slash.right ned 26.9.2010 13:13

ja sam novi ovdje, pratim forum duze al sam tek sad se registrirao IMAM JEDNU SUPER IDEJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bilo bi cool da se na forum mogu staviti slike i da svi to mogu gledati i komentirati i stavljati neki status,da svatko ima svoj profil da bude BUG forum kao FACEBOOk....hocete li to sloziti?mozda bi i vise cura doslo tu

STOO KAZETEEE????

ekoraca ned 26.9.2010 13:16
slash.right kaže...

ja sam novi ovdje, pratim forum duze al sam tek sad se registrirao IMAM JEDNU SUPER IDEJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bilo bi cool da se na forum mogu staviti slike i da svi to mogu gledati i komentirati i stavljati neki status,da svatko ima svoj profil da bude BUG forum kao FACEBOOk....hocete li to sloziti?mozda bi i vise cura doslo tu

STOO KAZETEEE????

 vrati se ti lijepo na svoj facebook i komentiraj tamo slike i statuse..

Hambrle ned 26.9.2010 13:17

LoL, da da, ovo ce biti FaceBUG, da da, sta mislite da mozemo jos dodavati i prijatelje, chat napraviti, notifikejšnse, da se takmičimo ko će imati više frendova ili lajkova? Ma to bi bilo super, transformacija informatičkog foruma u društvenu mrežu... Pa u šta ovo ide Izlanuo se

Skizzy ned 26.9.2010 13:18

E na kojem katu zivis ako je više od 5 kreni dolje bržim putem i eto ti FACEBUG

 

A i ko još traži curu prek neta ja sam svoju upoznao u pravom životu a ne u ovom VIRTUALNOM

 

EVO zbog ovakvih tu ja bi počeo naplaćivat reganje na forum

Weky ned 26.9.2010 13:18
Hambrle kaže...

LoL, da da, ovo ce biti FaceBUG, da da, sta mislite da mozemo jos dodavati i prijatelje, chat napraviti, notifikejšnse, da se takmičimo ko će imati više frendova ili lajkova? Ma to bi bilo super, transformacija informatičkog foruma u društvenu mrežu... Pa u šta ovo ide Izlanuo se

  Ili da se natječemo tko ce navesti više braće i sestara u profilu.

Hambrle ned 26.9.2010 13:18
Weky kaže...
Hambrle kaže...

LoL, da da, ovo ce biti FaceBUG, da da, sta mislite da mozemo jos dodavati i prijatelje, chat napraviti, notifikejšnse, da se takmičimo ko će imati više frendova ili lajkova? Ma to bi bilo super, transformacija informatičkog foruma u društvenu mrežu... Pa u šta ovo ide Izlanuo se

  Ili da se natječemo tko ce navesti više braće i sestara u profilu.

e, e, pa da budemo kao cigani, po 100 braće i sestara...

Hambrle ned 26.9.2010 13:22
slash.right kaže...
tonihrvat kaže...

a šta mislite o tome da možemo staviti slike kompjutera na Moj PC.

to bi isto bilo dobro ali bolje svoje slike i da odmah svi budu prijetelji jedni drugima

a šta misliš da bude i mafia wars "igrica"? Pa da surađujemo zajedno ha? IznenađenIzlanuo se

F1-IVO ned 26.9.2010 13:23
slash.right kaže...

ja sam novi ovdje, pratim forum duze al sam tek sad se registrirao IMAM JEDNU SUPER IDEJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bilo bi cool da se na forum mogu staviti slike i da svi to mogu gledati i komentirati i stavljati neki status,da svatko ima svoj profil da bude BUG forum kao FACEBOOk....hocete li to sloziti?mozda bi i vise cura doslo tu

STOO KAZETEEE????

I zamisli još da se možemo ˝lajkat˝!Cool

 

Odoh gledat farbu kako se suši...