Ideje, sugestije, prijava problema i pomoć u vezi Foruma

Bug u Operi - privatna poruka /popravljeno

DamageHigh ned 6.6.2010 20:55

Mislim da je svima koji koriste Operu, poznato ono: "Nažalost, zbog buga koji se pojavio u Operi 9.6 nije moguće korištenje većeg prozora za unos teksta." prilikom pisanja privatne poruke. Ja koristim Operu 10.53 i Domagoj, unos teksta u velikom prozoru u Operi radi! Tako da, Domagoj, možeš vratiti vel'ki prozor, jer sve funkcionira. Dokaz možete vidjeti u slici ispod. Također isprobano je i samo slanje/primanje i sve radi. Evo kako sam ja to saznao i kako svi koji koristite Operu možete imati veliki prozor za unos teksta privatne poruke, barem dok Domagoj ne reagira (ako uopće hoće).

Promijenite User Agent Opere u user agent firefox-a. To možete napraviti ovako:

  1. Dok ste u Operi pritisnite F12
  2. Edit site preferences
  3. Kartica "Network"
  4. Pod "Browser identification" stavite "Mask as Firefox".
  5. OK 

 

mind_challenge pon 7.6.2010 21:47

radi, puno hvala, admini sredite to, imam samo jos jedan problem u operi mini, to je kad recimo lista aktivnih tema se i na m.bug.hr automatski refresha, kada kliknem na neku temu otvori mi onu koja je sad na tom mjestu, a ne onu koja pise, to mi smeta, ako mozete sredite to

deadman pon 7.6.2010 21:54
mind_challenge kaže...
radi, puno hvala, admini sredite to, imam samo jos jedan problem u operi mini, to je kad recimo lista aktivnih tema se i na m.bug.hr automatski refresha, kada kliknem na neku temu otvori mi onu koja je sad na tom mjestu, a ne onu koja pise, to mi smeta, ako mozete sredite to

 Meni također, ono kliknem na neku temu, a otvori mi se neka deseta. Mršti se