The Acacia Strain uto 12.8.2008 23:49

Ovako... ovo je stvarno jedan od boljih foruma na kojima provodim dosta vremena, ali mi idu na živce silni topici o konfiguracijam do određene cifre u kunama! Mislim da bi bilo vrijeme da se šalju warninzi ljudima koji takve topice otvaraju. Zar nije jednostavnije napraviti jedan sticky topic i tamo nek ekipa vidi što se isplati ili ne ili da jednostavno pita?! Ovako se otvara stotinu istih topica, bez da ljudi koriste opciju "search" i sl...

Mislim da nisam jedini kojemu to smeta!

Miro čet 14.8.2008 17:40

Kako bi ti? Staviti sticky teme:

 

- konfiguracija do 4.000 kn

- konfiguracija do 5.000 kn

- konfiguracija do 6.000 kn

...

...

 

I tako dalje?

 

Ali nije samo cijena u igri, nekada netko hoće za specifičnu namjenu, pa onda netko hoće da je sve od jednog dobavljača, pa onda netko je dobio ponudu od nekog trgovca i hoće komentar na baš tu konfiguraciju...

 

Ako bi se sve to slilo u tih desetak sticky tema, onda bi one vremenom nabujale do nečitljivosti...

 

Baš zato što su te teme strašno česte samo i napravili podforum "Slaganje PC konfiguracije" da bi se sve našle na jednom mjestu.

Sharp pet 22.8.2008 18:05
Miro kaže...

Kako bi ti? Staviti sticky teme:

 

- konfiguracija do 4.000 kn

- konfiguracija do 5.000 kn

- konfiguracija do 6.000 kn

...

...

 

I tako dalje?

 

Ali nije samo cijena u igri, nekada netko hoće za specifičnu namjenu, pa onda netko hoće da je sve od jednog dobavljača, pa onda netko je dobio ponudu od nekog trgovca i hoće komentar na baš tu konfiguraciju...

 

Ako bi se sve to slilo u tih desetak sticky tema, onda bi one vremenom nabujale do nečitljivosti...

 

Baš zato što su te teme strašno česte samo i napravili podforum "Slaganje PC konfiguracije" da bi se sve našle na jednom mjestu.

 I nemojmo zaboraviti jos da dolaze svakim danom novi proizvodi i cijene se mijenjaju Namigiva