii moddani ili ga sam modas sto nije tesko bitno da je starija verzija obicna znaci ne mini. Igre mozes naci na netu i onda preko usb sticka ili harda igrat. Doduse konzola je vec starija i grafika nije najbolja ali je zato jeftina solucija i ima hrpa dobrih igara koje mogu i djeca igrati.