Sum_of_all_fears pet 4.6.2010 16:28

Ako je tema zaključana, očito se ne može pisat u njoj. Samo moderatori mogu (Danny_HR, F1-Ivo, Luxx, Naxeem, scorpion667, Dr_Nasty). Ako misliš da bi neku temu trebalo otključat, pitaj moda na PP jel bi je mogao otključat. Al vjerojatno niš od toga. Treba ćevape poslat pa da vidiš kako padaju lokoti ;)

 

EDIT: krivi podforum i valjda pitaš za temu koja je lockana na ovom forumu

VirtUoso pet 4.6.2010 16:31
bionda kaže...

pa koja je onda poanta??? znaci samo se oni izmedju sebe mogu dopisivati???

Poanta je da je tema zakljucana. Simply as that!

 

Sigurno oni nece medjusobno chatat. Zatvore temu i u zadnjoj poruci(u toj temi)napisu razlog zakljucavanja.

 

I da - ZENE....

 

 

bionda pet 4.6.2010 16:32

sta si bezobrazan?! znam sta je zakljucana tema ali ne vidim u cemu je smisao kad ne mozes nista reci a ni pitati. mislila sam na to tko u njoj sudjeluje a i tko odredjuje tko u njoj moze sudjelovati!!!!!!! da li sam sad bila dovoljno jasna??????

VirtUoso pet 4.6.2010 16:34
bionda kaže...
sta si bezobrazan?! znam sta je zakljucana tema ali ne vidim u cemu je smisao kad ne mozes nista reci a ni pitati. mislila sam na to tko u njoj sudjeluje a i tko odredjuje tko u njoj moze sudjelovati!!!!!!! da li sam sad bila dovoljno jasna??????

Nisam bezobrazan.

 

Pa ne mozes nista 'reci' ni 'pitati' iz tog razloga sto je tema zakljucana(objasnjeno vecino;nekad ne treba objasnjanje).

 

 

 

Sum_of_all_fears pet 4.6.2010 16:35
bionda kaže...
sta si bezobrazan?! znam sta je zakljucana tema ali ne vidim u cemu je smisao kad ne mozes nista reci a ni pitati. mislila sam na to tko u njoj sudjeluje a i tko odredjuje tko u njoj moze sudjelovati!!!!!!! da li sam sad bila dovoljno jasna??????

Očito je tema problematična ili na neki drugi način "nepogodna" ili se kosi sa pravilima foruma pa nema rasprave u njoj. A moderatori smiju pisat po njima jer - smiju!

AlienWare1 pet 4.6.2010 16:35
bionda kaže...
sta si bezobrazan?! znam sta je zakljucana tema ali ne vidim u cemu je smisao kad ne mozes nista reci a ni pitati. mislila sam na to tko u njoj sudjeluje a i tko odredjuje tko u njoj moze sudjelovati!!!!!!! da li sam sad bila dovoljno jasna??????

Stvarno si bionda..

 

Teme se zaključavaju kada rasprava završi flame warom ili ogromnim offtopicom. Nakon zaključavanja nitko ne može pisati osim moderatora i samo je oni mogu ponovno otključati.

 

Svi mogu sudjelovati u temi dok je ne zaključaju, nitko ne određuje tko smije, tko ne smije, to bi onda bila diskriminacija.

 

Chiaro?

AA-d00d pet 4.6.2010 16:36
bionda kaže...
sta si bezobrazan?! znam sta je zakljucana tema ali ne vidim u cemu je smisao kad ne mozes nista reci a ni pitati. mislila sam na to tko u njoj sudjeluje a i tko odredjuje tko u njoj moze sudjelovati!!!!!!! da li sam sad bila dovoljno jasna??????

moglo se reci i pitati prije zakljucavanja teme :P

bionda pet 4.6.2010 16:38

evo da konkretno kazem o kojoj temi se radi, nesto o instaliranju ubunta na komp na kojem je su vec instalirani windowsi, znaci nista nepogodno. i vidim vise njih je bilo ukljuceno u temu, ne moderatori.

VirtUoso pet 4.6.2010 16:39
bionda kaže...

evo da konkretno kazem o kojoj temi se radi, nesto o instaliranju ubunta na komp na kojem je su vec instalirani windowsi, znaci nista nepogodno. i vidim vise njih je bilo ukljuceno u temu, ne moderatori.

Da,i?

 

Daj link od teme.

Ivan 992 pet 4.6.2010 16:40
bionda kaže...

evo da konkretno kazem o kojoj temi se radi, nesto o instaliranju ubunta na komp na kojem je su vec instalirani windowsi, znaci nista nepogodno. i vidim vise njih je bilo ukljuceno u temu, ne moderatori.

Ubuntu instaliras tako da klikas next, kad pita za particije stavis poluautomatsko i to ti je to............

 

Nisi zbog tog trebala otvarat ovakvu temu............

DamageHigh pet 4.6.2010 16:40
bionda kaže...

evo da konkretno kazem o kojoj temi se radi, nesto o instaliranju ubunta na komp na kojem je su vec instalirani windowsi, znaci nista nepogodno. i vidim vise njih je bilo ukljuceno u temu, ne moderatori.

Ti očigledno ne shvaćaš ništa.

 

Ovako ti to ide. Neki korisnik otvori novu temu. Bude rasprava bla bla..završi svađanjem ili se otkrije rješenje. Dođe mod nakon te rasprave i zaključa temu kako se ne bi nastavila svađa i sl.

Jel sad jasno?

wyks pet 4.6.2010 16:41
bionda kaže...
haha, ajde demonstriraj

Eto za jedno 5 minuta i ova će tema biti zaključana pa više nećeš moći pisati u njoj.

 

Što je ustvari i najsmješnije.

Zaključana tema će biti .... Zaključana!!!!

Ivan 992 pet 4.6.2010 16:44

Evo sto je mod rekao na to sve..............

 

"Glupost od teme!



Pravo mjesto za fanboye, slijepe sljedbenike jedne ili druge strane da trolaju svojim komentarima."

 

 

 

 

 

Sta ti sad nije jasno............