Jarvan pon 20.1.2020 12:53

Neke likove nemožeš mijenjati.

Idris mi je među dražim glumcima, ali vidjet kao gao James Bonda bi bilo svetogrđe, isto kao da rade remake Harry krokera i stave crnu Hermionu kao što su napravili u predstavi, pa da je neznam kak dobra glumica, to jednostavno nije zdravo.

Neke stvari se nemogu mijenjati, a da nije pogoršanje.

Često scenaristi i pisci prave likove prema predlošku stvarnog glumca ili lika, i često se nemogu neke boje/rase uklopiti. To je tak, jbg.

Koliko god volio Freemana, nemože biti Gandalf, kao što Jackman nemože glumiti Obamu.

bloodborne čet 2.4.2020 18:40

Zavrsio danas sa gledanjem Witchera.

Serija je ostavila dojam kao da su veci dio buđeta potrosili na angaziranje henry cavilla i onda vise nisu imali para za samu seriju.

Na neke trenutke ostavlja dojam kao da se radi o nekoj low budget pizdariji koju je snimila grupa fanova.

Mijenjanje vremenskih perioda di se ajmo reci prica poklapa, ali di po par puta u samoj epizodi ne znam da li se radnja odvija prije rata, nakon, usred. Di je ta mala, da li mu je kcer, da li nije, kak je on otac, zasto je on otac, pa kasnije "shvatis". Pa ono spasavanje/"ubijanje" zmaja.

Bas ono ne znam. Serija mi je na 6/10 i nije me privukla da zeljno iscekam drugu sezonu kad god da izade zbog trenutne situacije u svijetu.

Čitatelj pet 3.4.2020 08:05

Procitaj knjige. Serija je onako, dobra fanovima, a u isto vrijeme losa fanovima.

Kazu da su je radili po knjigama, a puno su mijenjali, a u isto vrijeme se vidi da su puno pokupili od igara...

Tako da, laze selo lazu ljudi.

Procitat knjige, odigrat prvog Witchera (najbolji, drzi se stvarno knjiga i nastavlja se tamo gdje zavrsava zadnja knjiga,

jedina igra u kojoj zaista mozes biti pravi Witcher - 100% neutralan citavo vrijeme, ujedino i najtezi prohod), nakon

toga i druga dva nastavka, i tek onda ces shvatiti koliko je Heart of Stone zapravo ekspanzija koja je poklon

svim obozavatelja W1 - atmosfera, glazba, totalno W1 vibe!

I nakon toga pogledaj ponovno seriju, jer si tad upucen i sve scene ce ti imati smisla, a i mnoge scene

ce ti pruziti reakciju "e to se nije tako dogodilo", ili "kako je moguce da su oni u krvnom rodu, ove dvije arijevska rasa a ona kmica?".