naxeem čet 26.2.2009 17:45

Tema Hall of shame svako malo odleti u nekakav off-topic, a to se dešava nekolicini tema na forumu. S obzirom da je forum i socijalni hub ovisnika o ovoj tematici, a ne šturi help-desk, očito je - a vidi se i po cijelom forumu Ostalo - da su ljudi, dokazano, socijalna bića i da im je potreban neobavezan chat i da je skretanje s rasprave često dobro i ugodno, kako za čitatelje tako i raspravljatelje.

Sam princip odlaska u off-topic u nekim ne pretjerano strogo fokusiranim raspravama realniji je i bliži stvarnoj komunikaciji.

 

Predlažem da se ta jedna tema preimenuje u "Chat" i tako omogući daljnje raspravljanje korisnicima foruma u vremenu dokolice i ljenčarenja, a sve na temeljima ismijavanja gluposti izrečenih na forumu, prijetnjama smrću moderatorima... šalim se... ali skužili ste.

toxic čet 26.2.2009 18:25
naxeem kaže...

Tema Hall of shame svako malo odleti u nekakav off-topic, a to se dešava nekolicini tema na forumu. S obzirom da je forum i socijalni hub ovisnika o ovoj tematici, a ne šturi help-desk, očito je - a vidi se i po cijelom forumu Ostalo - da su ljudi, dokazano, socijalna bića i da im je potreban neobavezan chat i da je skretanje s rasprave često dobro i ugodno, kako za čitatelje tako i raspravljatelje.

Sam princip odlaska u off-topic u nekim ne pretjerano strogo fokusiranim raspravama realniji je i bliži stvarnoj komunikaciji.

 

Predlažem da se ta jedna tema preimenuje u "Chat" i tako omogući daljnje raspravljanje korisnicima foruma u vremenu dokolice i ljenčarenja, a sve na temeljima ismijavanja gluposti izrečenih na forumu, prijetnjama smrću moderatorima... šalim se... ali skužili ste.

 potpis
Sonny čet 26.2.2009 22:18
naxeem kaže...

Tema Hall of shame svako malo odleti u nekakav off-topic, a to se dešava nekolicini tema na forumu. S obzirom da je forum i socijalni hub ovisnika o ovoj tematici, a ne šturi help-desk, očito je - a vidi se i po cijelom forumu Ostalo - da su ljudi, dokazano, socijalna bića i da im je potreban neobavezan chat i da je skretanje s rasprave često dobro i ugodno, kako za čitatelje tako i raspravljatelje.

Sam princip odlaska u off-topic u nekim ne pretjerano strogo fokusiranim raspravama realniji je i bliži stvarnoj komunikaciji.

 

Predlažem da se ta jedna tema preimenuje u "Chat" i tako omogući daljnje raspravljanje korisnicima foruma u vremenu dokolice i ljenčarenja, a sve na temeljima ismijavanja gluposti izrečenih na forumu, prijetnjama smrću moderatorima... šalim se... ali skužili ste.

 Ovo je zaista dobra ideja, moram se složit s ovim.
Jednostavno potpis.

Posebno mi se sviđa markirano Cool
Miro čet 26.2.2009 22:23
naxeem kaže...

Predlažem da se ta jedna tema preimenuje u "Chat" i tako omogući daljnje raspravljanje korisnicima foruma u vremenu dokolice i ljenčarenja, a sve na temeljima ismijavanja gluposti izrečenih na forumu, prijetnjama smrću moderatorima... šalim se... ali skužili ste.

 Pa taj Chat izgleda treba tebi i Toxicu (koji se već "potpisao" pod tvoj prijedlog) jer ste upravo vas dvojica zaklali temu "Hall of shame".

Zašto baš tamo, a ne negdje gdje bi to bilo prirodno? Zato jer ste htjeli publiku, pa ste došli u jednu od popularnijih tema, te se svjesno iživljavali! OK, tema je ionako smetlište, pa i nije neka šteta, ali za razliku od ostatka teme vi - niste bili zabavni! :(

Hall of Shame samo je privremeno lockan, bit će opet otključan...

No, rađe bih vam ponudi pravi chat - pa si recite izravno što želite! :)

p.s.
I nemojte tu sada započinjati neki flejm! Nemam vremena ni želje prepucavati se (a ni vi se ne trebate ni za što pravdati ili mi dodatno tumačiti)


Joe Cavallo čet 26.2.2009 22:29
Miro kaže...
naxeem kaže...

Predlažem da se ta jedna tema preimenuje u "Chat" i tako omogući daljnje raspravljanje korisnicima foruma u vremenu dokolice i ljenčarenja, a sve na temeljima ismijavanja gluposti izrečenih na forumu, prijetnjama smrću moderatorima... šalim se... ali skužili ste.

 Pa taj Chat izgleda treba tebi i Toxicu (koji se već "potpisao" pod tvoj prijedlog) jer ste upravo vas dvojica zaklali temu "Hall of shame"...
    
...p.s.
I nemojte tu sada započinjati neki flejm! Nemam vremena ni želje prepucavati se (a ni vi se ne trebate ni za što pravdati ili mi dodatno tumačiti)


 Potisujem!! Iako se napravi neka "chat" tema, to će po mom mišljenju koristiti samo nekolicina ljudi, dok će ostali i dalje brijat u off-topic! Tako da to je sve uzalud!
naxeem čet 26.2.2009 22:39


Ima tu istine, ima, ima. Mi smo za-trollali onu temu baš pošteno :(
Ma nije meni do publike, al moja duga jezičina nije moga, a ne odgovoriti mu na objede...

Posljednji poster je zapravo možda i u pravu. :)

P.S. Nećemo:)

LUXX pet 27.2.2009 08:53

Joj jeste ju bogme zaklali.

Dobro da nisam bio doma. Ovaj put sreca na vašoj strani.

S druge strane bilo bi stvarno dobro da se ima takav "dio" foruma.

Naravno bez post countera.

Dakle ako se tamo šta piše ne broji se.

Pravi chat bi bilo malo mutavo jer bi onda ljudi rađe tamo pitali nego u forumu.

 

LUXX pet 27.2.2009 09:34
naxeem kaže...

Lomljenje threadova na različite bi bila još bolja stvar... a što se tiče brojača, to treba ukinuti svugdje.

 Tu si u pravu.
I meni to smrdi.
Ma i ako ne onda barem u forumima ostalo i predstavljanje.

ovajonaj pet 27.2.2009 09:46

na jednom lokalnom info portalu ima jedan forum gdje je uveden kao neki chat box ili shout box i to stoji ovako gore iznad i vidi se npr ako neko napise recenicu ili dvije i onda kad kliknes na to otvori ti se tab u kojem je kao neka soba i vide se useri koji su usli u sobu i onako podsjeca na mirc jer se tu chata... misljenja sam da bi bug mozda trebao uvesti nesto slicno da bi izbjegli nabijanje postova.. kome se chata neka udje tu i neka chata i svi to mogu gledati i svi mogu ucestvovati... mogu ja napisati i link do tog portala ali necu da reklamiram..uglavnom mislim da admini znaju o cemu je rijec i na njima je da ocijene da li bi to bila dobra opcija na ovom forumu...

Paolo2612 pet 27.2.2009 10:04
ovajonaj kaže...

na jednom lokalnom info portalu ima jedan forum gdje je uveden kao neki chat box ili shout box i to stoji ovako gore iznad i vidi se npr ako neko napise recenicu ili dvije i onda kad kliknes na to otvori ti se tab u kojem je kao neka soba i vide se useri koji su usli u sobu i onako podsjeca na mirc jer se tu chata... misljenja sam da bi bug mozda trebao uvesti nesto slicno da bi izbjegli nabijanje postova.. kome se chata neka udje tu i neka chata i svi to mogu gledati i svi mogu ucestvovati... mogu ja napisati i link do tog portala ali necu da reklamiram..uglavnom mislim da admini znaju o cemu je rijec i na njima je da ocijene da li bi to bila dobra opcija na ovom forumu...

 Slažem se. Za nespavalice je jako dobra tema za chat, ali kada nas je više dok napišem post pojavi se 5 novih. I onda neznaš ko kome govori i zašto. Neki IM ili shoutbox na forumu bi bio odličan.
angel of fire pet 27.2.2009 10:37
ovajonaj kaže...

na jednom lokalnom info portalu ima jedan forum gdje je uveden kao neki chat box ili shout box i to stoji ovako gore iznad i vidi se npr ako neko napise recenicu ili dvije i onda kad kliknes na to otvori ti se tab u kojem je kao neka soba i vide se useri koji su usli u sobu i onako podsjeca na mirc jer se tu chata... misljenja sam da bi bug mozda trebao uvesti nesto slicno da bi izbjegli nabijanje postova.. kome se chata neka udje tu i neka chata i svi to mogu gledati i svi mogu ucestvovati... mogu ja napisati i link do tog portala ali necu da reklamiram..uglavnom mislim da admini znaju o cemu je rijec i na njima je da ocijene da li bi to bila dobra opcija na ovom forumu...

 pa daj linkove modovim samda si oni pogledaju princip pa nek odlučejel je dobro ili ne