HCSC pon 19.4.2010 18:51

Posjedujem HTC Hero koji nema nikakve fizičke tipkovnice i kada njime odem na BUGov forum ne mogu nikako odgovoriti tj. napisati ništa u temi. Otvara mi sve normalno ali kada idem u polje za tekst ne dešava mi se ništa, a trebao bi prikaz tipkovnice i pisanje. Tako da sam uskračen tipkati po forumu kada se spajam sa Hero, što mi nije bio slučaj sa Trinity.

 

Jesem li izdvojen slučaj, možda postavke mobitela ili je to ipak do BUG-ovog foruma?

 

Ekipo admini...?

ansha pon 19.4.2010 19:04
HCSC kaže...

Posjedujem HTC Hero koji nema nikakve fizičke tipkovnice i kada njime odem na BUGov forum ne mogu nikako odgovoriti tj. napisati ništa u temi. Otvara mi sve normalno ali kada idem u polje za tekst ne dešava mi se ništa, a trebao bi prikaz tipkovnice i pisanje. Tako da sam uskračen tipkati po forumu kada se spajam sa Hero, što mi nije bio slučaj sa Trinity.

 

Jesem li izdvojen slučaj, možda postavke mobitela ili je to ipak do BUG-ovog foruma?

 

Ekipo admini...?

Koji browser koristis? 

Na iphoneu normalno pisem iz safarija, a iz opere mi se desava ista stvar ko i tebi. Mobile verzija foruma radi normalno i iz opere.

hrvatskafarkasevec pon 19.4.2010 19:48

ma ovaj forum mi je cjeli neki cudan nemogu preko ps3-a bit na njemu jer ima vise od 100 problema 

dok na drugim forumima kao sto je gameplay ili pc expert ide bez problema 

cak i na kompu sam znao imat problema kad sam prebaciovao slike itd...

Miro pon 19.4.2010 20:38
HCSC kaže...

Ekipo admini...?

Ja sam probao sa Desireom i radilo mi je... Budemo probali i s Heroem.

hrvatskafarkasevec kaže...

ma ovaj forum mi je cjeli neki cudan nemogu preko ps3-a bit na njemu jer ima vise od 100 problema 

dok na drugim forumima kao sto je gameplay ili pc expert ide bez problema 

cak i na kompu sam znao imat problema kad sam prebaciovao slike itd...

Ovdje se govori o m.bug.hr

Šef pon 19.4.2010 21:10

@ansha, HCSC
Da li ti se ovo događa na bug.hr/forum ili na m.bug.hr/forum?
Ako ste na ''punoj'' verziji i idete pisat nešto na Operi Mini je potrebno isključiti WYSIWYG (fulao sam, jelda?), bar je tako na W995 + Opera Mini. Ali, probaj pa javi.

Domagoj pon 26.4.2010 10:56
DamageHigh kaže...

Još bi samo dodao da se to ne može isključiti ukoliko nekoga citiraš ili editiraš svoj post.

Tako da pazi prije slanja s moba, jer post NE MOŽEŠ editirati!

Nemoguće je editirati kao čisti tekst nešto što je pisano u WYSIWYG obliku. Svaki post koji i napišeš kao tekst, automatski se kovertira u HTML jer inače ne bi izgledao ovako kako izgleda na ekranu.