Grafičke kartice

ATI Catalyst 9.2 izašao

Hyperion pet 20.2.2009 20:36

na kraju instalacije mi javi da display driveri nisu instalirani ,ali je ostalo uspjesno instalirano...



Vjerovatno zbog sedmice, jer na njih stavljam drivere za vistu zbog toga sto nema za sedmicu drivera(ima ali 8.12 su mi prestari..)ž

 

Probat cu sa drive cleanerom ocistit pa onda instalirat.

ManchesterUTD pet 20.2.2009 20:42
Hyperion kaže...

na kraju instalacije mi javi da display driveri nisu instalirani ,ali je ostalo uspjesno instalirano...



Vjerovatno zbog sedmice, jer na njih stavljam drivere za vistu zbog toga sto nema za sedmicu drivera(ima ali 8.12 su mi prestari..)ž

 

Probat cu sa drive cleanerom ocistit pa onda instalirat.

 Koliko si stavki deinstalirao iz ADDREMOVE Programs, moras 3 i poslije svake resetovat, i nema problema, netrebaju ti nikakvi programi.
kris_marko pet 20.2.2009 20:59
Hyperion kaže...

na kraju instalacije mi javi da display driveri nisu instalirani ,ali je ostalo uspjesno instalirano...



Vjerovatno zbog sedmice, jer na njih stavljam drivere za vistu zbog toga sto nema za sedmicu drivera(ima ali 8.12 su mi prestari..)ž

 

Probat cu sa drive cleanerom ocistit pa onda instalirat.

 nema hyperion-a nesto je zeknuo hh, evo idem i ja skinuti da i ja budem u toku
Hyperion pet 20.2.2009 21:10

Sve pokusao i nece i nece!Plač

 

Sve sam deinstalirao pa probao instalirat -> neće

sve deinstalirao opet i pobrisao ostatke sa drive cleanerom pa pokusao instalirat -> neće

 

Pokusao sam samo display drivere i neće.

 

Pise mi cannot detect graphics driver LOL...

 

Idem ja xp instalirat i mozda stavim u dual boot sa vistom da iskušam tih 20% boljih performansi u crysis dx10...