stalker sri 28.10.2009 14:08

Bilo bi dobro napraviti nešto tipa live chat za sve logirane korisnike koji imaju za postaviti neko pitanje na brzaka gdje bi isto tako dobili i brzi odgovor od nekog korisnika koji zna odgovor na to pitanje. Tipa: Da li postoji već neka tema vezana za npr. Dinamo? a ne da se otvaraju neke teme koje vezano za naslov već postoje a i da moderatorima olakšamo posao zaključavanja takvih tema i sl. Cool 

sk8 4 life sri 28.10.2009 22:44
!mpact35 kaže...

Lol. Ja mislio da bi bilo bolje da se u bircu prica realtime. Dobro, napravite onda nocni klub, prcvarnicu, fast food, bilo sta, samo da je da je chat Smijeh

ma o tome je bilo dosta rasprava ...nema ti ništa od chata ima ti MSN grupa na BUG-ovi forumaši

BORG sri 28.10.2009 22:49
sk8 4 life kaže...
!mpact35 kaže...

Lol. Ja mislio da bi bilo bolje da se u bircu prica realtime. Dobro, napravite onda nocni klub, prcvarnicu, fast food, bilo sta, samo da je da je chat Smijeh

ma o tome je bilo dosta rasprava ...nema ti ništa od chata ima ti MSN grupa na BUG-ovi forumaši

Nije aktivno više tj. ta grupa, ja sam ju izbrisao jer se samo 20 ljudi može ubacit unutra - što je diskriminacija prema ostalima.

 

Nego obično svake večeri poslije 23-22h nas dosta iz nespavalica se skupi, pa chatamo u grupnom razgovoru na msn-u.

sk8 4 life sri 28.10.2009 22:51
BORG kaže...
sk8 4 life kaže...
!mpact35 kaže...

Lol. Ja mislio da bi bilo bolje da se u bircu prica realtime. Dobro, napravite onda nocni klub, prcvarnicu, fast food, bilo sta, samo da je da je chat Smijeh

ma o tome je bilo dosta rasprava ...nema ti ništa od chata ima ti MSN grupa na BUG-ovi forumaši

Nije aktivno više tj. ta grupa, ja sam ju izbrisao jer se samo 20 ljudi može ubacit unutra - što je diskriminacija prema ostalima.

 

Nego obično svake večeri poslije 23-22h nas dosta iz nespavalica se skupi, pa chatamo u grupnom razgovoru na msn-u.

u grupi BUG-ovi formaši ili ...?

BORG sri 28.10.2009 22:55
sk8 4 life kaže...
BORG kaže...
sk8 4 life kaže...
!mpact35 kaže...

Lol. Ja mislio da bi bilo bolje da se u bircu prica realtime. Dobro, napravite onda nocni klub, prcvarnicu, fast food, bilo sta, samo da je da je chat Smijeh

ma o tome je bilo dosta rasprava ...nema ti ništa od chata ima ti MSN grupa na BUG-ovi forumaši

Nije aktivno više tj. ta grupa, ja sam ju izbrisao jer se samo 20 ljudi može ubacit unutra - što je diskriminacija prema ostalima.

 

Nego obično svake večeri poslije 23-22h nas dosta iz nespavalica se skupi, pa chatamo u grupnom razgovoru na msn-u.

u grupi BUG-ovi formaši ili ...?

Hmm, onda očito to nije ta grupa, mislim da se zvala BUG Nespavalice ili tak neš, uglavnom poanta je da te grupe na msn-u nisu rješenje, dok grupni MSN razgovori jesu donekle iako ima tu dosta BUG-ova, zapoludit.

!mpact35 pet 30.10.2009 13:38
BORG kaže...
sk8 4 life kaže...
!mpact35 kaže...

(...)

 

Nego obično svake večeri poslije 23-22h nas dosta iz nespavalica se skupi, pa chatamo u grupnom razgovoru na msn-u.

Eto ljepote, ja koristim Digsby koji je multiprotokol messenger, ali ne podrzava grupne razgovore..grrrr. IRC, anybody?

stalker pet 30.10.2009 14:05
sk8 4 life kaže...

bilo je već puno razgovora o tome...ne opet Plač

 

btw. spam i zabranjeni linkovi prenosili bi se na veliko! a i narušilo bi ozbiljnosti Foruma

 Ima i za to lijeka u obliku raznobojnih kartončića pa tko voli nek izvoli Osmijeh

jurluk pet 30.10.2009 14:18
stalker kaže...

Da se tako nešto i pusti pa makar u probni rad mislim da bi većina bila oduševljena a i oni koji su sada protiv toga bi jednostavno ušutjeli.

lijepo to izgleda u teoriji. a kako to sprovesti u dijelo... to zna samo domagoj

stalker pet 30.10.2009 14:19
sk8 4 life kaže...

ma bolje je meni ovako...na forumu

 Mislim da je glupo otvarati neke teme kojom se npr. nekome želi čestitat rođendan ili izrazit čestitku za Božić i sl. ili kako pokrenuti npr. preko RUN polja Computer Managment i sl., za takve stvari bi se koristio live chat. Mislim opcija je bezbroj - jasno to je samo moja vizija a vjerujem da i nisam jedini a niti bi to bio prvi a ni zadnji website sa tom mogućnošću.

sk8 4 life pet 30.10.2009 16:53
stalker kaže...
sk8 4 life kaže...

ma bolje je meni ovako...na forumu

 Mislim da je glupo otvarati neke teme kojom se npr. nekome želi čestitat rođendan ili izrazit čestitku za Božić i sl. ili kako pokrenuti npr. preko RUN polja Computer Managment i sl., za takve stvari bi se koristio live chat. Mislim opcija je bezbroj - jasno to je samo moja vizija a vjerujem da i nisam jedini a niti bi to bio prvi a ni zadnji website sa tom mogućnošću.

ma sve je to ljepo ali koliko je prednosti livechata toliko je i mana...na boss-ovima je da odluce Namigiva