vlad0 uto 29.6.2010 17:14

Ne znam je li mi nešto promaklo, ali nigdje ne vidim prostor za objavu oglasa vezanih uz domene? OK, to su uglavnom oglasi tipa "Prodaja", ali svejedno - why not?

 

Je li možda za to predviđena neka od već postojećih kategorija?

Miro uto 6.7.2010 02:12
vlad0 kaže...

Ne znam je li mi nešto promaklo, ali nigdje ne vidim prostor za objavu oglasa vezanih uz domene? OK, to su uglavnom oglasi tipa "Prodaja", ali svejedno - why not?

 

Je li možda za to predviđena neka od već postojećih kategorija?

Ti bi prodavao registraciju domena ili baš domenu koju imaš registriranu?

vlad0 uto 6.7.2010 08:38
Miro kaže...
vlad0 kaže...

Ne znam je li mi nešto promaklo, ali nigdje ne vidim prostor za objavu oglasa vezanih uz domene? OK, to su uglavnom oglasi tipa "Prodaja", ali svejedno - why not?

 

Je li možda za to predviđena neka od već postojećih kategorija?

Ti bi prodavao registraciju domena ili baš domenu koju imaš registriranu?

Baš domenu/e koje ljudi imaju registrirane - mini Sedo, ako baš hoćeš.

 

vlad0 uto 6.7.2010 10:37
tnakir kaže...

A jel se mogu organi preko oglasnika prodavat?

LOL, dao sam ti TU jer sam se Smijeh, ali zaozbiljno: i sam imam nekoliko domena koje bi želio prodati nekome tko će s njima napraviti nešto - ja jednostavno nemam vremena. A ipak je ovo IT forum i vjerujem da bi bilo zainteresiranih i za kupnju i za prodaju.

tnakir uto 6.7.2010 11:43
vlad0 kaže...
tnakir kaže...

A jel se mogu organi preko oglasnika prodavat?

LOL, dao sam ti TU jer sam se Smijeh, ali zaozbiljno: i sam imam nekoliko domena koje bi želio prodati nekome tko će s njima napraviti nešto - ja jednostavno nemam vremena. A ipak je ovo IT forum i vjerujem da bi bilo zainteresiranih i za kupnju i za prodaju.

Pa postaj pa da vidimo kakav ce biti interes. Iako trebas imat stvarno hebenu domenu da bi ju netko kupio.

vlad0 uto 6.7.2010 20:44
tnakir kaže...
vlad0 kaže...
tnakir kaže...

A jel se mogu organi preko oglasnika prodavat?

LOL, dao sam ti TU jer sam se Smijeh, ali zaozbiljno: i sam imam nekoliko domena koje bi želio prodati nekome tko će s njima napraviti nešto - ja jednostavno nemam vremena. A ipak je ovo IT forum i vjerujem da bi bilo zainteresiranih i za kupnju i za prodaju.

Pa postaj pa da vidimo kakav ce biti interes. Iako trebas imat stvarno hebenu domenu da bi ju netko kupio.

 

No dobro, da skratimo: admini / modovi - planirate li otvoriti neki podforum za ovo? Ako ne, bacite preporuku gdje da otvorim temu tog tipa?

 

Domagoj uto 6.7.2010 22:22
vlad0 kaže...

 

No dobro, da skratimo: admini / modovi - planirate li otvoriti neki podforum za ovo? Ako ne, bacite preporuku gdje da otvorim temu tog tipa?

Ne.

Postaj u "Softver, literatura i usluge".

S time da se .hr domene svih vrsta ne smiju preprodavati i takvi pokušaji će biti sankcionirani.