jurluk ned 12.7.2009 14:45

izgleda da je problem u firefoxu, jer tog problema nema u chromeu 3

 

izgleda da je problem baš u firefoxu 3.5, jer imam portabilnu verziju 3.04 u kojoj nema tog problema

 

probat ću nekako rješit problem. ili reinstalacijom firefoxa ili instalacijom starije verzije. smislit ću nešto...

F1-IVO čet 1.10.2009 13:51
Batista kaže...

Imam veliki problem, upravo zelim postat tutorial i ne mogu jer mi kaze da imam neki nedozvoljeni HTML kod... opce nemam nikakve poveznice, nista - neznam koji je problem !!

Probaj citav tekst zalijepit koristeci opciju Zalijepi kao obican tekst: 

Domagoj čet 1.10.2009 16:03
Batista kaže...

Imam veliki problem, upravo zelim postat tutorial i ne mogu jer mi kaze da imam neki nedozvoljeni HTML kod... opce nemam nikakve poveznice, nista - neznam koji je problem !!

Napisao ti je koji je kod nedozvoljen, pa kopiraj poruku da vidimo o čemu se radi.

Batista sub 15.5.2010 13:58

Evo, onda cu napisat u toj temi "Problem s forumovim editorom" jer mojem problemu ocito nije mjesto u temi "Problem s forumom"...

 

Radi se o problemu prikazanom u slici (dolje), poravnam tekst, ali rezultat je koma...

 

 

Miro sub 15.5.2010 14:06
Batista kaže...

Evo, onda cu napisat u toj temi "Problem s forumovim editorom" jer mojem problemu ocito nije mjesto u temi "Problem s forumom"...

 

Radi se o problemu prikazanom u slici (dolje), poravnam tekst, ali rezultat je koma...

 

 

pa mogao si staviti i link na poruku da se vidi, a ne samo slike...

 

uopće mi nije jasno - zašto radiš razmake iza zareza?!? kakav ti je to format unosa...

Miro ned 16.5.2010 02:48
Batista kaže...

Evo link do teme. Sve izgleda pijano, priznam da razmaka nije trebalo bit, al to ne utjece na gresku koju editor radi. Gdje je onda problem i zasto se brojke ne mogu poravnat ?

Mislim da je tvoj način slaganja posta jednostavno prezahtjevan za editor koji koristimo (a on je daleko od savršenog), posebice ako si sve kopirao i onda samo dotjerivao.

 

Ja sam ručno probrljavio post na koji si dao link i sada to malo bolje izgleda, ali svejedno nije onako uredno kao što bi trebalo biti (recimo u Wordu).

Batista ned 16.5.2010 13:12

Zahvaljujem se obojici. Jucer sam shvatio kako da se cijene poravnaju. Mukotrpan posao, ali opet radi, treba poravnat jedan po jedan redak. Znaci poravnam broj xxxx i kliknem posalji. Zatim broj u drugom retku i opet posalji... itd...