LukaSostaric sub 27.12.2008 21:05

Evo samo da prijavim jedan sitan problemčić za koji vjerujem da nije teško ispraviti. Kada posjetim BOL forum iz Internet Explorera i ukucam svoju e-mail adresu, koja je malo duža od prosječne, jedan dio teksta pobjegne izvan okvira (ovo se ne događa u Mozilli Firefox). Evo samo toliko.

 

Hvala na pažnji.

žeto sub 18.4.2009 21:50

Problem prijave na BOL forum : od jučer me moj PC ne želi zapamtiti kad unosim e-mail i lozinku bez obzira stavim li kvačicu u "zapamti me na ovom ..." Ne da mi se stalno "copy"- "paste" sistem. napomena: koristim IE 7.0 verziju. ???

Bellatrix sub 18.4.2009 21:59
žeto kaže...

Problem prijave na BOL forum : od jučer me moj PC ne želi zapamtiti kad unosim e-mail i lozinku bez obzira stavim li kvačicu u "zapamti me na ovom ..." Ne da mi se stalno "copy"- "paste" sistem. napomena: koristim IE 7.0 verziju. ???

Pokušaj uraditi Revert Settings u IE. i pobriši sve passworde i private data.
No da ih ne gubiš savjetujem da ideš ovim redom.
Prije nego išta poduzmeš instalraj Firefox, on će te pitati želiš li importati bookmarke i passworde iz IE ti klikni yes.
Sad su svi u firefoxu neće biti izgubljeni.
Zatim uradi ovo što sam naveo u prvom redu teksta, i nadogradi IE7 na IE8.
Kada nadogradiš onda ponovo importiraš iz Firefoxa u IE8 natrag bookmarke i passworde i to je to.

ps. Meni je se također to dešavalo dok sam koristio IE. No sad sam na Firefoxu i nema tih problema.