mario1990 sub 11.9.2010 12:18

Svaki put kad oćemo koristiti smajli na forumu moramo ići na njih da bi odabrali koji želimo,

šta mislite o tome da se to promijeni i da kad npr. stavimo :) se  pojavi Osmijeh :D Smijeh itd. za svaki smajli.

da ne moramo svaki put ici na smajliće. 

vaše mišljenje?

 

ispričavam se ako već postoji tema ja je nisam našao. 

Daniman123 sub 11.9.2010 12:21
mario1990 kaže...

Svaki put kad oćemo koristiti smajli na forumu moramo ići na njih da bi odabrali koji želimo,

šta mislite o tome da se to promijeni i da kad npr. stavimo :) se  pojavi Osmijeh :D Smijeh itd. za svaki smajli.

da ne moramo svaki put ici na smajliće. 

vaše mišljenje?

 

ispričavam se ako već postoji tema ja je nisam našao. 

Evo ovako će reći domagoj :P ...

 

Domagoj kaže...

Mislim već ste 100 pua pitali za te smajlije, oni ostaju ovakvi, možda ih promjenimo jednom velikom nadogradnjom... A kratice za smajlije je nemoguće izvest iz razloga što naš editor to ne podržava i neki korisnici koriste pisane smajlije...

 

A ovo ja... Dobar prijedlog ali ja koristim pisane pa bi bilo dobro da ima prekidač za opciju :P

mind_challenge sub 11.9.2010 12:26
Daniman123 kaže...
Genoxxx kaže...

a nebi bilo loše da i promjene smajliće, ovi su pre-pre dosadni  Neodlučan

Domagoj kaže

Nemože, smajliji ostaju ovakvi ogavni...

mozete i koristiti nove, jedan kolega je napravio skriptu koja ih omogucava {#emotions_dlg.tongue-out}

Daniman123 sub 11.9.2010 12:29
mind_challenge kaže...
Daniman123 kaže...
Genoxxx kaže...

a nebi bilo loše da i promjene smajliće, ovi su pre-pre dosadni Neodlučan

Domagoj kaže

Nemože, smajliji ostaju ovakvi ogavni...

mozete i koristiti nove, jedan kolega je napravio skriptu koja ih omogucava {#emotions_dlg.tongue-out}

Domagoj kaže

Baš ste mi fora s tim starim smajlijima i trudom koji ulažete da biste ih koristili. Kad bismo ih sada vratili za pravo, ne bi bili toliko kul niti vi skupa s njima, pa ostaje kako jest :-)

 

Taj domagoj :/