Kublach sri 21.1.2009 17:57

Ja ću ti odgovoriti, ALI nemoj pomišljati na nabijanje postova jer bi mogao dobiti jedan od kartona. Ide po broju postova.

 

Početnik 0-49

Larva 50 - 99

Biljna uš 100 - 499

Moljac 500 - 999

Krpelj 1000 - 1999

Bubamara 2000 -2999

Bubamara na steroidima 3000 - xxxx

 

mejt sri 21.1.2009 18:05
Kublach kaže...

Ja ću ti odgovoriti, ALI nemoj pomišljati na nabijanje postova jer bi mogao dobiti jedan od kartona. Ide po broju postova.

 

Bubamara na steroidima 3000 - xxxx

 

 Bubamara na steroidima 3000 - xxxx...lol...pa sa toliko postova nije buba mara i definitivno ne na steroidima......ja bi vise rekao da je to 
jurluk sri 21.1.2009 18:10

ma ja mislim da su se u bugu malo zeznuli. nisu mislili da će netko napisati više od 3000 postova pa su bubamara stavili onima koji imaju iznad 2000 postova i mislili su da će to biti najviša titula. jer je bubamara njihov simbol, a kad je naxeem prešao tu granicu onda su morali dodati nešto atraktivno

Domagoj sri 21.1.2009 19:27
jurluk kaže...

ma ja mislim da su se u bugu malo zeznuli. nisu mislili da će netko napisati više od 3000 postova pa su bubamara stavili onima koji imaju iznad 2000 postova i mislili su da će to biti najviša titula. jer je bubamara njihov simbol, a kad je naxeem prešao tu granicu onda su morali dodati nešto atraktivno

Bez brige budi, imamo od prvog dana titula za mnogostruko više poruka nego što je naxeem do sada napisao. :-)
LUXX sri 21.1.2009 19:31
Domagoj kaže...
jurluk kaže...

ma ja mislim da su se u bugu malo zeznuli. nisu mislili da će netko napisati više od 3000 postova pa su bubamara stavili onima koji imaju iznad 2000 postova i mislili su da će to biti najviša titula. jer je bubamara njihov simbol, a kad je naxeem prešao tu granicu onda su morali dodati nešto atraktivno

Bez brige budi, imamo od prvog dana titula za mnogostruko više poruka nego što je naxeem do sada napisao. :-)
E sad si ga zas*o.
Sad ce naxeem tipkat ko mutav hahahahaha
jurluk sri 21.1.2009 22:07
Alex55 kaže...

Hehehe...

 

Ja imam 85 poruka...

 

Uskoro ću biti biljna uš!!!

 čovječe. ti si tu registriran 10 mjeseci a tek 85 poruka. ja sam 2 mjeseca 669 postova. ali nemojte mislit da sam spamer
LUXX sri 21.1.2009 22:26
Ivanplesh kaže...

Kako postati moderator? jel to po načelu "na lijepe oči" ili koliko poruka napises?...e, da...i kako promijeniti nadimak ?

Mod postaneš samim znanjem i ponašanjem na forumu.
Nema to veze sa brojem postova ili koliko si dugo tu.
Mi primjetimo tko se kak ponaša i koliko zna i pomaže drugima.
Kad nas decki iz redakcije pitaju ko bi bio pogodan za moda vec imamo svoje kandidate i predložimo ih.
Naravno možeš i sam pisat redakciji(ili Miri ili Domagoju) da bi bio mod pa cemo to interno raspravit i javit ti šta je odluceno.
Nadimak(Nick) nemožeš promjenit
Ivanplesh sri 21.1.2009 22:27
LUXX kaže...
Ivanplesh kaže...

Kako postati moderator? jel to po načelu "na lijepe oči" ili koliko poruka napises?...e, da...i kako promijeniti nadimak ?

Mod postaneš samim znanjem i ponašanjem na forumu.
Nema to veze sa brojem postova ili koliko si dugo tu.
Mi primjetimo tko se kak ponaša i koliko zna i pomaže drugima.
Kad nas decki iz redakcije pitaju ko bi bio pogodan za moda vec imamo svoje kandidate i predložimo ih.
Naravno možeš i sam pisat redakciji(ili Miri ili Domagoju) da bi bio mod pa cemo to interno raspravit i javit ti šta je odluceno.
Nadimak(Nick) nemožeš promjenit
 ok...hvala.
jurluk sri 21.1.2009 22:27
Ivanplesh kaže...

Kako postati moderator? jel to po načelu "na lijepe oči" ili koliko poruka napises?...e, da...i kako promijeniti nadimak ?

 neznam kako se postaje mod. ako se ide prema broju poruka, onda sam ja davno trebao postati mod, ali ne ide se tako. neznam kako... a nadimak se ne može promjenit
Domagoj čet 22.1.2009 09:16
LUXX kaže...
Ivanplesh kaže...

Kako postati moderator? jel to po načelu "na lijepe oči" ili koliko poruka napises?...e, da...i kako promijeniti nadimak ?

Naravno možeš i sam pisat redakciji(ili Miri ili Domagoju) da bi bio mod pa cemo to interno raspravit i javit ti šta je odluceno.

Nemoj pisat Miri niti Domagoju jer od toga nikakva korist, tako se ne postaje moderator već gnjavator.
Ostali Luxxovi savjeti su ok - posebno "pomaži drugima".
toxic sub 24.1.2009 14:41
mtopol kaže...

A kakva je razlika dal si pocetnik ili bubamara na steroidima?? jel se za to dobiju pare? NE. Jel se dobiju kakve napredne funkcije?? NE. U cemu je poanta s time?

 poanta ti je u tome da je to jedan od nacina zadrzavanja korisnika, nekome je to bitno nekome nije.
ti kao i ja nemas nikakve koristi od toga.

LUXX sub 7.2.2009 00:00

Modovi iz redakcije jednostavno nemaju vremena toliko pisat po forumu kolko mi "normalni".

Tak da se cist lako može desit da je netko mod ili supermod sa 50 postova.

To ne znaci da nema ništ u glavi ili da ništ ne radi.

Isto što ne znaci ako niko mod ima 5k postova da je supermozak.

Ali pokazuje aktivnost na forumu.

Koliko ti postovi imaju smisla lako se može provjeriti.

LUXX sub 7.2.2009 00:19

Sve se to uzima u obzir kad se o nekome razmatra da bude mod.

Dakle kartoni, postovi,  znanje, ponašanje na forumu, ma baš sve.

Ok ima modova sa dost puno kartona (jelda naxeem? Šutim )

Uglavnom ponašanje i znanje te korisnost postova.

Onda se razglaba o par kandidata koji posebno upadnu u oko.

I NE!!! broj postova nema veze sa mjestom moderatora.

Dakle nemora se imat 1000 postova da bi netko došao u obzir.

Naravno vremena se mora imat.

Nema forum koristi od moda koji je jednom na tjedan ovdje.

coder_ sub 7.2.2009 00:33
Alex55 kaže...

Evo ja sam idealan!!! Svaki dan od 15h do 18h, pa ponovno od 21h do 22h... Ili od 9h pa do 12h...

 A onda sam ja još bolji primjer. Svaki dan od 9-10 ujutro do 1-2 u noći.. :)  haha
Makić sub 7.2.2009 00:38
jurluk kaže...
LUXX kaže...

 

...

Ok ima modova sa dost puno kartona (jelda naxeem? Šutim )

...

 ne mogu vjerovat... Iznenađen
 pa eto vidite ljudi može se i skartonima ne triba brinut, hehehehehe
naxeem je isto čovijek nećemo mu sudit radi kojeg kartona jel da?Nevinašce