Huawei

Huawei Honor View 20

GrimReaperKC ned 13.1.2019 19:55

Huawei Honor View 20

 

Recenzija

 

 

Šta mislite o ovom mobitelu?

 

Po meni odličan, vjerujem da će biti moj iduci mob.

 

Plusevi po meni:

Flagship CPU/GPU, Nema notch(rupica mi je super rješenje), 6/8gb rama, cool efekt na poleđini (V), nova sony kamera, brza pohrana, 4000mah baterija, usb c 3.1, really fast charge, jako brzi fingerprint senzor i face unlock, cijena, 3.5mm jack

 

Minusi: nema amoled, nema stereo zvučnike, nema utor za sd karticu, nije vodootporan

 

Realno za te novce minusi su logicni, iako meni osobno ni jedna stavka ne smeta.

GrimReaperKC ned 13.1.2019 21:52

na 1 recenziji sam vidio taj bleed, izgleda koma, al na ostalima nisam primijetio. moguce da je taj primjerak tj taj ekran bas bio loš.

 

vidjet cemo kad dođe global model i izadju prve recenzije.

 

što se tiće oisa, kod testiranja kamera (pogledao sam nekoliko hands on i reviewa na youtube) nisam zamijetio da tilta i da je loše. zgleda mi čist ok, osobno ne snimam puno pa me ne smeta. navodno AI radi digitalnu stabilizaciju i funkcionira solidno.

amoled, jbg, mislim da bi dosta digao cijenu. zadnja 3 mobitela su mi amoled, i rekel sam da nikad nebi presel na LCD. ali sam promijenio misljenje, svi koji su ga imali u ruci vele da je najbolji lcd koji su vidjeli.

R36 pon 14.1.2019 11:28
GrimReaperKC kaže...

na 1 recenziji sam vidio taj bleed, izgleda koma, al na ostalima nisam primijetio. moguce da je taj primjerak tj taj ekran bas bio loš.

 

vidjet cemo kad dođe global model i izadju prve recenzije.

 

što se tiće oisa, kod testiranja kamera (pogledao sam nekoliko hands on i reviewa na youtube) nisam zamijetio da tilta i da je loše. zgleda mi čist ok, osobno ne snimam puno pa me ne smeta. navodno AI radi digitalnu stabilizaciju i funkcionira solidno.

amoled, jbg, mislim da bi dosta digao cijenu. zadnja 3 mobitela su mi amoled, i rekel sam da nikad nebi presel na LCD. ali sam promijenio misljenje, svi koji su ga imali u ruci vele da je najbolji lcd koji su vidjeli.

 Iz iskustva s M20P EIS radi loš posao. V20 Video snimanje u nočnim uvijetima neupotrebljivo - vidio na recenzijama.

GrimReaperKC sri 23.1.2019 10:43

predstavljen jučer u Europi i kreće prodaja.

 

Mob hr članak o predstavljanju

 

mob.hr navodi cijene 4800 za 6/128 i 5400kn za 8/256gb model

 

Amazon je izasao sa cijenom cca 4200kn za 6/128 model i cca 4900kn za 8/256 model

 

Malo su paprene cijene,al ako je suditi po honor 10 cijene bi brzo mogle pasti.

 

Nadam se da ce biti i 8/128 varijante po povoljnijoj cijeni u Europi.