lzgr pet 11.6.2010 13:55

Dakle problema ima,a lijepo bi bilo da ih se riješi. Redom:

 

  1. Nema onog sidebara na desnoj strani sa teme (bla,bla,bla) i aktivne teme.
  2. Kada otvaram novu temu i pišem naslov teme naslov se ne prepisuje automatski na naslov poruke.

 

Tomislav95 pet 11.6.2010 13:56
lzgr kaže...

Dakle problema ima,a lijepo bi bilo da ih se riješi. Redom:

 

  1. Nema onog sidebara na desnoj strani sa teme (bla,bla,bla) i aktivne teme.
  2. Kada otvaram novu temu i pišem naslov teme naslov se ne prepisuje automatski na naslov poruke.

 

1.Koji browser?Ako je Opera onda isključi ono dole u lijevom kutu ekrana!

lzgr pet 11.6.2010 13:57
Tomislav95 kaže...
lzgr kaže...

Dakle problema ima,a lijepo bi bilo da ih se riješi. Redom:

 

  1. Nema onog sidebara na desnoj strani sa teme (bla,bla,bla) i aktivne teme.
  2. Kada otvaram novu temu i pišem naslov teme naslov se ne prepisuje automatski na naslov poruke.

 

1.Koji browser?Ako je Opera onda isključi ono dole u lijevom kutu ekrana!

Firefox 3.6.3

lzgr pet 11.6.2010 14:09
wyks kaže...

Reinstaliraj Shockwave player.

Meni se dogodila ista stvar i pored toga što si naveo slike se otvaraju u posebnom tabu umjesto da se onako efektno otvore u istrom tabu.

Nisam siguran da li je to sigurno rješenje ali meni se nakon reinstalacije problem rješio.

Aha ok. I da to sam zaboravio slike se otvaraju u posebnom tabu.Smijeh

wyks pet 11.6.2010 14:19
lzgr kaže...
wyks kaže...

Reinstaliraj Shockwave player.

Meni se dogodila ista stvar i pored toga što si naveo slike se otvaraju u posebnom tabu umjesto da se onako efektno otvore u istrom tabu.

Nisam siguran da li je to sigurno rješenje ali meni se nakon reinstalacije problem rješio.

Aha ok. I da to sam zaboravio slike se otvaraju u posebnom tabu.Smijeh

Ali to ti nije samo na forumu, otvori bilo koju stranicu koja ima slike u tom formatu i kod svih će ti biti isti problem.

Javi kad rješiš.

lzgr pet 11.6.2010 14:43
Tomislav95 kaže...
lzgr kaže...

Još problema! Prokleti Firefox! Stalno piše da je u tekstu pronađen komad nedozvoljenog HTML koda! Viče

Koristiš Adblock Plus?

Nope. I skok na nepročitano ne radi. Mršti se

lzgr pet 11.6.2010 18:14
Makić kaže...

pa i ja sam ima muke danas, sad je sve ok...

ma udrile i njega vrućine , pa ne radi kako spadaCool

Da je bar samo to... Ovaj forum mi je najvažnija stranica na internetu pa mi je važno da funkcionira.

Miro pet 11.6.2010 21:36
lzgr kaže...
Makić kaže...

pa i ja sam ima muke danas, sad je sve ok...

ma udrile i njega vrućine , pa ne radi kako spadaCool

Da je bar samo to... Ovaj forum mi je najvažnija stranica na internetu pa mi je važno da funkcionira.

A ništa, morat ćeš kupiti novi kompjuter! To je jedino sigurno i kvalitetno rješenje! Cool

Miro pet 11.6.2010 21:40
lzgr kaže...

Ti plaćaš jeli Miro? Smijeh

Ne, ja prodajem! Nadu (da će biti bolje) i informacije (gdje i što kupiti)! Izgledaš mi kao potencijalna mušterija, pa sam ti zato i ponudio rješenje. Bogataš

lukavg pon 14.6.2010 21:45
lzgr kaže...
lukavg kaže...

Našao novi problem.

Browser je Chrome 5.0.375.70.

Kaj stwarno?

Mislim da prepoznajem PS.Namigiva

Ozbiljno nije PS, ali sada mi sve radi normalno, biti će da se browser jednostavno zblokirao.

Domagoj uto 15.6.2010 10:20

Ovaj cijeli podforum je namijenjen problemima, pa nema smisla sve trpati u ovakvu generičku temu.

 

Ako imate kakvih problema, a sigurni ste da nije do vašeg računala, otvorite novu temu (ako već slična ne postoji!) i pod ime teme napišite o čemu se radi, da je svima lakše snalaziti se!