Ideje, sugestije, prijava problema i pomoć u vezi Foruma

Zašto mi je tema zaključana?!

dr. zlo uto 20.4.2010 21:03

ma glupo je da je zaključana!!

šta ima veze da su piratski, šta ako neko ima win7 original key i s njin aktivira ovaj black edition, onda to nije piratluk

i kako da pitan moderatora?

i ovin winsima ništa ne fali, ima 7 gb zbog tog izgleda, i jer s njin odma dolazi instalirano puno programa, tema i wallpapera

archer02 uto 20.4.2010 21:07
dr. zlo kaže...

ma glupo je da je zaključana!!

šta ima veze da su piratski, šta ako neko ima win7 original key i s njin aktivira ovaj black edition, onda to nije piratluk

i kako da pitan moderatora?

Ma daj... tko normalan bi koristio original ključ za nekakve bezvezne edicije?

A da probaš na pp?

LUXX uto 20.4.2010 21:11

gusari gusari.

prava znaju al obaveze ne veli moj stari.

ajd fino trk na pravila foruma pa si procitaj sto tamo pise.

budi sretan da ti je ivo zakljuco temu.

da je u mom podforumu dobio bi i fini karton k tome.

pitaj za pomoc tamo gdje si skinuo tu sedmicu.

ili mozda tak i sa hardverom radis?

kupis u jednom ducanu a reklamiras u drugom?

ajd se vise naucite pameti

archer02 uto 20.4.2010 21:12
dr. zlo kaže...

 

i ovin winsima ništa ne fali, ima 7 gb zbog tog izgleda, i jer s njin odma dolazi instalirano puno programa, tema i wallpapera

Ti jednostavno ne razumiješ,jel?

Sum_of_all_fears kaže...

F1-Ivo ima isključen PP.

 

 

Znači već "ubili" čovjeka pp-ovima :(

F1-IVO uto 20.4.2010 21:22
dr. zlo kaže...

ma glupo je da je zaključana!!

šta ima veze da su piratski, šta ako neko ima win7 original key i s njin aktivira ovaj black edition, onda to nije piratluk

i kako da pitan moderatora?

i ovin winsima ništa ne fali, ima 7 gb zbog tog izgleda, i jer s njin odma dolazi instalirano puno programa, tema i wallpapera

Budi sretan da sam ti temu samo zaključao jer si trebao dobit i žutog zbog znaš čega.

Za promjenu promjenu pročitaj pravila foruma.

Sum_of_all_fears uto 20.4.2010 21:36
dr. zlo kaže...
  1. ovo nije piratska tema. Neko kupi win7 key i s njime aktivira Windows 7 Black Edition. Vi to zovete piratstvom?
  2. Black Edition nije sranje

1. Al s njim dolazi loader (možda su windowsi pre-activated, dakle sadrže piratski ključ) i hrpetina crackiranih programa. I tu nema niš piratsko. I kupio si ključ? Ha-ha

2. Ma jok, odlični su, ne daju se bootati dok se normalna instalacija boota i radi bez problema na toj istoj konfi. Sorry, al tko je tu glup?

Ivan 992 uto 20.4.2010 21:44

Ti jednostavno ne razumijes da ovo o cem pricas nije izdano od strane microsofta..................

Pa to je kao da napravis XP u n-liteu i natrpas ga svakakvim programima da bi ga prilagodio sebi..............

Modificirano.............

dr. zlo uto 20.4.2010 21:46

a oće iko reć zašt mi se dvd neda bootat ili ćete svi i dalje tvrdit da je piratluk i sranje?

a šta se tiče toga da su programi pre-activated, pa kako ti znaš da ih sve neću pobrisat i instalirat original. Vjerovatno ti to nema logike da ću napravit, ali zašto onda tamo onome slažeš konfu kad će se bavit piratlukon?

Sum_of_all_fears uto 20.4.2010 21:49
dr. zlo kaže...

a oće iko reć zašt mi se dvd neda bootat ili ćete svi i dalje tvrdit da je piratluk i sranje?

DVD se neće da boota jer je image izmijenjen. Nedostaje neki file bitan za bootanje. Kako loaderi mijenjaju boot sektor, vrlo je lako moguće da su usput zaneredili boot. Hoćeš još koje objašnjenje???

eterna luchar kaže...
LOCK???

Agreed. Al nema Domagoja. Ovo je njegov podforum.

archer02 uto 20.4.2010 21:50

Daj dr.zlo... ohladi čovječe.

I sam znaš (valjda) da ne postoji niti jedna legalna verzija Windowsa osim one koju si kupio, zapakiranu, naljepnica, ključ...

Prema pravilima foruma i ne samo ovoga nego većine, zabranjeno je postavljati pitanja vezana uz pirat software kao i pomaganje u istome.

To ne znači da smo mi ostali sveci, ali jednostavno se držimo tih pravila. Kužiš? BUG-domaćin, Forumaši-gosti.

Mi smo u njihovoj kući i nije pristojno razbacivati namještaj ili pišati po podu.

 

Letimičan pogled na popis softwarea koji si postavio dovoljan je da se vidi ostatak pirat softwarea. MS Office, Adobe CS...

 

Nemoj molim te od nas praviti budale. Znaš valjda da si pogriješio i barem budi pristojan toliko da odustaneš

 

NHF

Miro sub 24.4.2010 01:40
dr. zlo kaže...

Dosta spama i gluposti!

 

Nemoj više otvarati ovakve teme jer na taj način maltretiraš moderatore, umjesto da si im zahvalan na trudu koji ulažu u održavanju foruma.

 

I nemoj slati protestne poruke - bilo kome!

 

Poštuj pravila foruma ili ga nemoj koristiti.