Grafički programi

Crtanje strujnih krugova i shema

fiif pet 13.11.2009 00:25

Trebam jedan program za crtanje strujnih krugova i shema.. Ne treba mi nesto extra samo treba biti u mogucnosti nositi se s otporima, i voltmetar, ampermetar... I tako dalje... dakle ne nesto profi nego nesto basic... imal' 'ko prijedloga?

dax_22 pet 13.11.2009 00:31
fiif kaže...

Trebam jedan program za crtanje strujnih krugova i shema.. Ne treba mi nesto extra samo treba biti u mogucnosti nositi se s otporima, i voltmetar, ampermetar... I tako dalje... dakle ne nesto profi nego nesto basic... imal' 'ko prijedloga?

Electronics workbench. 

thuglife pet 13.11.2009 00:32
fiif kaže...

Trebam jedan program za crtanje strujnih krugova i shema.. Ne treba mi nesto extra samo treba biti u mogucnosti nositi se s otporima, i voltmetar, ampermetar... I tako dalje... dakle ne nesto profi nego nesto basic... imal' 'ko prijedloga?

Mi na osnovama koristimo neki Crocodile technology, i mogu reći da je jako dobar i kvalitetan, svakako probaj.

Batista sri 17.2.2010 19:25

Kada sam ja isao u skolu isto smo koristi EWB. Bilo je problema s njim jer ampermetri nisu u nekim slucajevima pokazivali tocnu vrijednost... Sad neznam kako je s novijom verzijom. Hvala svima, probat cu.

dncrmt sri 17.2.2010 19:52

Do sada nisam imao problema sa EWB-om.Ne samo da je dobar za crtanje jednostavnih složenih krugova,nego mi i pomaže kad trebam nešto provjeriti ili eksperimentalno ispitati za digitalnu i analognu elektroniku(multivibratori,tr.sklopke,pojačala,ostali dig.sklopovi)...