Zuja uto 24.11.2009 19:11

Pregorila mi je 4890 a imam jednu 9600 uvijek u rezervi i neznam koju da sad odaberem.dali da kupim opet 4890 ili rade jos jednu 9600. predopostavljam da bi sli bio jaci od singl gpua.pomoc! (krivi post prije sry)

mtopol uto 24.11.2009 19:34
Zuja kaže...

Overclocking -.-

a kako ce prodavac znat dal si ti OC-o grafički ili ne, ako imaš sve one naljepnice na grafičkoj koje služa kao zaštita da nerastavljaš grafičku i ako imaš garanciju i račun, ljepo je zamjeni.

the economist uto 24.11.2009 20:23
mtopol kaže...
Zuja kaže...

Overclocking -.-

a kako ce prodavac znat dal si ti OC-o grafički ili ne, ako imaš sve one naljepnice na grafičkoj koje služa kao zaštita da nerastavljaš grafičku i ako imaš garanciju i račun, ljepo je zamjeni.

dobro kažeš, moj prijatelj je u vemilu dobio novu grafu koju je skurio sa klokanjem, i tamo nisu dokučili zašto je pregorila i dali mu novu...

možda se i tebi posreći, ali opet ovisi ggdje si je kupio...

Hyperion uto 24.11.2009 21:10
the economist kaže...
mtopol kaže...
Zuja kaže...

Overclocking -.-

a kako ce prodavac znat dal si ti OC-o grafički ili ne, ako imaš sve one naljepnice na grafičkoj koje služa kao zaštita da nerastavljaš grafičku i ako imaš garanciju i račun, ljepo je zamjeni.

dobro kažeš, moj prijatelj je u vemilu dobio novu grafu koju je skurio sa klokanjem, i tamo nisu dokučili zašto je pregorila i dali mu novu...

možda se i tebi posreći, ali opet ovisi ggdje si je kupio...

Pa kaže samo da je igrao crysis i da odjednom se zacrnio ekran i pisalo je no signal. Reset i cmos nerješavaju stvar.

 

THE END

 

1-2tj kasnije:

 

Dobar dan zovemo vas iz xyz, xyz pri telefonu. Zamijenili smo vam grafičku možete doći po nju već danas. BOK

 

Riknula matična 2(stara riknula-> servis -> nova -> riknula -> servis->nova) puta u tjedan dana mojom krivnjom i oba puta je zamijenili.

 

 

Nemogu vjerovat da si mislio kupit još jednu, hahaha

P4k1 ned 6.12.2009 15:10

Ako je pod garancijom neka ti je zamjene. A ako hočeš kupovat kupi 4890 ili ako ti je bitna podrška za dx11 5850 ili koristi tu 9600 šta imaš i strpi se koji misec da malo padnu cijene pa uzmi 5870.