kemal_r čet 11.6.2009 14:11
jurluk kaže...

svaki put kad uploadam neku sliku i pošaljem poruku sa slikom, slika nestane, i poruka se mora uredit i ponovno uploadat slika i onda ostane

 

nije neki velik problem, ali zna ići na živce

 i kod mene se isto to dešava, odavno
Domagoj uto 16.6.2009 13:30

Uz sav trud, ne mogu reproducirati problem. Jedino što sam uspio je kliknuti "pošalji" prije nego što se slika uploadala, no to je logično ponašanje - ne može slika biti gore ako ste ju prekinuli u uploadu.

 

Vama kojima se to događa: koji browser koristite? koji OS? što točno radite? događa li vam se uvijek ili samo ponekad? vidite li sličice na ekranu prije nego što kliknete "pošalji"?

boxer uto 16.6.2009 15:13
Domagoj kaže...

Uz sav trud, ne mogu reproducirati problem. Jedino što sam uspio je kliknuti "pošalji" prije nego što se slika uploadala, no to je logično ponašanje - ne može slika biti gore ako ste ju prekinuli u uploadu.

 

Vama kojima se to događa: koji browser koristite? koji OS? što točno radite? događa li vam se uvijek ili samo ponekad? vidite li sličice na ekranu prije nego što kliknete "pošalji"?

 Meni se ovaj problemcic znao desiti i na Win Xp Sp3 i na Win 7 build 7201..

Probleme sam primijetio u Firefox 3.010, Opera 9.64.

 

Neki dan mi je u Operi 9.64 trebalo 6 puta da  odradim to prebacivanje, tek je iz 6 pokusaja uspjelo, sve sam uredno prebacio  (bila je slicica), stavio komentar koji ce biti ispod i stisnuo posalji, ali slike u postu nije bilo.

Inace se desava povremeno, ali eto prekjucer tek iz 6-tog puta sam uspio staviti sliku u post.

 

 

Edit:

 

Evo sta mi se desilo kasno sinoc 01,40 sati:

Os Winxp sp3 i Firefox 3.11

 

1) Dosao na forum i primjetim da fale neke opcije (thumbs up, down, hvala, prijavi, arhiviraj), refresham temu i opet nema, odem u drugu i ima, vratim se opet u ovu i pojave se, refresham i nestanu ponovno...

2) Hocu da nesto napisem u jednoj temi i da posaljem slike i sve normalno uradim, medjutim dobijem problem, da me ponovno vrati u post koji sam pisao a da ga nije poslao vec se pojavi polovicni log screen, zatim refresham i odlogira me sa Buga. Ovo mi se dva puta desilo, da bi na kraju kad sam ponovno usao i pokusao uci u temu izbacilo "Stranice su trenutno nedostupne".

3) Vratim se ponovno u jednu temu, i dok sam prebacivao sa stranice na stranicu izbaci me sa Bug foruma....

 

O cemu se radi, jeli bilo sinoc kakvih prepravljanja?