Ideje, sugestije, prijava problema i pomoć u vezi Foruma

Update 20100603: Srednja nadogradnja foruma

Domagoj čet 3.6.2010 16:30

Dragi forumaši!

 

Evo nam i nadogradnje foruma u kojoj smo rješili neke stare zaostatke koje ste već dugo tražili.

  • Oglasne teme u desnom stupcu prikazuju se u komprimiranom obliku (skratili smo riječi prodaja, kupovina i dr.)
  • Moguće je sortirati slike unutar posta - klikne se ne "preslagivanje slika" pa se dobiju male strelice za zamjenu mjesta
  • Dodana mogućnost "poslano s mobilnog telefona" u obliku ikonice unutar potpisa - sve poslano preko m.bug.hr dobiva automatski ikonu, a ako to radite preko pune inačice, morate samostalno uključiti ili će biti automatski uključeno ako prepozna neke od poznatijih telefona; ikonica se prikazuje samo onima koji imaju uključen potpis!
  • Ako koristite odabrane forume na naslovici, dobra vijest - sada se vaša preferencija pamti
  • U desnom stupcu "Aktivne teme" se same refreshaju bez učitavanja stranice.

 

Smatrajte sve novouvedene funkcije betom do daljnjega :-)

Ako nešto primjetite da ne radi kako treba, vezano uz ove nove mogućnosti, pišite u ovu temu.

 

Hvala na pažnji! :-)

luckyluke čet 3.6.2010 16:49

Evo upravo sam naletio na problem što se tiče oglasa.

 

Svoju temu za kupnju coolera sam otvorio oko 13 sati i sad nakon što mi je jedan forumaš napisao nešto u temu,tema se nije pojavila na vrhu aktivnih tema nego je ostala na sredini.

 

Je li to normalno ili nije?

 

Meni bi bilo logičnije da se tema pojavi na vrhu aktivnih.

Domagoj čet 3.6.2010 16:51
luckyluke kaže...

Evo upravo sam naletio na problem što se tiče oglasa.

 

Svoju temu za kupnju coolera sam otvorio oko 13 sati i sad nakon što mi je jedan forumaš napisao nešto u temu,tema se nije pojavila na vrhu aktivnih tema nego je ostala na sredini.

 

Je li to normalno ili nije?

 

Meni bi bilo logičnije da se tema pojavi na vrhu aktivnih.

Ne, oglasi se u desnom stupcu sortiraju prema datumu objave, a ne prema datumu zadnjeg posta.

DamageHigh čet 3.6.2010 17:02

Domagoj, hvala puno što se uvela ova moja ideja o mobitelu (moram se falit..=) ) i sve ostale stvari koje su stvarno genijalne. Forum je sada daaaleko funkcionalniji nego je bio.

___________

 

Bug sam primjetio u refreshanju aktivnih tema. Slika sve govori.

I nije neki problem, ali neke teme (kao birc) su aktivne svaku minutu, pa ako ovako ostane uvelike će se smanjiti broj tema u "Aktivne teme".

 

EDIT: Imam još jedno pitanje. Da li se refresh obavlja u nekom vremenskom intervalu ili kako tema postane aktivna, pa se automatski refresha?

Šef čet 3.6.2010 18:21

Seneki ti oglasi toliko smetaju, pa mislim da biste mu trebali stavit jedan 'iksić' pokraj da ih ugasi... :)

Inače lijepa nadogradnja, pogotovo ova za postove s m.bug.hr, sad mogu promijenit potpis... :)

Domagoj čet 3.6.2010 21:15
seneka kaže...

sve je to lijepo i za pohvalu, ali aktivni oglasi i dalje "kradu" prostor aktivnim temama,i tu se ništa njie napravilo..Neodlučan

Pa i neće, nekima su ti oglasi korisni, a ionako zauzimaju puno manje mjesta od aktivih tema.

DamageHigh kaže...

Domagoj, ove strelice su ili totalno bugovite ili ja ne kužim kako ih koristiti. Imam sliku na kraju koju trebam na početku..i nebi ju pomaknuo...

Samo zamjeni mjesta sa slikom pored...

Pa mijenjaš mjesta dok ne dođe do početka. Prvo sa predzadnjom, pa onom prije, pa onom prije i tako sve do prve. Znam da nije baš najjednostavnije na svijetu, no rijetki su to slučajevi pa bi bilo glupo drastično mijenjati sučelje radi toga.

seneka čet 3.6.2010 21:40
Domagoj kaže...
seneka kaže...

sve je to lijepo i za pohvalu, ali aktivni oglasi i dalje "kradu" prostor aktivnim temama,i tu se ništa njie napravilo..Neodlučan

Pa i neće, nekima su ti oglasi korisni, a ionako zauzimaju puno manje mjesta od aktivih tema.

šteta,mjesta ima..
onaj koncept prije pojave aktivnih oglasa je bio odličan,benefit za one koji traže rješenje za svoj problem neupitan..