x18x05x uto 28.6.2016 19:28

Uskoro (na jesen) kreće nova Amazonova serija o autima i svima voljeni voditelji

Clarkson, Hammond i James May

 

.............................................

Show se zove THE GRAND TOUR ili skraćeno GT.

 

Evo i da ovdje otvorimo temu kao što je bila TopGear.

Nadam se da će biti zanimljivi kao u bivšem showu.

 

Ako se sjećate da su nam ostali dužni pokazat koji je bolji auto od super automobila.

 

What stunts will they do?

 

Clarkson, Hammond and May have been spotted filming all around the world.

They were seen lowering car parts into the sea in Barbados, while they have also visited

the Algarve International Circuit in Portimao to race three of the world's most expensive supercars: the Ferrari LaFerrari, the McLaren P1 and the Porsche 918 Spyder.

 

The Grand Tour na TwitterFacebook, AmazonYouTubeInstagram

 

I krenulo je, 18.11.2016

x18x05x uto 28.6.2016 21:52
Hornet_93 kaže...

mislim da sam gledao kod chris harrisa na yt kanalu taj sraz 3 hibridna super auta, ali nije visokobuđetna produkcija

 Ja nisam ni pokušavao to tražit. Čekam njih tri, sigurno će biti zanimljivo.

Henryj pet 7.10.2016 22:52

Ja sam eksli sretan sto cu imat dva visokobudgetna autoshowa za pratit. Ove idiotske fanboy usporedbe i kmecanje kako Top Gear vise nije to jer su otisli May, Hammond i Clarkson ocito nisu svjesni da je Top Gear u drugacijem formatu postoja desetljecima prije njih. 

 

S jedne strane ce sad bit mrvu ozbiljniji Top Gear koji ce sad kad je sugavi Evans potjeran bit jos bolji jer ce Reid, Harris i LeBlanc dobit vise prostora, a s druge strane ce ovaj trojac imat zabavni show za pustit mozak na pasu.

Cini mi se da ce The Grand Tour bit slican nekadasnjim specijalima Top Geara, putovanje kroz zemlju i challengei, pozdravljam takav format. Anyways jedna cekam i GT i novu sezonu TG.

x18x05x pet 18.11.2016 14:15

Pogledao je, haha. Bit će svega sa njima.

Napokon su testirali sva tri super auta MP1, P918 i LaFerrari.

Staza je zanimljiva i ima smiješne nazive, zove se 'Eboladrome'.

 

Jedva čekam drugu epizodu.

dad0r pet 18.11.2016 16:58
x18x05x kaže...

Pogledao je, haha. Bit će svega sa njima.

Napokon su testirali sva tri super auta MP1, P918 i LaFerrari.

Staza je zanimljiva i ima smiješne nazive, zove se 'Eboladrome'.

 

Jedva čekam drugu epizodu.

 

Odlični su bili meni osobno čak i bolje od ocekivanog ali ime staze Eboladrome na to sam se nasmijal do suza 

Hornet_93 pet 25.11.2016 23:02

ova 2 epizoda je užas. 10 miunta aston martina i 40 one bljuzge gdje recikliraju scene na foru filma edge of tomorrow.

dosadno i nezanimljivo. vidi se da su pod utjecajem amerikanaca, a to mi se ne sviđa.

 

nadam se da će se pokušati vratiti na stari format showa i pod hitno zamjeniti onog lika koji im vozi aute na stazi.

x18x05x pet 25.11.2016 23:25
Hornet_93 kaže...

ova 2 epizoda je užas. 10 miunta aston martina i 40 one bljuzge gdje recikliraju scene na foru filma edge of tomorrow.

dosadno i nezanimljivo. vidi se da su pod utjecajem amerikanaca, a to mi se ne sviđa.

 

nadam se da će se pokušati vratiti na stari format showa i pod hitno zamjeniti onog lika koji im vozi aute na stazi.

 Slažem se, barem 40% lošija epizoda od prve.

lukica123 sub 26.11.2016 03:39

Smeće, gdje su uopce auti u drugoj epizodi? Gledanje njih tri u camo odijelima vecinu epizode nema nikakvog smisla, ako je rijec o iole nekakvoj emisiji o autima. Shvacam da je to americko, zadnju rijec u produkciji imaju amerikanci, shvacam i da je dosta toga vjerojatno copyrightano od strane bbc-a, al ova druga epizoda je negledljiva.

Nisam bio hypan prije dolaska grand toura, nisam imao neka ocekivanja, ali nisam bio niti spreman na ovo. Vjerojatno ce se u iducim epizodama malo popravit.

Lovac ned 11.12.2016 22:23

2. epizoda je bila srećom iznimka. Ostale su fenomenalne, a 4. me u par navrata nasmijala do suza :D Bolje nego zadnjih par sezona u TopGear-u, jedino ne mogo prožvakati amera na test stazi. Ali i on me nasmijao dok je rekao da su turbine na motoru božji način da nam veli kako treba više cilindara ^^

x18x05x pet 8.12.2017 22:23

Sad počeo, napišem dojmove.

 

Pogledao. Super zanimljivo. Izbacili su ono ubijanje zvijezda i onog krejzi Amerikanca. 

Rimac auto je brutalan, svi ovi moderni auti mu nisu ni do koljena :).