Grafičke kartice

Asus AMD Radeon 6990 4GB GDDR5 stigla u LInks

microman sub 26.3.2011 18:36
Bugofil kaže...

sad još samo fali netko da uleti s pitanjem; "hoće li moć ta grafička pokrenuti crysis 2 na max" {#}

Otprdio je Crysis2 za benchanje. Ja sa GTX560ti na 950MHz igram na fullHD rezi sa Hardcore postavkama i 4xMSAA, 16xAF i šta je najvažnije u 3D Vision modu.

FPS mi ne pada ispod 35FPS-a no najgora stvar je što sa 3D igranjem one loše texture su još primjetljivije. BLJAK.

ATiGamer sub 26.3.2011 19:32
microman kaže...

Otprdio je Crysis2 za benchanje. Ja sa GTX560ti na 950MHz igram na fullHD rezi sa Hardcore postavkama i 4xMSAA, 16xAF i šta je najvažnije u 3D Vision modu.

FPS mi ne pada ispod 35FPS-a no najgora stvar je što sa 3D igranjem one loše texture su još primjetljivije. BLJAK.

Pretjeruješ. Grafika nije na razini originala no to ne znači da je treba blatit u svakoj temi jer Crysis(1) još i dan danas uz Metro pruža najbolju grafiku. Crysis 2 izgleda jako lijepo na dodatno poštelanim postavkama i isključenim blurom tako da tu nema mjesta žalopojkama.

 

Jasno da su mnogi očekivali tehnološki boom i vizualno najkvalitetniju igru današnjice u DX11 apiju ali ipak je tu sve prisutni konzolitis. Koliko god Crytek zasrao najavljujući DX11 i razne điđe, opet imamo igru s IMO odličnim gameplayom te vrlo lijepom grafikom.