Bugofil sub 6.11.2010 17:36

predložio bih upravi foruma da pokušaju razmotriti ovaj zahtjev.

 

trebao bi svako tko nešto prodaje, kupuje ili traži procjenu imati pravo sam uređivati svoju temu jer ima nenormalno puno spamera koji ti zagade oglas.

 

što je nekoga briga što jedan forumaš prodaje svoju 5870 po 2300 kn ?

 

on može tražiti i 5000 kn, to je nejgovo pravo.

 

ako je netko sposoban prodati skuplje, to je njegovo pravo.

 

odmah se jave dušebrižnici s objašnjavanjem " kako je to puno", pa "što si ti misliš", "kako te nije stid", "crap" i slične doskočice.

 

ako netko nije zainteresiran za kupnju, nema ni pravo da sere po tuđim oglasima, jer oglas je svetinja, to je moje, toliko tražim i fertig.

 

znam da je to posao moderatora, no moderatori oglasnika uopće ne reagiraju na takve spamove.

 

ako je tehnički izvedivo, to bi bio pametan potez.

luka_cro sub 6.11.2010 17:46
Bugofil kaže...

 

Slazem se s tobom, ali neki ljudi neznaju koliko nesto zapravo vrijedi, pa stave cijenu, a za to zapravo mozes kupiti novo i 2 puta bolje pa je dobro ih upozoriti da vrijedi manje.

A i kao sto kolega kaze, zakljucas temu i napises nek je javljaju na pm

Miro sub 6.11.2010 19:19
Bugofil kaže...

predložio bih upravi foruma da pokušaju razmotriti ovaj zahtjev.

 

trebao bi svako tko nešto prodaje, kupuje ili traži procjenu imati pravo sam uređivati svoju temu jer ima nenormalno puno spamera koji ti zagade oglas.

 

što je nekoga briga što jedan forumaš prodaje svoju 5870 po 2300 kn ?

 

on može tražiti i 5000 kn, to je nejgovo pravo.

 

ako je netko sposoban prodati skuplje, to je njegovo pravo.

 

odmah se jave dušebrižnici s objašnjavanjem " kako je to puno", pa "što si ti misliš", "kako te nije stid", "crap" i slične doskočice.

 

ako netko nije zainteresiran za kupnju, nema ni pravo da sere po tuđim oglasima, jer oglas je svetinja, to je moje, toliko tražim i fertig.

 

znam da je to posao moderatora, no moderatori oglasnika uopće ne reagiraju na takve spamove.

 

ako je tehnički izvedivo, to bi bio pametan potez.

ako želiš imati puni nadzor nad oglasom koristi male oglase:

 

http://www.bug.hr/malioglasi/

 

ako ne želiš raspravu na forumu - stavi lock na temu!

 

druge opcije nisu u planu!

Paolo2612 sub 6.11.2010 19:29
Bugofil kaže...

predložio bih upravi foruma da pokušaju razmotriti ovaj zahtjev.

 

trebao bi svako tko nešto prodaje, kupuje ili traži procjenu imati pravo sam uređivati svoju temu jer ima nenormalno puno spamera koji ti zagade oglas.

Znači mogućnost da neki prevarant izbriše postove i kritike od nezadovoljnih korisnika koji su prevareni tako da drugi ljudi opet nasjednu?

 

 

Bugofil sub 6.11.2010 19:50
Paolo2612 kaže...

Znači mogućnost da neki prevarant izbriše postove i kritike od nezadovoljnih korisnika koji su prevareni tako da drugi ljudi opet nasjednu?

 

 

polaziš od nelogične premise.

 

postoji tema gdje se objavljuju iskustva korisnika s pojedinim prodavateljima.

 

ja kao hipotetski prevarant mogu imati 20 nickova i Bug forum mi može služiti samo za prijevare.

 

tvoj post nema veze s mojom temom.

Paolo2612 sub 6.11.2010 19:53
Bugofil kaže...
Paolo2612 kaže...

Znači mogućnost da neki prevarant izbriše postove i kritike od nezadovoljnih korisnika koji su prevareni tako da drugi ljudi opet nasjednu?

 

 

polaziš od nelogične premise.

 

postoji tema gdje se objavljuju iskustva korisnika s pojedinim prodavateljima.

 

ja kao hipotetski prevarant mogu imati 20 nickova i Bug forum mi može služiti samo za prijevare.

 

tvoj post nema veze s mojom temom.

A logika nalaže da ne objaviš upozorenje u temi uz koju je stvar vezana nego u nekoj trećoj temi? Ti isto tako logika govori da svaka osoba koja dođe u oglasnik zna da postoji negdje ta treća tema?

Weky sub 6.11.2010 20:00
Paolo2612 kaže...

Znači mogućnost da neki prevarant izbriše postove i kritike od nezadovoljnih korisnika koji su prevareni tako da drugi ljudi opet nasjednu?

 

 

  X

 

Kao PC-Man koji je otvorio gdje prodaje ukradeni/hakirani Steam acc i odmah lockao temu kako nebi netko pisao.

 

I onda bi tako varao da briše svačije postove.

Nuclear sub 6.11.2010 20:30
Opalaa !! kaže...

na svim forumima je ovako, zašto nebi bilo i na Bug-ovom, očito da je to nepisano pravilo{#} 

Ma jeli molim te?

Na PC Ekspertovoj tržnici se ne smije ništa pisati po oglasima i sasvim normalno funkcionira.

Trebalo bi ukiniti sranje članova po tuđim oglasima!