Tonchek pon 16.10.2017 18:47

Moram reć da sam razočaran zbog rezolucije na pro modelu, sve ostalo super i sviđa mi se. Dvoumim se izneđu mate 10 pro ili lg v30 i mislim da će odluka past na v30 samo zbog ekrana. Jedina mana v30 je prednja kamera ali to mi nije big deal kao ekran 

MasterOfDisaster pon 16.10.2017 22:04

E moj Bug, danas bilo predstavljanje Mate 10, a na Bug Online nikakove vijesti niti ičega.

A kada izađe novi Samsung ili iPhone ima se live prijenos uz vijest, a kada je Huawei nema ni običnog teksta kamo li pišljivog prijenosa.

Pa tko je Huawei - ono pa samo 3. svijetski proizvođač mobitela u svijetu, e al nije Samsung, a bome nije ni Apple, pa čemu onda neka vijest ili ti prijenos predstavljanja Mate 10.

Shame on you Bug!!!!!

ATJLučko uto 17.10.2017 14:30
robogo kaže...
V30 i nema tako dobar ekran, izgleda. Pogledaj recenziju na The Verge.

Ja bih kazao neka pogleda kod Erice "The nerd", pa neka usporedi videe na YT-u?! 

Uvjeren sam da se je potkrao jedan faličan primjerak, ništa više niti manje! 

Utvaram si pak, da će vrlo uskoro biti i njihove usporedbe, pa će se sve moći vidjeti u detalje! 

 

Da se mene pita, i opet i samo "Porsche Design", imam dojam da je to makar Cijenom ohohohooo skup, ostalim među prva tri na svijetu! 

Pokušajte pogoditi koja su moja prva tri na svijetu ?! 

Crucifixion uto 17.10.2017 14:32
ATJLučko kaže...
robogo kaže...
V30 i nema tako dobar ekran, izgleda. Pogledaj recenziju na The Verge.

Ja bih kazao neka pogleda kod Erice "The nerd", pa neka usporedi videe na YT-u?! 

Uvjeren sam da se je potkrao jedan faličan primjerak, ništa više niti manje! 

Utvaram si pak, da će vrlo uskoro biti i njihove usporedbe, pa će se sve moći vidjeti u detalje! 

 

Da se mene pita, i opet i samo "Porsche Design", imam dojam da je to makar Cijenom ohohohooo skup, ostalim među prva tri na svijetu! 

Pokušajte pogoditi koja su moja prva tri na svijetu ?! 

 Ne bih nikad rekao iphone 8 plus i iphone X C(:

ATJLučko uto 17.10.2017 15:37

Kolega Crucifixion, pogodili ste prvog 

 

U svakom slučaju, po specifikacijama i design-u su mi Apple iPhone 8 Plus, Huawei Mate 10 Porsche Design i LG V30! 

Utvaram si da će tek pravi "Booooooooom" biti iduće godine, kada će Apple staviti na sve mobitele POLED/OLED zaslone i na sve gadgete FaceID, e tek tada očekujem pravu navalu obećavajućih  gadgeta, prije svega Huawei-a i SONY-a, s tom razlikom što je Huawei već relativno daleko otišao sa 2 : 1 dizajnom ekrana, SONY se tu tek treba dokazati i pokazati! 

TTTT čet 26.10.2017 12:57
MasterOfDisaster kaže...

E moj Bug, danas bilo predstavljanje Mate 10, a na Bug Online nikakove vijesti niti ičega.

A kada izađe novi Samsung ili iPhone ima se live prijenos uz vijest, a kada je Huawei nema ni običnog teksta kamo li pišljivog prijenosa.

Pa tko je Huawei - ono pa samo 3. svijetski proizvođač mobitela u svijetu, e al nije Samsung, a bome nije ni Apple, pa čemu onda neka vijest ili ti prijenos predstavljanja Mate 10.

Shame on you Bug!!!!!

 

Po zadnjim podacima drugi, vidjet cemo na kraju godine posto je apple tek nedavno predstavio ip8 i x.

MasterOfDisaster pon 13.11.2017 22:26
lizard_ago kaže...

Ovo je cijena koja se nudi i u ostalim državama EU ... dakle cjena kad se pretvoti iz eura u kune je po toj cjeni (mada rijetke su situacije kad cjene kao u EU) svakako sve pohvale Elipsu za ovakav potez.

Da cijena je identična onim vani tj. 800€ + kamera + 2 godine jamstva na ekran - za svaku pohvalu - kod drugih ovogodišnjih flagshipa S8 i S8+, HTC U11, iPhone 8 ili iPhone X je samo zamjena ekrana minimum 2.000 kn.

 

Da sad uzimam mob to bi definitivno bio Mate 10 Pro.

MasterOfDisaster uto 14.11.2017 07:57
zuper kaže...
Opet je to malo too much 6k kn... Evo sad za koji dan ide OnePlus 5T sa identičnim ekranom i još će imati 3,5mm jack, a u najjačoj izvedbi 8/128 GB će koštati 4000kn

Naravno to ne možeš kupiti u RH, znači za najskuplju verziju OP 5T govori se da će biti 600$ + PDV (25%) pa ti izračunaj (1.000 kn će biti jeftiniji) koliko će biti jeftiniji od Mate 10 Pro. Za razliku od 1.000 kn uvijek bi uzeo mate 10 Pro nego OP 5T.

dalja46 uto 14.11.2017 08:11

Kakav pdv? 

Govori se da budi cijene op5t 499€ za 6/64 i 599€ za 8/128.

I to bude finalna cijena kad ide iz Eu. 

Ima ljudi kojima treba i dual sim mob, spadam u tu skupinu. Sad neznam ako huawei ima dual sim ali op5t ga bude imao sigurno. Isto čekam op5t kao ozebli sunce... 

MasterOfDisaster uto 14.11.2017 08:43
dalja46 kaže...

Kakav pdv? 

Govori se da budi cijene op5t 499€ za 6/64 i 599€ za 8/128.

I to bude finalna cijena kad ide iz Eu. 

Ima ljudi kojima treba i dual sim mob, spadam u tu skupinu. Sad neznam ako huawei ima dual sim ali op5t ga bude imao sigurno. Isto čekam op5t kao ozebli sunce... 

Mate 10 Pro ima dual sim, sad treba vidjeti da li će ta verzija doći na naše tržište.

A za cijenu živi bili pa vidjeli.

robogo uto 14.11.2017 09:29
MasterOfDisaster kaže...
dalja46 kaže...

Kakav pdv? 

Govori se da budi cijene op5t 499€ za 6/64 i 599€ za 8/128.

I to bude finalna cijena kad ide iz Eu. 

Ima ljudi kojima treba i dual sim mob, spadam u tu skupinu. Sad neznam ako huawei ima dual sim ali op5t ga bude imao sigurno. Isto čekam op5t kao ozebli sunce... 

Mate 10 Pro ima dual sim, sad treba vidjeti da li će ta verzija doći na naše tržište.

A za cijenu živi bili pa vidjeli.

Oba telefona (i 10 i 10 Pro) imaju  dual SIM varijante, s iznimkom što 10 ima hibridni SIM utor (2 SIM ili 1 SIM + 1 micro SD). Ako je sudeći po prethodnim modelima, nama će doći L29 koji je dual SIM.

mp3david sub 18.11.2017 02:15

Moram priznati da me cak cijena na bonove u tele2 i iznenadila.
Naravno da je cijena preskupa, 6milja nije malo, ali je cijena manja od Galaxya S8 plus.
Mob je brutala, sad samo vrijedi cekati nize cijene na oglasu.

MasterOfDisaster pon 20.11.2017 11:42
robee1 kaže...

Huawei Mate 10 Pro nema microSD? Nikako ne mogu skuziti zasto nas hebu sa izbacivanjem microSD na nekim dobrim modelima dok neko doslovno cajna smeche ima opciju kartice?!

Ok, stvarno je šteta da nema SD karticu, ali ti hoćeš reći da ti nije dosta 128GB interne memorije?????