Dodi NAPALMIKUS uto 18.5.2010 12:47

Evo nek bude i topic o najboljoj seriji o automobilima.

Tri srednjovječna lika ( Clarkson, May, Hammond ) "trabunjaju" o automobilima i fenomenalno se zabavljaju.

Došli smo do 14 sezone (ne računajući one "stare" iz devedesetih i prije) i ja jedva čekam da počne 15. sezona. Navodno emitiranje počinje u 6 mjesecu, dolazi smjena relativno jeftinog auta (ovo im bude treći) te brdo dobre zahebancije.

DrNasty čet 2.9.2010 09:30

Evo, konačno je otkriven identitet Stiga, nakon što je BBC bezuspješno pokušavao sakriti identitet proteklih mjeseci.

LINK

 

Gdje će show nakon ovog, čitao sam glasine i prije da razmišljaju o ukidanju? Da li će naći novog Stiga (imaju politiku da otpuštaju vozača kad se dozna identitet)?

Kako će to utjecati na poznati Lap board (da li će auto biti brži zbog auta samog ili drugog vozača)?

Mišljenja?

speedy56 sub 28.1.2012 21:57
VAPOR-X kaže...

Ako misliš na 18 sezonu postoji tek ona epizoda s putovanjem u indiju.(Ima vjerojatno na TPB-u)

Nove se očekuju od sutra.

Da vidio sam ju tamo, ali nigdje nemogu naći titlove...

 

EDIT: Evo, nabavio sam India special, ali nema titlova na hrvatskom nigdje. Ako je netko našao, molim link.

speedy56 ned 29.1.2012 12:32
VAPOR-X kaže...

Evo tu ako ti ne smeta srpski. Nema još na Hrvatskom.

Hvala brate! Ono što na srpskom neću skužit valjda ću sam na engleskom.

Još samo MKV trebam konvertirati u AVI da ljepo mogu gledati na PS3.

Kada dođu hrvatski tilovi ću si ljepo napraviti AVCHD disk.

athlon64 sri 30.5.2012 18:57
Regular John 19 kaže...
athlon64 kaže...

Ima li kakvih novosti? Išta novoga izašlo nakon 18-te sezone? Kad se ocekuje 19-ta?

Koliko sam čitao po internetu, 19. sezona dolazi tek 2013., zbog Eura i olimpijskih igara.

fuck >.<,a jesu najavljivali koji special u međuvremenu? 

Runiks sub 2.6.2012 21:24

Da li je itko pronasao titlove za 18 sezonu nakon 4 epizode, jer sam pretrazivao po Titlovi.com i Podnapisi i nemogu nigdje pronaci prijevode za preostale epizode.

speedy56 pon 8.10.2012 19:16
RePlaY kaže...

Zna li ko di ima titslova za 18. sezonu? Naša sam samo jedan bosanski za 1 epizodu.

Edit: Naša san, netreba.

Imaš i za 6. i 7. epizodu, ako da, daš link?

Ja imam sve do 5. epizode.