APazinjan sri 27.10.2010 16:57

Evo jedan prijedlog ovdje, da ne otvaram novu temu pošto se tiče privatnih poruka...

 

1.)Ako bi se moglo uvesti multi selektiranje poruka za brisanje.

 

2.)Ako se može staviti link 'Skoči na poslane poruke' jer često provjeravam što sam poslao a onda moram skrolati 200 poruka koje sam dobio :P

Nello sri 27.10.2010 18:16

Ako imate problema za slanje privatne poruke. Rješenja ima: Ako se osobi nemožete slat poruke i javlja grešku, tad kliknite nick tj nadimak i tam di piše privatna poruka i napišeš i pošalješ. Provjereno.Osmijeh

zokiN ned 31.10.2010 11:49
enloz kaže...

meni još uvijek ne radi slanje poruka ( jedino kada otvorim nečiji profil i kliknem na "privatna poruka" ) uprotivnom mi otvori prozor za slanje, kad napišem i kliknem šalji -> error

bugovcima je izgleda vise stalo do novih smajlica i preglupih anketa, nego do toga da nam nerade pp kad kliknemo u nekoj temi

Miro ned 31.10.2010 11:56
enloz kaže...

meni još uvijek ne radi slanje poruka ( jedino kada otvorim nečiji profil i kliknem na "privatna poruka" ) uprotivnom mi otvori prozor za slanje, kad napišem i kliknem šalji -> error

U firefoxu sve radi bez problema...

 

zokiN ned 31.10.2010 12:07
Miro kaže...
enloz kaže...

meni još uvijek ne radi slanje poruka ( jedino kada otvorim nečiji profil i kliknem na "privatna poruka" ) uprotivnom mi otvori prozor za slanje, kad napišem i kliknem šalji -> error

U firefoxu sve radi bez problema...

 

a to sto mozda u chromeu ne radi nema veze...

Lazarus Long uto 2.11.2010 22:07

Firefox 3.6.12, Opera 9.63 i IE8 na Windows 7 slanje poruka ne radi
Ne pojavljuju se u poslane poruke a browseri ne izbacuju gresku. Poslao sam par poruka ali nisam niti dobio odgovor a isto tako nema kopije poslanih poruka

Pokusao sam preko postova i direktno preko profila ali nece. Pomagajte

jurluk uto 2.11.2010 23:50
Lazarus Long kaže...

Firefox 3.6.12, Opera 9.63 i IE8 na Windows 7 slanje poruka ne radi
Ne pojavljuju se u poslane poruke a browseri ne izbacuju gresku. Poslao sam par poruka ali nisam niti dobio odgovor a isto tako nema kopije poslanih poruka

Pokusao sam preko postova i direktno preko profila ali nece. Pomagajte

hehe. možda nisi primjetio, ali poslane i primljene poruke su sada odvojene

joze sri 3.11.2010 09:11
CHE kaže...

imam problem kad zelim slat pp. stalno mi javlja da je neka greska i da pokusam ponovo. naravno pokusam ponovi i opet isto.

mozete li mi nekako pomoci?

 

browser je internet explorer 8.

Chrome ili Firefox je tvoje rješenje

mind_challenge sri 3.11.2010 09:13
joze kaže...
CHE kaže...

imam problem kad zelim slat pp. stalno mi javlja da je neka greska i da pokusam ponovo. naravno pokusam ponovi i opet isto.

mozete li mi nekako pomoci?

 

browser je internet explorer 8.

Chrome ili Firefox je tvoje rješenje

radije Opera

joze sri 3.11.2010 09:13
mind_challenge kaže...
joze kaže...
CHE kaže...

imam problem kad zelim slat pp. stalno mi javlja da je neka greska i da pokusam ponovo. naravno pokusam ponovi i opet isto.

mozete li mi nekako pomoci?

 

browser je internet explorer 8.

Chrome ili Firefox je tvoje rješenje

radije Opera

a zašto...??

mind_challenge sri 3.11.2010 09:14
joze kaže...
mind_challenge kaže...
joze kaže...
CHE kaže...

imam problem kad zelim slat pp. stalno mi javlja da je neka greska i da pokusam ponovo. naravno pokusam ponovi i opet isto.

mozete li mi nekako pomoci?

 

browser je internet explorer 8.

Chrome ili Firefox je tvoje rješenje

radije Opera

a zašto...??

  zato što je bolja i od Chrome-a i od Firefoxa