Huawei

Huawei Mate 60 Pro

ajimerej sri 30.8.2023 01:24

Mate 50 pro mi je ljepši.

Koristim mate 20 pro, zadnji mate koji je imao google.
Sad već skoro četiri godine star, baterija original još uvijek zmaj, punjač 40W (mnogi novi mobiteli još uvijek nemaju brže punjenje), naravno i bežično ima, kamera još uvijek bolja od prosjeka.

Nakon skoro četiri godine korištenja noćas otkrijem novi trik, mobitel kad se puni zagrije se normalno cijeli kao i svi mobiteli , ali kad ga držiš u ruci dok se puni, mobitel to nekako prepozna i grije se samo prednja strana (možda tako rade svi androidi, to ne znam).

Koliko je huawei napredan da stvarno će mi faliti, ako Ameri ne vrate google na huawei mobitele... Sjećam se da je na ljestvici išao ka tome da bude najprodavaniji, bio je pandan sa iPhone i Samsungom na ljestvici. I onda mu zabrane Google usluge.

Već godinama imam samo huawei mob., prvi honor 8, pa mate10 pro, sad 20.
I ne znam što ću kad ovaj zastari. Probao sam ostale marke, ali softver od huawei nezamjenjiv, iPhone (ograničen Software, oštri bridovi pa žulja u ruci), Samsung (dobar, ima nekih bedastoća u OSu), ostali Kinezi žaomi i ostali (žalost od OS ali popravljaju se hardverski).
Honorov magicOS još uvijek izvrstan ali već su izbacili neke meni bitne stvari i odaljavaju se od huaweija.