fabijan654321 uto 1.9.2009 19:22

U OVOJ temi nemogu editirat svoj post. Želim odredeni dio teksta boldati, ali nemogu. Kada uradim potrebno i stisne "Pošalji" samo stoji bez ikakve reakcije. Neka admin proba editirat moj post tako sto nesto bolda, pa da ustvrdimo da li je do browsera/OS-a.

  OS je Vista SP2.

Browser Opera 10.0 Finalna verzija.

fabijan654321 sri 2.9.2009 07:17
dncrmt kaže...

Jesi probao u drugom browseru?Ili možda restartat browser?

  Sad sam radio u IE8, i gle čuda radi.

Al bugovci sredite to, sada nema izlike "nije to finalna verzija". Da, ovo je finalna verzija jednog poznatog browsera, i red bi bio da se sredi.

hrx sri 2.9.2009 08:57

Sa Operom 10 (alpha, beta, RC i fin. verzija) sam imao dosta problema sa editorom za pisanje poruka - nakon slanja izgube se proredi, stilovi ne rade kako treba, a ako uključim liste, niti ne želi poslati poruku (kao što je fabijan naveo - samo stane na "Molimo pričekajte..."). U svim ostalim browserima nema problema.

vrucajanjetina sri 2.9.2009 09:04
fabijan654321 kaže...

Sada čak i neradi nikako editor za poruke.

Daj sredite ovo više, nemogu tutorijale kako bog zapovjdeda zavrsit.

 

Ja nekad u beskonačnost čekam da mi pošalje poruku pa ga prekinem. Onaj prozorčić pričekajte...

hrx sri 2.9.2009 09:51
vrucajanjetina kaže...
fabijan654321 kaže...

Sada čak i neradi nikako editor za poruke.

Daj sredite ovo više, nemogu tutorijale kako bog zapovjdeda zavrsit.

 

Ja nekad u beskonačnost čekam da mi pošalje poruku pa ga prekinem. Onaj prozorčić pričekajte...

Ponekad je pomagalo brisanje formatiranja, stilova, poništavanje oblikovanja i uklanjanje lista. Dakle samo čisti tekst i problem sa čekanjem bi se riješio.

Domagoj sri 2.9.2009 10:27

Dajte ljudi malo ohladite. Opera je tek izašla. Izgleda da opet izmišlja toplu vodu - u svim drugim browserima radi, samo u njoj ne. Sredit ćemo, no treba vremena.

 

Uostalom, ako je problem u editoru, a koristimo TinyMCE, onda treba čekati da oni naprave update koji će podržavati Operu.

 

Preporučam korištenje nekog drugog browsera do daljnjega.

hrx sri 2.9.2009 11:19
Domagoj kaže...

 

Uostalom, ako je problem u editoru, a koristimo TinyMCE, onda treba čekati da oni naprave update koji će podržavati Operu.

 

Preporučam korištenje nekog drugog browsera do daljnjega.

Domagoj je u pravu - problem je u kombinaciji TinyMCEa i Opere. Na ovoj stranici se nalazi lista kompatibilnosti sa raznim browserima - uočite da je kod Opere naznačeno OK, ali sa upućivanjem na bilješku 2 koja kaže "Partially working". Povijest problema seže dosta daleko - još od početka razvoja Opere 9 (kada je postalo moguće korištenje TinyMCEa sa Operom).

 

Rješenje je korištenje potpuno podržanih browsera (fokus TinyMCEa je na IE i Firefox browserima).