Envy pet 12.11.2021 17:20

Otvaram ovu temu kao što naslov kaže RTX 4000 serija kao sledeća inkranacija.

Nemojte puno pisati, kad će, koliko će struje izdati ili nešto slično. Sve ćemo na vrijeme dobiti.

Ali ovaj naslov mi se sviđa:
Next-gen Nvidia RTX 4000 GPUs could be twice as fast – and power-hungry – as RTX 3000. Izvor: Ovdje.

Zanimljivo: Lovelace bi mogla biti generacijski skok slična onom napravljenom od Maxwella do Pascala [što je, ako ste zaboravili, bio veliki stari skok u korist bržeg broja sličica u sekundi].

Promster pet 12.11.2021 17:27
Envy kaže...

Otvaram ovu temu kao što naslov kaže RTX 4000 serija kao sledeća inkranacija.

Nemojte puno pisati, kad će, koliko će struje izdati ili nešto slično. Sve ćemo na vrijeme dobiti.

Ali ovaj naslov mi se sviđa:
Next-gen Nvidia RTX 4000 GPUs could be twice as fast – and power-hungry – as RTX 3000. Izvor: Ovdje.

Zanimljivo: Lovelace bi mogla biti generacijski skok slična onom napravljenom od Maxwella do Pascala [što je, ako ste zaboravili, bio veliki stari skok u korist bržeg broja sličica u sekundi].

Preteklo te.

 

Čudi me da ti nisi vidio temu.

Envy pet 12.11.2021 17:38
Promster kaže...
Envy kaže...

Otvaram ovu temu kao što naslov kaže RTX 4000 serija kao sledeća inkranacija.

Nemojte puno pisati, kad će, koliko će struje izdati ili nešto slično. Sve ćemo na vrijeme dobiti.

Ali ovaj naslov mi se sviđa:
Next-gen Nvidia RTX 4000 GPUs could be twice as fast – and power-hungry – as RTX 3000. Izvor: Ovdje.

Zanimljivo: Lovelace bi mogla biti generacijski skok slična onom napravljenom od Maxwella do Pascala [što je, ako ste zaboravili, bio veliki stari skok u korist bržeg broja sličica u sekundi].

Preteklo te.

 

Čudi me da ti nisi vidio temu.

Radim buraz pa nemam puno vremana, neka administratori odluče koju će temu zadržati, jer tamo je puno glasina [bespotrebnih] počelo.

Jer ono što smo zakljuklačili jeste jedno i sigurno: nema potreba za rzmmorsima i sličnim dok proizvod ne dođe na preslužbeno i službeno testiranje.

Admini ispričajte me, jer nisam vidio da će mi neka tema gore kada sam pisao ponuditi nešto kao "Lovelace", a gledao sam to.