DOPE sri 13.2.2008 01:48

 

 

 

Imam slijedeci problem:

 

http://img352.imageshack.us/img352/5586/01tb4.jpg

 

Obratite paznju na zadnje rijeci prve recenice. Fale dva slova.

Dok kada uradim "-" u operi, znaci smanjim prozor, onda mi je prikaz ok:

 

http://img240.imageshack.us/img240/6250/02zd3.jpg

 

Nije to na svim postovima. Vecina su ok ali eto, desi se.

 

U cemu je problem? To mi je i sa Operom 9.24 i sa FF 2.0.0.12

 

P.S. [img]v[/img] kod ne radi.. kada se postavi sam link nece da ga ucita, prilikom klikanja pojavi se

error 404 pa ne znam kako slike da drugo postavim nego ovako..

a da bi ste ih vidjeli kopirajte  samo   adrese u browser.. drugacije ne moze

 

There is no pain or anger that I am not
ficho sri 13.2.2008 02:13

Vec je vise puta postano i odgovoreno da se radi o sukobu Opere i wysiwyg editora koji bol forum koristi. S tim da nije vazno koji ti kao citatelj browser koristis, stvar je u autoru posta koji koristi operu, njegov post ode u bananu.

 

Sto se [img] tagova tice, ne znam odakle si njih pokupio? Ako pogledas medu gumbicima koji su trenutno dostupni u editoru, neces nigdje nac img, jer ga nema :)


What fruit is named after a computer? Apple.
DOPE sri 13.2.2008 02:27

Hebiga. Niasm vidjeo da je negdje vec spomenut moj prob. Znaci bit ce, pisi sa FF a gledaj sa Operom. ...blago meni

 

a ovo za img kod ne kontam.. pa pomocu kojih filmskih trikova da postavim sliku ??

 

nemoj mi samo reci da to nije moguce


There is no pain or anger that I am not
ficho sri 13.2.2008 03:00

A cuj, forum je jos u debeloj beti, tako da se jos uvijek mozemo nadati. Buduci da se cijela stvar masivno koristi ajaxom, moglo bi se njime postici i da kad se klikne na link za sliku ili youtube video, ta se slika/video odmah ucita i prikaze unutar foruma. Jednako bi izgledalo, jednako bi se brzo ucitavalo, a zgodna bi bila funkcionalnost :)


What fruit is named after a computer? Apple.
DOPE sri 13.2.2008 03:20

Ma da. Naravno da je ovo jos u razvoju tako da nije zamjeriti ali eto, pitam

nebili podstakao da se to sto prije uvede. Osmijeh Inace ne znam koja je ovo verzija foruma.

Ja sam ljubitelj vBulletin verzije. Po meni naj funkcionalnija a ima jako dosta korisnih plugin-ova.

Mogli su i oni s tim poceti Nevinašce


There is no pain or anger that I am not
ficho sri 13.2.2008 03:31

Ma kakav vBulletin, kakv PHPbb, kakav SMF, kakav ŽLJBNJ, nije to dovoljno dobro za nase Bugovce :D

Napravili ljudi svoj vlastiti forum. Nije ni losh, ha? :)


What fruit is named after a computer? Apple.
DOPE sri 13.2.2008 03:33

E ako je tako onda respect. Nije zamjeriti.

Moram biti iskren da mi se stvarno svidja sucelje. Nisam niglde vidjeo, kontam sta su oni ovo izabrali.

Tako da se covjek moze strpit po pitanju ovih sitnica.

 

There is no pain or anger that I am not
Vedran sri 13.2.2008 10:51

Ja imam sljedeci problem: Kad pisem poruku, sve lijepo izgleda u editoru, svaki odlomak je lijepo odmaknut jednim praznim redom. No kad posaljem poruku, tih praznih redova nema, i sve je napisano kao jedan odlomak... IE7 XP

Zel Uneec sri 13.2.2008 16:36

Vedran kaže...
Ja imam sljedeci problem: Kad pisem poruku, sve lijepo izgleda u editoru, svaki odlomak je lijepo odmaknut jednim praznim redom. No kad posaljem poruku, tih praznih redova nema, i sve je napisano kao jedan odlomak... IE7 XP
 mislim da to nije nikakva "greška" nego je tako definiran forum... i meni na FF-u je isto tako, a koliko sam shvatio, i svim ostalim korisnicima...

...there is no death; there is the God...

Domagoj sri 13.2.2008 16:58

Vedran kaže...
Ja imam sljedeci problem: Kad pisem poruku, sve lijepo izgleda u editoru, svaki odlomak je lijepo odmaknut jednim praznim redom. No kad posaljem poruku, tih praznih redova nema, i sve je napisano kao jedan odlomak... IE7 XP
Ima određenih problema s time, no nažalost, to je stvar editora koji koristimo. Koliko sam iz reportova do sada skužio, nema baš nekoga pravila kad se pojavljuje - meni u IE6, FF2 i Opera925 sve radi super u svakom slučaju, no dobio sam prijave da ne radi dobro i u IE6, IE7 i FF (za Operu još nisam, što ne znači da radi :-).

Ako misliš na "Brzi odgovor", postojao je takav problem, sada je riješen.

Domagoj

Razer sri 13.2.2008 17:11

Očito me ne doživljavate na drugoj temi, pa da pitam tu - zašto nije moguće postanje thumbnailova?


► Intel Core 2 Duo E6750 (L719A782) || abit iX38 QuadGT || 2x1GB Crucial Ballistix PC5300 || XFX GF8800GT 512MB DDR3 || Western Digital Caviar 320GB AAKS || LG GSA-H66N || Corsair VX450W || Antec SLK3000B-EU ||
Domagoj sri 13.2.2008 17:16
Razer kaže...

Očito me ne doživljavate na drugoj temi, pa da pitam tu - zašto nije moguće postanje thumbnailova?


Teško je pročitati sve, a kamoli odgovoriti...

Dodavanje thumbsa jest u razmatranju, nismo sigurni bi li to narušilo čitljivost foruma.
Za sada, kao polurješenje, mogu se postaviti linkovi na slike.

 

Domagoj
DOPE sri 13.2.2008 18:58

Ali ne kontam u cemu je stvar i proble da ovaj forum nema [img] kod ili da se mogu izvesti thumbnails za slike. Mislim da ce vise kvariti linkovi ka slikama (u temama gdje se slike postaju) nego da se te slike jednostavno vide na samome postu. Ogranicite slike na 800x600 rez. i eto.

Moje misljenje je da ako se ne uvede [img] kod fa ce ovaj forum imati defekt :(

Darth Punisher čet 14.2.2008 14:56
Domagoj kaže...
Razer kaže...

Očito me ne doživljavate na drugoj temi, pa da pitam tu - zašto nije moguće postanje thumbnailova?


Teško je pročitati sve, a kamoli odgovoriti...

Dodavanje thumbsa jest u razmatranju, nismo sigurni bi li to narušilo čitljivost foruma.
Za sada, kao polurješenje, mogu se postaviti linkovi na slike.

 

  Domagoj mozda imaš pravo za čitljivost ali bi forum bio punoj pregledniji. Primjer... tema moj desktop sad moram od svakoga autora ici desni klik na link pa open in background tab....
Tako  od  svakoga  autora  i  kad  idem  onda  gledati  slike  više  ne  znam  koji  je  ciji  desktop  :( 
Ovako  odma  vidim  sliku  umanjenu...Što  uvelike    olakšava  i  ubrzava  preglednost  foruma    i  rad  naprimjer  odma  vidim  da  me  recimo  slika  ne  zanima  i  necu  je  niti  otvarati. 

May The Force be With You DuDe!
DOPE čet 14.2.2008 15:16

Forumu je jako jako potreban prikaz slika. Ne slazem se da bi bilo nepregledno, recimo kak ce ova tema biti nepregledna kada nema slika ? A recimo teme poput "slike vaseg desktopa" , na njima se i ocekuje da budu postavljen slike. Za nas to nije zatrpavaje.

Ako mislite na korisnike sa slabim vezama, pa opet mora kliknuti na link da mu se slika ucita.