Malarkey pon 14.4.2008 16:13

Evo, kakav je vama film(tj. filmovi)? Meni osobno nešto najbolje ikad snimljeno...

I BTW

Nešto se pričalo da se snima novi film....pa ako je netko pratio to može nam malo objasnit. I datum izlazka i detalje o filmu ako je nešto rečeno...
E da, i o novim igrama koje će izaće ili koje su u razvoju... =)
Hvala :)


PC: QX9650 4 GHz // XFX nForce 790i // 9800 GX2 Quad SLI // PSU CM 1000W // CM Stacker 832 // 4 GB Ballistix Tracer 1066 MHz // 2x HDD Seagate 32 mb chache, 500 GB //
r420r pon 14.4.2008 16:33

Super filmovi... imam ih sve doma na DVD-u. najbolje su mi 2. i 3. epizoda. 2. ona borba u areni, a u 3. ono na samom pocetku... pre***eno! Viče inace sve epizode imaju super pricu... i ja sam isto nesta cuo da ce snimat, samo se nadam da ce bit nastavci... bilo bi glupo kad bi napravili remake postojecih epizoda, a imaju fakat imaju o cemu snimat!

Malarkey pon 14.4.2008 16:40

Da. Negdje sam pročito da će svake godine izlazit jedan nastavak ponovno, samo 3D tak da će bit uživancija ić to pogledat po dvadeseti put u kino :D:D


PC: QX9650 4 GHz // XFX nForce 790i // 9800 GX2 Quad SLI // PSU CM 1000W // CM Stacker 832 // 4 GB Ballistix Tracer 1066 MHz // 2x HDD Seagate 32 mb chache, 500 GB //
HarryPlopper pon 14.4.2008 20:13

Svi Star Wars filmovi su prezakon, ali mi je prva trilogija draza. Imam svih 6 filmova na dvd-u i u 720p rezoluciji. A i star wars igre nisu lose pogotvo KOTOR 1 i 2. A ovo o novom filmu to jos nisam cuo jer kolko se sjecam Lucas je reko da nece cijeli zivot snimati Star Wars flmove a i sad se bavi snimanjem Indiana Jones.

Paolo2612 pon 14.4.2008 20:28
Malarkey kaže...

Nešto se pričalo da se snima novi film....pa ako je netko pratio to može nam malo objasnit. I datum izlazka i detalje o filmu ako je nešto rečeno...
E da, i o novim igrama koje će izaće ili koje su u razvoju... =)


George Lucas je rekao da razmišlja o novom filmu koji će biti smješten između 3 i 4 nastavka zbog prevelike vremenske rupe. Radnja je o stanju u galaksiji u vrijeme Lukeovog i Leiog odrastanja, i samo njihovo odrastanje.

 Odlični filmovi ali me 3 nastavak malo razočarao: mislio sam da će biti neki puno opakiji zaplet i situacije, ali ni ovo nije loše

 

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
Malarkey uto 15.4.2008 19:18

Igre neće biti za PC...bar ne za sad....


PC: QX9650 4 GHz // XFX nForce 790i // 9800 GX2 Quad SLI // PSU CM 1000W // CM Stacker 832 // 4 GB Corsair 1333 MHz // 2x HDD Seagate 32 mb chache, 500 GB //
Skywalker uto 15.4.2008 20:06

E bas ste uboli u moje područje,hehe.

 

http://www.supershadow.com/starwars/episode7/plot.html

 

Ovo je link na sadržaja 3. trilogije,odnosno VII,VIII i IX filma. Meni se osobno nimalo ne sviđaju,mislim da je radnja glupa i isforsirana. U stilu kao "Sithovi nisu uništeni pa se sad nešto vraćaju,ili barem pokušavaju"... Bez veze.

 

Možda će vam ovo zvučati čudno,ali ne želim da se snime nastavci. Priča je najbolja ovakva kakva je,zaokružena,dovršena. Eventualno jedan film o razdoblju između III i IV epizode. Ali i o tome se manje više sve zna.

Alen uto 15.4.2008 22:00

Mah ne znam ove nove filmove prave katastrofa, bojim se da i ovdje od jednog dobrog filmskog serijala naprave neku katastrofu....


Sve što možeš sad ostavi za kasnije
tommy2103 čet 17.4.2008 14:43

Ja sam isto za to da nastave snimati nove filmove na temu star warsa,ipak tehnologija pomocu koje se rade ZF efekti ide svakim danom sve bolja pa ce to i sve skupa puno bolje izgledat.Cuo sam za tu igru koju spominjete i bilo bi odlicno da dođe na PC,prema traileru stvarno dobro izgleda,ali nisu nista najavili da bi mogla doci na pc,steta,dopalo mi se ono manipuliranje silom!

Malarkey čet 17.4.2008 16:44

IV, V i VI su najbolje epizode...meni...
Preeeeeeeeedobre su i I, II i III ali su mi ove stare ipak draže..ne znam zašto Smijeh


PC: QX9650 4 GHz // XFX nForce 790i // 9800 GX2 Quad SLI // PSU CM 1000W // CM Stacker 832 // 4 GB Corsair 1333 MHz // 2x HDD Seagate 32 mb chache, 500 GB //
tommy2103 ned 1.3.2009 12:06

E ljudi trebam pomoć,kak se točno zove onaj novi star wars animirani film?čuo sam da je The clone wars al pod tim imenom ne mogu naci nista,samo mi pronalazi epizode isto imene serije.

HelpBelji se

Hyperion ned 1.3.2009 12:14
tommy2103 kaže...

E ljudi trebam pomoć,kak se točno zove onaj novi star wars animirani film?čuo sam da je The clone wars al pod tim imenom ne mogu naci nista,samo mi pronalazi epizode isto imene serije.

HelpBelji se

 Star Wars : The Clone Wars


Pogledao sam i tak tak je ima dosta akcije. Pogledao sam yubi tubi 6 dijelova cutscenes-a od the force unleashed i to traje oko 1h i 5min, priča je prehebena, i ispada da je taj apprentice začeo rebbel-se, na kraju ga car ubija. U igri ima jedan robot koji može hologramski se pretvorit u neke likove, pa se pretvara u obi wan-a i darth maula te darth vader-a i par drugih likova.

Radnja između 3. i 4. epizode me i najviše zanima i mislim da bi trebali napravit film između 3. i 4.-e epizode npr. episode 3.5 LOL.
prorok čet 3.6.2010 12:57

e jel zna netko di mogu gledat onu animiranu seriju The Clone Wars online?

naime, ovaj mjesec mi je Star Wars Month....skinuo sam sve filmove u bluerayu i instaliro kotor i kotor 2.

blackalbum čet 3.6.2010 14:14

stara prva tri filma su remek dijela ovi novi nastavci su katastrofa sve komjuterska grafika više mi se sviđalo s maketama bilo je uvjerljivije,kad su počeli komjutere ubacivati u film filmovi su postajali sve gori i sljepac vidi da je sve nacrtano,nema do maketa

Hyperion čet 3.6.2010 20:43
blackalbum kaže...

stara prva tri filma su remek dijela ovi novi nastavci su katastrofa sve komjuterska grafika više mi se sviđalo s maketama bilo je uvjerljivije,kad su počeli komjutere ubacivati u film filmovi su postajali sve gori i sljepac vidi da je sve nacrtano,nema do maketa

U prvom se vidi da je CGI malo zastarjeo, u drugom je već malo bolje dok u trećem brate moj CGI JE PRVA LIGA!!!

 

Mogao bih počet skidat te star wars the clone wars epizode.