Lazarus Long sri 15.10.2008 16:20

Ne mogu slati privatne poruke sa Operom 9.6 Klikam posalji i nista se ne desava,jedino reagira "odustani"

Ponovio sam postupak sa IE 7 i tamo radi.Praznjenje kachea ne pomaze,jedan jedini put kad sam poslao privatnu poruku sa Operom je bila verzija 9.27 i sada (neuspjesno)

Sta bi moglo da bude?

Domagoj pet 17.10.2008 08:39

Radim na tome... Izgleda da su nešto zeznuli u novoj verziji (9.6) jer je prije dobro radilo, kao što radi i u svim drugim browserima.

 

Jednostavno ne želi pročitati document.getElementById('msgText').value gdje je msgText <TextArea>. Kad izdvojim stvar sa stranice, onda radi, što vjerojatno znači da se "kolje" s nečim drugim na stranici. Da bude još zanimljivije, stvar se događa na više različitih stranica (jer se s više stranica može poslati PP).

 

Ne radi niti brzi odgovor.

UPDaTEa ŽeljaN sub 18.10.2008 19:32
Domagoj kaže...

Radim na tome... Izgleda da su nešto zeznuli u novoj verziji (9.6) jer je prije dobro radilo, kao što radi i u svim drugim browserima.

 

Jednostavno ne želi pročitati document.getElementById('msgText').value gdje je msgText <TextArea>. Kad izdvojim stvar sa stranice, onda radi, što vjerojatno znači da se "kolje" s nečim drugim na stranici. Da bude još zanimljivije, stvar se događa na više različitih stranica (jer se s više stranica može poslati PP).

 

Ne radi niti brzi odgovor.

  Ja koristim Operu 9.52 i radi bez problema.Vratite se na Operu 9.52 i nema problema.
BugSU sub 18.10.2008 20:00
UPDaTEa ŽeljaN kaže...
Domagoj kaže...

Radim na tome... Izgleda da su nešto zeznuli u novoj verziji (9.6) jer je prije dobro radilo, kao što radi i u svim drugim browserima.

 

Jednostavno ne želi pročitati document.getElementById('msgText').value gdje je msgText <TextArea>. Kad izdvojim stvar sa stranice, onda radi, što vjerojatno znači da se "kolje" s nečim drugim na stranici. Da bude još zanimljivije, stvar se događa na više različitih stranica (jer se s više stranica može poslati PP).

 

Ne radi niti brzi odgovor.

  Ja koristim Operu 9.52 i radi bez problema.Vratite se na Operu 9.52 i nema problema.
  "sijalica mi ne radi "   "vratite se na svecu meni jos u vek gori" ....no comment

samo i ja da napisem koji post ovde da   administratori vide da ima jos Opera usera ;) (ne radi mi brzi odgovor a pm nisam ni probao )  
Domagoj sri 22.10.2008 10:02

Opera je sranje.

 

Sad kad sam to maknuo s duše - složio sam workaround za Operu. Žalosno, nakon dana testiranja i hrpu varijanti da se to zakrpa, morao sam pribjeći ovoj - jednoredno polje za unos teksta (input type=text), umjesto višerednog (textarea). On, naravno, iz nekog razloga radi dobro.

 

Istovremeno je zanimljivo i iritantno što prema mojim testiranjima Operu muči manipulacija DOM-om iz Javascripta, no nema ništa protiv ako se ta manipulacija koristi za zamjenu textarea u input.

 

Dakle, dragi Operaši, možete slati brze odgovore i privatne poruke, no baš da će vam biti ugodno kucati veće poruke - neće.

 

Nadam se da će Opera ubrzo ovo ispraviti, a kad ulovim vremena prijavit ću im i bug (problem je u tome što bi se oni trebali registrirati, što sumnjam da će ići napraviti, posebno stoga što je sve na hrvatskom). Ja ću isto i dalje nastojati naći rješenje, možda nešto bolje s vremenom smislim. Isto tako, ako netko od vas ima sugestiju ili ideju, otvoren sam za prijedloge.

Lazarus Long sri 22.10.2008 15:31

Sudeci prema ono sto su pisali na njihovom forumu,ne samo sto nisu ispravili greske sa novom verzijom nego su puno toga i pokvarili.

Navodno ljudima se rusi...ali neka,za sada ostajem na Operi.

Za slanje PP odsada cu upotrebljavati kontekstualni izbornik   Open With

Lazarus Long sri 22.10.2008 15:50

Domagoj kaže...
BugSU kaže...
a juce je izasla verzija 9.61 verzija sa nekim bugfixevima ,mozda bi sad radilo ? nisam citao koji su fixevi...
Nažalost ne, ne radi. upravo sam probao.
  Steta
Tradicionalno BUG-ove strane kod mene se najbrze otvaraju,pogotovo sa Operom. (sto ce web masteri reci,renderiraju).
Jos od vremena kad sam koristio modem.Desava se da ponekad internacionalni linkovi ne rade (tako mi kazu admini iz supporta,ja se ne razumijem  Smijeh ) ali BUG prsti i dalje
Ne menjam browser radi PP.Kraj 

BugSU sri 4.2.2009 18:48

Opera 10 Alpha je odavno izasla jer probano sta ?

 

I imam jedno pitanje (glavni razlog pisanja ovog post-a)

 

Kad preko Opere radim brzi odgovor i napisem npr <title> dobijem sledecu poruku



Slanje brzog odgovora nije moguće. Za detaljniji razlog (There was an error processing the request.) molimo koristite klasičan odgovor

jel to namerno ili neka greska?

 

24v sri 4.2.2009 21:11

ja sam imao neki dan isti problem sa odgovaranjem na forumu, al kasnije na večer je sve bilo okay.... koristim operu 10.00 alpha...

btw dok sam koristio 9.6 sam primijetio da na dosta stranica šteka, dok to sa 9.5 nije bio slučaj...